Майското човече стана на годинка вече - Тема 4

  • 22 870
  • 808
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 255
Да попитам сблъскахте ли се с кучешките зъбки ?
При нас тръгнаха и е някакъв ужас уж вече се показаха съвсем малко но едвам яде неиска да дъвче , държи всичко в устата си, ад е , при вас как мина Close

# 586
  • София
  • Мнения: 4 011
Изобщо не сме ги усетили, както и кътниците. С баткото беше драма, но този нямаше проблем.

# 587
  • Мнения: 529
При нас се усети от неспокойство ,но от към храна проблеми сме нямали,то май ние по принцип с храната нямаме проблеми. Мрънкане имаше много,с кътниците същата работа.

# 588
  • Мнения: 2 511
С нито един зъб не съм видяла зор. Излизат си сами, а кучешките като най-последни дори не ги проследих кога са се показали - единия видях средата на ноември, другия - месец по-късно.

# 589
  • Мнения: 5 563
Само в нощта преди да излязат кучешките беше неспокоен, но не е плакал или нещо, по-скоро много се въртеше в съня си. С храната не сме имали проблеми. Другите зъби не ги усетихме като излизат даже, много спокойно ги изкарва.

# 590
  • Мнения: 2 838
An G - E, как си? Чакам скоро да се похвалиш Simple Smile

# 591
  • Мнения: 529
Благодаря,добре съм ! Ами мойта мома нещо и хареса явно и не иска да излиза. Двес ми е термина и още нищо. В момента даже съм на тонове и да видим какво ще следва 🤷♀ Та тея дни ще е 🙂

# 592
  • Мнения: 2 836
Да попитам сблъскахте ли се с кучешките зъбки ?
При нас тръгнаха и е някакъв ужас уж вече се показаха съвсем малко но едвам яде неиска да дъвче , държи всичко в устата си, ад е , при вас как мина Close

Здравей, при нас с всеки зъб е нещо кошмарно. Сега и малката я мъчи кучешки (още не е избил, но вече 2 седмици са подути в бяло венците). Същата работа с яденето - един ден хапва, един ден отказва всичко... Един ден иска само гладко пюрирано.
Аз да попитам за запек - фреш от портокал давали ли сте

# 593
  • Мнения: 148
И фреш от портокал, и лимонада с мед, но нашата мадама много обича цитруси. Не знам колко е правилно, гледам да не прекалява и й давам.

Зъбите и при нас са ужас, още 8 как ще излязат не ми е ясно. Само я мисля как ще й понесат следващите 6 месеца - след месец,два ще й е готова стаята, до тогава трябва и на ясла да я пуснем и края на май бебе 2 живот и здраве да се появи. Тук само да ви се похваля каква съм пластична 😂 в пети месец влизам в кошарата с нея да я приспивам, добре ли е...

# 594
  • Мнения: 120
Аз чакам още два кътника и да се приключи тази драма. Имам чувството, че преди да се покажат въобще е най-трудно.

Bella mi, при запек най-бързо при моето дете помагат едни бебешки барчета от сушени плодове от лидл. Мисля, че си в чужбина, но ако имате при вас, може да пробваш.

# 595
  • Мнения: 2 511
Аз май и друг път съм препоръчвала авокадо. Споменавам и стандартните за всеки случай - круша, овесени ядки, тиква... По-малко нишесте, повече течности, супи и полезни мазнини.

# 596
  • Мнения: 255
И аз съм за тиква или някакво сокче от слива , круша Simple Smile

# 597
  • Мнения: 2 836
Аз май и друг път съм препоръчвала авокадо. Споменавам и стандартните за всеки случай - круша, овесени ядки, тиква... По-малко нишесте, повече течности, супи и полезни мазнини.

Всичко е изпробвано от плодове и зеленчуци, нооо пак се запича. То диети ли не й правя периодично...
Ще пробвам с барчетата от лидл и фреш портокал, дано помогне 😕
Мерси все пак момичета ❤️
Какви нови умения имат вашите бебоци (вечв не са много бебчета де)
Моята се учи да кара тротинетка 😁 и да приказва (далеееч сме от изречения, но думички 20-25 знае)

# 598
  • Мнения: 2 511
Запек ли е наистина или просто по-рядко изхождане? Може би има нужда от по-продължителен прием на подходящ пробиотик.
Нашият дребосък си говори доста. Всякакви думи повтаря, напоследък вече свързва и прости изречения. Първото беше "Тати, дай Мини". За количка Мини Купър ставаше дума. Крие се и казва "няма Аво"... Направо не очаквах да е толкова съзнателен, сякаш изведнъж се случва след като навършват година.
Ходи на ясла, вчера спа там... Аз едва не умрях от притеснения, защото сменям и работата, от старата ми правят проблеми, почти ме заплашиха, че не мога да разчитам на мъжа ми, който също работи там, когато има нужда да се грижи за детето. А няма кой, освен ние двамата. От време на време ме хваща за гърлото притеснението, после пък гледам да го карам по-дзен... Дори и да ме освободят по време на изпитателния срок (който е много дълъг и дори отложи плановете за второ дете), ще нямеря нещо друго... Само дано детето се чувства добре и е здраво.

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 07:18 от Enter Sandman

# 599
  • Мнения: 2 836
Може би не е точно запек, но е по-твърдо и веднъж на 2,3 дни 😕
П. С.
Чакам с удоволствие и моята бъбривка да започне с кратки изречения.

Общи условия

Активация на акаунт