Майското човече стана на годинка вече - Тема 4

  • 22 992
  • 808
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 255
Весела Коледа , бъдете здрави и щастливи ! Heart Eyes
Оххх и нас ни почнаха кучешките .. за всичко плаче и някакси странно почна да яде държи си храната в устата по един час ядем ужас е..
И ние купихме такава дъска с магнитен химикал където е той я начупи никакъв интерес даже загуби химикала все още го търся Grinning

# 571
  • Мнения: 2 525
След тази Коледа сме засипани с боклучави играчки. Уважавам изборите на роднини и приятели, но нещата определено не се вписват в моите представи за разумни покупки. Пластмаси и дребни неща, които ще бъдат навсякъде у нас като се приберем... За рождения ден май ще трябва да имам конкретни "препоръки"...

# 572
  • Мнения: 2 849
Аз за щастие съм научила близките роднини на удобната за всички “пари в пликче” практика. Не че и ние нямаме разни боклучки и милион и двеста парчета от тъпотиики, но положението е под контрол.
Да ви питам - какво правите, когато времето е скапано? Напоследък са все едни мъгли, дъждове, смог, гадост - не става за разходки, детска площадка или каквото и да е, молове и магазини тип Икеа никога не съм одобрявала за деца, а в момента абсурд, и по цял ден у дома усещам как на телето направо му е тесен света. Имам чувството, че вечер вече може да срине жилището, не се заиграва, започва да киселее, мрънка... 🥴 с какво да я занимавам, и да не са прасето Пепа, ПЕС патрул и прочие? В чудо се виждам вече, всичко й е скучно 🤐

# 573
  • Мнения: 255
Оо и ние сме така , всичко му е скучно даже детско не му се гледа , само бели са му в главата, нервите ми понякога не издържат Grinning
Живеем в къща и го изкарвам в двора , но ето днес има гадна мъгла, вали дъжд абсурдно е и то издивява Close

# 574
  • Мнения: 2 840
Само като има мъгла избягваме разходки, иначе  си излизаме през останалите дни. И в молове влизаме  - то няма хора (само 2,3 магазина работят), бяга си из празните коридори, по площадки ежедневно.
Моето теле не иска да стои мирно вкъщи и затова честичко навън. С подходяща екипировка и на въздух

# 575
  • Мнения: 1 025
Здравейте, аз съм с юнско дете, но ви чета.
Ние излизаме всеки ден сутрин и следобед, освен ако има дъжд. Четем книжки, реди дървени пъзели или рисуваме. Има много малки топки, пълним ги в празни купи и си ги изсипваме на главите, има шкаф в кухнята с платмасови неща мои, с които тя се занимава доста, ако трябва да готвя. Правим палатка с чаршаф над леглото или масата, със същия чаршаф се дърпаме по пода или ако сме с таткото я люлеем като в хамак 😂😂😂. Опитвам се да тренирам в нас, съответно обуваме маратонки и двете вземаме по една гира, за нея едно платмасово и пускам тренировка от 40 мин, 10мин успявам да и задържа вниманието. Забравих да добавя, че много обича списания за бебета и с голям интерес ги разглежда. Взехме и лего на намаленията, и един конструктор от гумени елементи и с тях доста играе. Редовно скривам играчки за по 10 дни, после сменям и така... и при нас е скука, но реално вкъщи не се застояваме много, въпреки времето и мъглите... Весели празници и бъдете здрави!🎄☃️🧸🎆

Последна редакция: нд, 27 дек 2020, 07:41 от 33hope

# 576
  • Мнения: 529
При нас от днес започна трети локдаун 🤦♀ Издивяхме вкъщи ,но няма как, а и то аз вече нямам много сили за на вън да тичам след него. То моето голямо диване. От вчера започна да излиза от кошарата! Хубаво ,че е комбинирана и се качва върху повивалника, до тук добре. Но... тази вечер реши че на цяло ще илиза и директно скочи през решетката 🤦♀ Следователно падна и рев. Вече няма да го слагам на нея,той ще се притрепе! Бях му купила ново легло тип къщичка и едвам го накарах тази вечер да спи на него. Дано свикне скоро. Вие как се справяте с кошарите,имате ли проблеми?
Аз дъска за писане поръчах една пък да видим.
Честита Коледа на всички , живи и здрави и много щастливи!

# 577
  • София
  • Мнения: 4 015
Спи при мен, няюам енвргия за ставане нощем. Колкото до занимавките, за мое щастие си имам батко, с който да си играе. За сега това му е достатъчно и винаги интересно.

# 578
  • Мнения: 109
Като стана въпрос за бибата в предната страница, да го похваля моя бебок, че още на 7 месеца я отказа, дори аз нарочно му я давах, за да е малко по - спокоен, а той направо си я изстрелваше от устата Joy

# 579
  • Мнения: 2 840
Весела Коледа, момичета 🎀
За гърне според вас удачно ли е да я пробвам сега зимата?
И моля дайте линк за тези дъски, че ми стана интересно

# 580
  • Мнения: 529
Нашето дете неще да спи при нас. Само два пъти е спал и то защото беше болен го взех ,той даже не разбра. Той не спи никъде освен в неговото легло. Много трудно сега да го преместя в ново легло,докато свикне ще трябва време . Пък и кошарата скоро ще ни трябва .

# 581
  • Мнения: 255
И аз мисля да почвам гърнето нищо , че е ,има ще пробваме пък ..
Нашата кошетка е висока на две нива са решетките и сега е на второто ниво , мисля че няма как да падне.
И моят не иска да спи при нас взимала съм го когато го мъчат зъбите и плаче ,но само се върти успокоявам го и го слагам в кошетката там си спи .
Незнам вашите как са , но ние вече за всичко мрънкаме , реве ако не стане по неговата , не признава като му се скараш Weary

# 582
  • София
  • Мнения: 856
Честита Коледа и от нас!
Махнах решетката и съм залепила спалнята за неговото легло. Тази решетка отдавна не може да го спре и освен да си счупи врата като я прескача.
И при нас е лудница. Разхвърляно , тормози кучето, бърка по нещата на сестра си. Чакам с нетърпение следобедния сън и имам 2 часа да сготвя и измия . Дано наистина от 4.01 да отворят яслите

# 583
  • Мнения: 529
Слагам линк на дъската ,която поръчах аз, по горе някой искаше,а аз бях забравила 😄
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07L82T8J7/ref=ppx_yo_mob_b_track_ … ie=UTF8&psc=1

# 584
  • София
  • Мнения: 856
Нашата е нещо подобно на тази http://oiplus.bg/bg/flipchasrt-na-stoyka-magniten-70-100sm.html

Общи условия

Активация на акаунт