Няма радост по-голяма, от това да бъдеш ФЕВРУАРСКА мама!

  • 13 815
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 888
Момичета, във военна болница при кой  и къде ходите за 4D ехограф?

# 256
  • Мнения: 1 701
Момичета, сериозно ви моля, превключете на поетична вълна, защото за сега имаме само едно предложение за заглавие, а наближава момента за нова тема! Плииииииииииииииииииийз...  Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 59
При нас БХС го правят между 15-17 г.с., а в 19г.с. се виждат на ехографа малформации.
Аз не мога да спя вечер, изсъхва  ми  носа и не мога да дишам през него. Затова лежа на лявата страна, защото с дясната ноздра дишам по-добре. Ужасно е.Да не говорим, че за няколко дни качих 2 кг. Sick

# 258
  • Мнения: 454
Здравейте и от мен. Всеки ден влизам във форума, но до сега нещо нямах желание да пиша много. Първо искам да споделя, че преди малко бях на водна аеробика и съм страшно доволна, само се надявам да не лепна някакви бацили от цялата тази работа. Другото нещо, което исам да ви попитам е следното: миналия месец се записах на ЖК в Тина Киркова и на 11.09 ми е датата за следващия преглед. От известно време обаче ме човърка мислълта, че нещо няма да остана много доволна от лекарите в ЖК. Имате ли представа дали един и същ лекар преглежда или който е на смяна. Не знам при вас как е, но аз искам да знам името на лекаря и по възможност и той ако не да знае моето, то поне като ме види да се сеща горе-долу за какво става въпрос. Как сте вие с преоследяването на бременноста ви. Доволни ли сте от лекарят си и какво точно представлява посещението на ЖК?

# 259
  • София
  • Мнения: 1 482
При нас БХС го правят между 15-17 г.с., а в 19г.с. се виждат на ехографа малформации.
Аз не мога да спя вечер, изсъхва  ми  носа и не мога да дишам през него. Затова лежа на лявата страна, защото с дясната ноздра дишам по-добре. Ужасно е.Да не говорим, че за няколко дни качих 2 кг. Sick
И моят нос изсъхва, наистина е много гадно  Confused

# 260
  • Мнения: 74
Добро утро ,момичета и весело започване на новата седмица!Как изкарахте уикенда?? Да напрявя  едно предложение за нова тема:
Февруари наближава вече,още толкова остава,за да гушнем малкото човаче! Включете се и вие! На мен ми се въртят и др. идеи,но немога  да ги формолирам! Дайте днес да я измислим тази тема! newsm78

# 261
  • Мнения: 958
Добро утро и от мен утре съм на преглед да видим как е малкото диване което не спира да мърда
аз дебелея ужасно уж правим ремонт и само чистя и се потя и пак качвам Sad((
а не мога да се възрдържа да ям боклуци не знам кво ми става.
Другата седмица се омъжвам и на сватбата ще бъда като прасе  Cry

# 262
  • Мнения: X
Добро утро, момичета! Като гледам не сте били никак активни през уикенда- почивали сте явно, а това е добре.
delight, аз също се чуствам като теб. Засега си имам акушерка, при която ще раждам, но тя е далече от самото проследяване на бременността. Ходя в Шейново и там- който се падне. А и на мен ми се искаше да си имам лекар,на който да мога да звънна по всяко време. Доколкото разбирам обаче затова се плаща отделно, не съм сигурна. Като се замисля обаче, дано нямаме проблеми- нали това са уж най- добрите специалисти, така, че гледам да се доверявам и да не мисля за глупости и да се самонавивам. Така, че ако имаш спокойна бременност и всичко е наред (което ти пожелавам) няма за какво да се притесняваш излишно.
Аз също почивах през уикенда, ходих и на пазар малко, но после ще разкажа.
Хубав ви ден на всички!

# 263
  • Мнения: 1 516
Привет, момичета,

по повод ЖК, аз ходя в частния кабинет на един доктор тук в Пловдив, който ибаче има договор със здравната каса . Занесох му направление за повторен избор на Акушер- гинеколог, защото не бях доволна от предишния си лекар. Този е много внимателен - гледа ме на ехограф всеки път и ми обяснява подробно като питам.  Не съм ходила в някоя от болниците в Пловдив и не знам дали тук има ЖК като в Шейново. 

Някой да ми каже как се справя с главоболието - целия уикенд беше някакъв кошмар, като ме стегне главата и направо откачам - не смея да пия хапчета , но на моменти е нетърпимо Sad .. За безсънието да не говорим.

За килограмите - и аз започнах да наддавам вече. И на мен ми се ядат само боклуци Simple SmileSimple Smile ...

# 264
  • София
  • Мнения: 718
Привет, момичета,
Някой да ми каже как се справя с главоболието - целия уикенд беше някакъв кошмар, като ме стегне главата и направо откачам - не смея да пия хапчета , но на моменти е нетърпимо Sad .. За безсънието да не говорим.

За килограмите - и аз започнах да наддавам вече. И на мен ми се ядат само боклуци Simple SmileSimple Smile ...



Аз лично гледам да лежа на тъмно и горе долу го облекчавам с компреси с кърпи с много студена вода. Поне за малко помага - най- добре да заспиш, поне при мен действа.

# 265
  • София
  • Мнения: 3 587
Привет момичета,

Днес бях на преглед. като изключим гъбичките, които се оказа, че имам за сега всичко ни е в ред. Малко ми е по-високо кръвното от предния път, което е малко странно - винаги съм била с ниско кръвно, но доки каза, че сега било нормално. За БХС каза ако искам, но със сигурност да направя фетална в началото на другия месец.
Ще трябва да се замисля за купуване на някой по плътен панталон, че сега имам само един от старите, които ми е удобен, а предполагам, че скоро и той няма да е.

# 266
  • Мнения: 1 701
И аз лекувам всичко със спане! Simple Smile
Главоболие, гадене, болки в стомаха ...
Когато почувствам, че нещо започва да не е както трябва, вземам възглавницата завивам се и се мъча да заспя възможно най-бързо.
Хубавото е, че когато се събудя съм като нова! Simple Smile

# 267
  • Мнения: 1 516
Моето предложение за тема е :

Февруарски студ навън ще свива, мама сладко бебче вкъщи ще повива

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Браво Радостче newsm10 много хубаво си го измислила  Hug

# 269
  • Мнения: 1 516
Мерси  Blush Blush Blush

Най-добре да изчакаме Wish  да се появи - тя е отговорникът по темите Simple Smile , и да я пуска

Общи условия

Активация на акаунт