Лидл 139 - Майски вълнения

  • 108 816
  • 2 071
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 4 594
Много лошо впечатление ми направи че са махнали опаковките при хлебните.. Добре, че кауфланд още не са..
Ще ходя за стойката  за 4 пици в понеделник имате ли отзиви?

# 1 381
  • Мнения: 12 136
И без ИП и ИО или каквото и да е там, не опакованите хлебни са ужас. В друга верига, в петък, млада жена опипа всички извадени печива, без да вземе нищо накрая. Въпреки стреч фолиото, отказах се да купувам повече. Не само, че не е хигиенично, но самия факт, че поне няколко човека са го направили преди теб.... брррр. А когато не са опаковани, не ми се мисли. Станала съм параноична.

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 09:45 от Camille Clo

# 1 382
  • Мнения: 35 115
Още преди ИП си спомням, например, една майка с две деца, видимо доста болни. Децата естествено се залепиха на печивата, опипаха , докато решат какво да вземат, кихаха няколко пъти, та си продължиха по пътя. Аз рядко съм гнуслив човек ама.. закуска със сопол не ми е някак... Нали

# 1 383
  • Мнения: 47 993
Не е само короната, има хепатит, има салмонели и какво ли не. Не знам безполезното РЗИ защо позволява този вид изложение и продажба на печивата

# 1 384
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Като чета за печивата, ако знаете как ми се дояжда всеки път от пълнозърнестия хляб с ъс семена.... Ама не съм го вкусвала от 3 месеца Sad

# 1 385
  • Мнения: 47 993
И на мен ми се яде закуска с кленов сироп, ама пп-добре не

# 1 386
  • Мнения: 6 725
И на мен ми е чудно защо се предлагат печива на самообслужване без да са опаковани. Преди с едно наум купувах, вече подминавам без да поглеждам. Добре че детето харесва моите понички, та не се блазни вече от лидълските.

Дали има желираща захар? Не помня дали я пускаха сезонно или беше в постоянния асортимент.

# 1 387
  • София
  • Мнения: 16 046
Вчера видях желираща захар в Ст. град. Обърках се и щях да я купя за кафето на Скъпия. Може би ще заредят навсякъде.
С оплакването от фурната чак ме смайвате. Толкова ли е важно да ядете и вие и децата ви разни маргаринени печива? За 10 г. сигурно 5 пъти съм купувала нещо солено от там и всеки път после имах киселини и подминавам. Но и в родината на Лидл витрината е подобна, даже по-отворена. И там кашлят и пипат със салмонелени  пръсти. Мърлячите са навсякъде по света, а яденето на подобни закуски не е жизнено необходимо.

# 1 388
  • София
  • Мнения: 10 586
Има желираща захар и е в постоянния.

# 1 389
  • Мнения: 47 993
Не навсякъде е такава и аз лично ям веднъж в годината, но въпроса е принципен.

# 1 390
  • Мнения: 10 210
Ако масово спрем да ги купуваме, може и да променят нещо - опаковки, витрини... Както изкараха някои артикули като замразени. Но разяде ли се народът, така ще си ги продават. Аз вече ще подминавам. Имало как, явно, но защо да се хабят. Ами...добре.

# 1 391
  • Мнения: 8 227
Леле, да ви кажа колко съм бясна! Не знам как е другаде, но тук с работното време е пълна иди0тщина! Единият Лидл отваря в 09:00, а другият в 08:30 ч. Малоумници абсолютни. Или да махнат забраната или да работят така, че на всички да е удобно, не само за определена група хора, които си щъкат по цял ден из магазина. Еми дадох си 100 лв. в Кауфланд, Лидъл не знам колко ще спестят с това работно време, но със сигурност ще загубят повече.

# 1 392
  • Мнения: 296
Днес заради празника може би са с променено работно време

# 1 393
  • Мнения: 8 227
Днес заради празника може би са с променено работно време

Не е. За цял Бургас това е началния час за неделя (08:00 в другите дни), в Галерия даже от 09:30 ч. В Поморие е от 09:00.

# 1 394
  • софия
  • Мнения: 25 478
До преди да започнете да обсъждате достъпността на печивата взимах без да обръщам внимание. Минавам, взимам и продължавам, не съм се оглеждала кой какво прави. Спрях да взимам и докато не променят начина на предлагане, една троха няма да погледна.

Общи условия

Активация на акаунт