Майското човече стана на годинка вече - Тема 4

  • 22 629
  • 808
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 563
Мила, бъди силна! Ние те подкрепяме, надявам се всичко да е наред, стискам палци! ❤ наистина като имаш информация пиши, прегръщаме те силно!

# 616
  • Мнения: 120
И от мен много кураж и сила! Да ви е здраво момиченцето и скоро да се прибере вкъщи Heart

# 617
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Кураж мила, молим се и стискаме палци всичко да се развие по възможно най-добрия начин 🙏. Бъди сила и давай сили на малката принцеса. Искрено вярвам че всичко ще се нареди. Дай Боже!

# 618
  • Мнения: 2 822
Някакви новини 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

# 619
  • София
  • Мнения: 4 010
Някакви новини 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ох, точно това и аз щях да пиша, през пет минути проверявам има ли новини...

# 620
  • Мнения: 5 563
Аз също постоянно проверявам за новини... дано всичко е наред. ❤

# 621
  • Мнения: 529
Ох, не знам какво да пиша и аз за това не пиша. Натоварих и темата с идлишни и не за тук неща май ,съжалявам момичета!
Нашето момиче за сега се държи стабилна и вчера като бях в болницата беше будна 🙏 движеше си ръчичките и крачката и ми стискаше пръстите на ръката 😭😭😭
Едната спринцовка вече днес е изкл и машината е редуцирана на половина 🙏 днес е по добре и от вчера и се опитва сама да поема въздух с устата. Изкуствения го преместиха на носа. Аз не смея да се радвам,но вчера ми изпълни душата като ми стисна ръката! 😭😭😭 Дано и утре е по добре и в другиден и така да се оправи... 🙏🙏🙏 Благодаря ви много! Искренно се надявам и моля да си взема детето вкъщи!

# 622
  • София
  • Мнения: 4 010
Всички си концентрираме силата към теб! Дръж се!!! Всичко ще се оправи, имаме вяра!!!

# 623
  • Мнения: 2 453
Малко борбено човече! ❤️ Да продължава в този дух, за да бъдете спокойни всички, да бъдете заедно! Още малко, ще се справите!

# 624
  • Мнения: 255
Тя ще се справи ! Още малко и ще се гушкате вкъщи Heart

# 625
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Дано и аз само проверявам и се моля да има положителни новини. Малко по-малко ще се случат нещата. Дано все така върви борбена малката и скоро да се гушкате 😘.

# 626
  • Мнения: 620
An G E, силно вярвам, че малкото човече ще се пребори и скоро ще сте заедно. Господ да ви дава сили и на двете да минете през това изпитание! Пиши какво се случва с вас. ❤

# 627
  • Мнения: 2 822
An G - E, мина цяла седмица откакто писа последно. Моля те, кажи, че беба е по-добре, все те мисля 😥

# 628
  • Мнения: 529
Благодаря ти! ❤
Развититено на детето в момента е в положителна насока. Стабилна е. Машината сърце -дроб от два дена е махната и за сега се справя добре . Днес и махнаха маркучите от носа и я оставиха да диша сама,но за всеки случай има малък аспиратор ,който да влезе в действие не дай си боже при нужда . Вече е по будна,не я приспиват толкова много и днес чух как плаче за пръв път 😭😭😭 Полвината кабели вече ги няма и течностите ,което и вливат са много по малко,но все още е в интензивно отделение. Надявам се всичко да върви добре и все така в положителна насока.
Аз толкова съм снегната ,че не мога до се отпусна и да се зарадвам,страх! До няколко дена ще и направят и снимка на главата и да видим какъв ще е резултата и пак ще седнем да говорим с докторите. Общо взето това е за сега.
Благодаря на всички ви!

# 629
  • Мнения: 560
Милата душица! Всички се молим всичко да е наред и скоро да сте вкъщи спокойни! Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт