Майското човече стана на годинка вече - Тема 4

  • 22 739
  • 808
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 479
Аз пия Laktera Nature на Дафлорн. Много бoгат пробиотик, само свери с производителя каква е препоръчителната доза за малко дете. Български са и може да ти ги прати някой, ако си в чужбина.

# 601
  • Мнения: 529
Здравейте момичета 🙂
Седмица след термина ,днес най сетне в 9.28 ч се появи нашата малка Елмира ❤  Ситуацията ни е пак да се радваме ли да плачем ли! Раждането беше естествено ,но детето при излизане се заклещи и буквално реагираха за секунди докторите,но не проплака и не пое сама въздух! Даже не я видях! Веднага я взеха и я закачиха на изкуственно дишане . Сега е в кувиоз и вързана със 100 кабела както се казва и силно се надяваме нещата да се подобрят!
На човек ,като не му върви и не върви! Не знам още какво може да ни се случи ! Не искам и да мисля! Иначе раждането както казах беше естественно, в 6.50 ми беше първата контракция и в 8.30 вече имах 9 см разкритие . Съжалявам ,че пак така с не много хубави новини навлязох в темата ,но аз психически се сринах вече!

# 602
  • Мнения: 2 826
Милата! Какво ти казват лекарите, надявам се вече си диша сама и е в кувьоз заради първоначалния проблем? Адаптира ли се? Храни ли се? Колко време е била без кислород?
Трябва да се опиташ да запазиш спокойствие колкото можеш и да се погрижиш за себе си, за да може после да се погрижиш за малката!

# 603
  • Мнения: 255
Здравейте момичета 🙂
Седмица след термина ,днес най сетне в 9.28 ч се появи нашата малка Елмира ❤  Ситуацията ни е пак да се радваме ли да плачем ли! Раждането беше естествено ,но детето при излизане се заклещи и буквално реагираха за секунди докторите,но не проплака и не пое сама въздух! Даже не я видях! Веднага я взеха и я закачиха на изкуственно дишане . Сега е в кувиоз и вързана със 100 кабела както се казва и силно се надяваме нещата да се подобрят!
На човек ,като не му върви и не върви! Не знам още какво може да ни се случи ! Не искам и да мисля! Иначе раждането както казах беше естественно, в 6.50 ми беше първата контракция и в 8.30 вече имах 9 см разкритие . Съжалявам ,че пак така с не много хубави новини навлязох в темата ,но аз психически се сринах вече!
Дано всичко мине гладко , те са силни бебчета ще се справи с всичко , бъди силна за да може и всички покрай теб да бъдат , както и малката Елмира Flowers HibiscusKiss

# 604
  • Мнения: 529
Лекарите тази вечер казаха,че показателите са по-добри от днес след като се роди. Правен и е видеозон но главата и всичко е било наред. Сама не диша ,закачена е на апарат. Подържа се по ниска температура на тялото. Дават и се медикаменти за сън. Около три дена ще е така и после ще нормализират температурата и ще започнат да изключват едно по едно да видим как ще реагира и как ще се справи. Силно се надявам да е наред всичко!
Гледката няма да казвам как изглежда , нямам сили да си гледам детето така! Моля се всичко да бъде наред и да си я вземем вкъщи.

# 605
  • Мнения: 2 479
Стискаме всички палци! Нека по-скоро това се превърне само в лош спомен и прегърнеш и двете си деца заедно! Всичко може да понесе и стаи в себе си майчиното сърце, ще преминете през това препятствие също и ще бъде наред всичко!

# 606
  • Мнения: 2 836
Честира рожба, всичко ще бъде наредВсички вярваме в това!
 ❤️ Мисли положително! Бързо възстановяване на теб и малката бебка!

# 607
  • София
  • Мнения: 856
An G-E, вярвам, че всичко ще се оправи и това ще остане само лош спомен 🙏

# 608
  • София
  • Мнения: 4 011
Дай Боже всичко да се оправи възможно най-скоро. Силна бъди, скоро ще я гушкаш вкъщи!!

# 609
  • Мнения: 529
Какво да кажа не знам. Благодаря ви!
Положението ни е на ръба. Снощи ми звъняха в 3 посреднощ да ми кажат ,че състоянието и е влошено и е приместена в друга болница. На машина е детето, без която не би оцеляло. Правено му е и операция на сърчицето 😭😭😭
Положението е трагично! Моля се да оцелее!

# 610
  • София
  • Мнения: 4 011
Колко време е била без кислород... Стискам палци, дано се обадят скоро с по-добри новини...

# 611
  • Мнения: 255
Молим се и ние , заслужава да оцелее!
Защо операция на сърцето това нещо общо с кислорода ли ? Нека да надвие всичко и да се оправи ! Hands Pray

# 612
  • Мнения: 2 826
Ох, милата малка душичка 😢 ужасно е всичко това, моля се и стискам палци да се пребори! Не разбирам какво толкова е станало при раждането, че такова голямо поражение 😥😥😥 Наемат ли се с някакви прогнози или нищо друго не казват?

# 613
  • Мнения: 529
Заради клапата на сърчицето,не е изтласквала достатъчно кръв. То реално е дупка с тръба. Сато цяло в момента един вид е с изкуственни дробчета,сърце и дишане. С точност не знак колко е останала без въздух ,но докторите определено реагираха много бързо,но тя така и не успя сама до поеме въздух.
До сега бях при нея. Тя е приспана и със 100 кабела.
Аз и в болница не останах, родих в 9.28 в 14.00 си бях вкъщи .
Прогнозите са никой за нищо гаранция не дава и не се наема да каже как ще се развие. Нещата се менят с часове. Основния проблем за мен е че дробчетата не проработиха след като се роди и при притискането явно остана травма . Друго обяснение нямам 🤷♀

# 614
  • Мнения: 2 826
Доколкото мога да се ориентирам е на ЕКМО (така нарамената машина сърце-бял дроб). Тя се използва в случай на новородени с проблеми. Стискам палци да премине през това изпитание малката и да се възстанови напълно. Пиши постоянно като имаш информация и бъди много, много силна! Прегръдки!

Общи условия

Активация на акаунт