Любители на Котки - Тема 145

  • 28 317
  • 738
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 641
Прекрасна Мая😘😘😘

# 466
  • Мнения: 15 480
Адашката голяма сладурана Heart Eyes, че и ушичките и рошави и опашката пуФкава като при нас. Wink

# 467
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Джасти,твоето коте породисто ли е?
При баба ми се беше завъртяло подобно,много беше мило,дружелюбно и гальовно,но го откраднаха най-вероятно.
Не ми се вярва да са го убили,най-старата котка от години си е в двора,че се е и научила като кученце да върви навсякъде с баба.

# 468
  • Бургас
  • Мнения: 909
Днес при нас беше деня на "седящата поза" :
Скрит текст:






Grinning
Това е нашата пухкавелка, макар че тук много не си личи да е такава

# 469
  • Мнения: 15 480
Миме, и ние не знаем, улично коте е Мая, което си хареса мъжа ми и ни избра за нейно семейство. Heart

Гери, ама голяма е красавица тази ваша пухкавелка. Heart Eyes И наистина имат прилика с Мая. Hug

# 470
  • Мнения: 258
bubalesa, как е Рижко? Как се развива лечението?

# 471
  • Мнения: 2 993
Прекрасни пуфкави бонбони!!!

( Бубалеска, всички чакаме инфо 🌺🌺🌺)

# 472
  • Мнения: 1 493
Адашката голяма сладурана Heart Eyes, че и ушичките и рошави и опашката пуФкава като при нас. Wink
Нали ви бях писала за едно друго коте, черничко, но явно беше с много паразити, щяхме да го водим на лекар, но изчезна. Влоши се след като му дадох обезпаразитяващо хапче, явно се е нантровило. Веднага след неговата липса го замести тази пухкавелка. Един ден чувам мяукане и какво да видя - Мая. Задържа се в нашия двор, другите котки я хъскаха, особено женската ми, но сякаш се поспря. Явно е от някой съседен двор, но като съм там стои през цялото време. Вече имам 2 женски и 3 мъжки. Grinning

# 473
  • Мнения: 5 398
Привет и от мен. Не съм писала отдавна.
Наша Кира завърши първи клас със зор. Да си самотна майка на тризначки и ученичка - не е лесна работа. Скатаваше се накрая, но се надяваме госпожите да проявят разбиране.
Госпожиците станаха на 3 седмици, имат малки зъбчета и имена. Започнаха да излизат от къщичката си и се наложи да им правим нова. Едната е дългокосместа, сигурно някоя баба или дядо. Вчера дъщеря ни ги запозна с пързалката, (имаме доста висока пързалка в детската), рунтавата внучка слезна като глухарче, беше се наелектризирала. Голяма забава са.

# 474
  • Мнения: 15 480
Ние много обичаме да гледаме как вали навън:

Ама много приспивен тоя дъжд, бе:

# 475
  • Мнения: 1 472
Когато погледнеш бебефона и видиш навлек.. 🤣

И после навлека си се намести още по- Убаво😁😁❤
Скрит текст:

# 476
  • София
  • Мнения: 16 220
Марсел е професионалист. Даже главата е на възглавницата. Възпитание е това, класа! А моят малкия (вече почти на 18 г.) син и сега го намирам спящ по диагонал на леглото с глава ДО възглавницата.

Последна редакция: пт, 29 май 2020, 22:20 от Sharky*

# 477
  • Мнения: 1 472
И дупето професионално си е кукнал на втората снимка на възглавницата 😁

# 478
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 188
Много се смях на снимките с Марсел😏
Щастие е толкова хубава😍
Мая няма какво да я коментирам- хубавела пухавела!
Всички котчици са ни прекрасни!😍
AmnesiaC, rosss, 🤗
Рижко е добре, много е игрив, качва се навсякъде, тича, хапе ни, след което се кордисва някъде и заспива😁 Не знам дали ви писах как ще продължим🙄 Дано не се повтарям. Според протокола на лекарството в случаи на релапс както при нас- отключване на болестта отново- докторът препоръчва нови 55 инжекции. Проблемът при нас е, че вирусът е в мозъка на Рижко. Там има много прегради, които целят да запазят мозъка от външно влияние, но в нашия случай ни пречат, тъй като лекарството не стига в пълнота до там, а само процент от него именно заради тази пропускливост. Затова Педерсен пише в една статия, че ако лекуваме котка с неврологичен ФИП трябва да се възприемаме като изследователи.
Заради по- малкото пропускливост слагаме висока доза, както е указал Педерсен, за да сме сигурни, че стига до вируса. Ако след тези 55 нови инжекции  Рижко не е добре нищо няма да му помогне според доктора. Така че сега целта ни е да стигнем втори път до края на лечението и да се надяваме, че този път ще е успешно. Той никога не е бил толкова игрив, колкото сега. Понякога сякаш пак го мъчи нещо в задните лапи, но иначе бяга все едно нонстоп го гони някой😁
Днес му беше инжекция 23, трябва да продължим до края на юни🤗
Сутринта отворих да си търся зимна блуза, че ми беше студено- веднага се завря и почна да клюкарства😀

# 479
  • Мнения: 299
Здравейте, много хубави котета показвате. Чета ви понякога и много се радвам на котетата, които показвате.
Имам нужда от вашата помощ, като по-запознати. Имаме полудомашно коте. Миналата година майка му го беше изоставила на тавана на гаража ни. Отгледахме го. Съседът ни го видя и каза, че е мъжко. Но се оказа, че имаме котарачка и сега имаме още две малки котенца. Simple Smile За съжаление, няма да може да задържим и малките.
Може ли да ми кажете къде мога да пусна обява за малките сладури, така че да съм сигурна, че действително, тези, които искат да ги вземат ще ги гледат?
Не искам да ги давам, но с три котета няма да се справим (:

Общи условия

Активация на акаунт