залитане по много по млад мъж

  • 9 435
  • 264
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 937
Ако той я иска, няма да му пука какво ще кажат хората, женена ли е, колко деца има. Всяко оправдание в подобна ситуация е дипломатичен отказ. Щом работят заедно, нищо чудно да се притеснява от потенциални проблеми и слухове, ако я отреже директно.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 36 601
И аз не мисля, че се е дръпнал щото е "много зрял и морален". Или не я желае толкова, или се е уплашил като е видял, че при нея не става дума само за едното търкаляне в леглото ами и за емоционално обвързване.

Кофти ситуация, а и доста унизителна, по мое мнение. Колегите вероятно са доста наясно. Авторката да зачеркне младежа, да вдигне глава и да си върши работата без повече да си позволява извънслужебни отношения с колеги.

# 47
  • Мнения: 430
Това с любовни изневери на работното място е "класика в жанра".
Да и аз съм на мнение, че не толкова разума на младежа е надделял.
Представям си каква гореща клюка е сред колегите им.

# 48
  • Мнения: 2 344
Аз това младото бих го наритала, културно и с финес. Той е усетил, че хлътваш и иска да се измъкне, според мен. При теб нещата са леко изтървани, но с малко повече достойнство и инат можеш ти да сложиш края. Не вярвам да нямаш развити такива умения като воля и способност да губиш. Житейският ти опит ти дава преднина, използвай го!
Не се дръж като отчаяна застаряваща жена с дългогодишен брак, а вирни малко нос и вдигни глава! Как ще го оставиш да се заиграва с кака си! Ясно е, че историята ви приключва, но ще се чувстваш много по-добре, ако се амбицираш и му покажеш, че си тежиш на мястото, на годините и опита.

Последна редакция: пн, 04 май 2020, 14:28 от unabella

# 49
  • Мнения: 760
Аз съм на 40 год,имам семейство от 20 год,с 1 дете Отношениятя с мъжа ми поохладняха последните години и ето че от 5 месеца се появи мой колега на 23 год Всичко започна като приятелска комуникация„но аз се влюбих
Той също прявявше интерес и точно когато нещата да се случат прояви някяква съвест уплаши се и просто ми заяви че с омъжена жена неможе да предприеме нищо Аз се почуствах много зле но той е убеден че дори и секс нямя да прави с мен Знам че има между нас много силно привличане дори той има чувства но не иска да се забърква точно затова
Разбирам го, макар че аз не съм се влюбвал в жена на такава възраст. Според мен той не иска да развали семейството ти, не иска да се забърква в неприятности, затова ти е отказал и секса и всичко друго.

# 50
  • Мнения: 6 149
Ако той я иска, няма да му пука какво ще кажат хората, женена ли е, колко деца има. Всяко оправдание в подобна ситуация е дипломатичен отказ.
Не знам колко е дипломатичен, но е факт че не я иска. Един желаещ мъж ни харем, ни отбор детска градина го спира.

# 51
  • Мнения: 7 261
Много ясно че не те харесва. Ама и ти доста добро самочувствие имаш, браво.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ама и ти доста добро самочувствие имаш, браво.

По-добре човек с прекалено самочувствие, отколкото такъв без никакво!

# 53
  • Мнения: 2 344
Много ясно че не те харесва. Ама и ти доста добро самочувствие имаш, браво.

От къде пък да е ясно? И защо да няма самочувствие? Напротив, мисля, че не е достатъчно.

# 54
  • Мнения: 6 149
Без клишета. Човек трябва да си знае мястото, годините и тежестта. Всичко останало преминава в границите на смеха.

# 55
  • Мнения: 8 879
Младежът просто не е привлечен от теб толкова.... а, не че е много съзнателен и не иска да застава между теб и съпруга ти... А и като е видял, че хлътваш, съвсем си му убила интереса, какъвто явно е сериозен от твоя страна щом и теми пускаш.

Мен, ако ме питаш, по-добре ограничи контакти с него и направо го избягвай, за да се абстрахираш от ситуацията.

# 56
  • Мнения: 6 126
Кое е толкова странното, на всеки се е случвало да започне някакъв флирт, заигравка и в един момент да усети, че не се получават нещата или нещо не е наред и да прекрати още на този етап.
Че младежът не е приритал за нея и решението му не е взето със сълзи и сополи като в сапунен сериал, е факт. Но е факт също, че има хора, които умеят да се предпазват от грешки. За разлика от повечето търсещи съвети по подобни форуми, едва след като са осрали всичко възможно.
Освен другите факти, това че всичко се случва на работното място усложнява още повече нещата. Изобщо всички минуси за него стават твърде много пред един секс с леля, така че не виждам нещо странно в историята.

# 57
  • Мнения: 9 697
Срамът е по-силен от мерака.
Уточнявам срамът от евентуалните последствия, след като се разнесе мълвата. Така го виждам аз.

# 58
  • Мнения: 10 993
Ама и ти доста добро самочувствие имаш, браво.

По-добре човек с прекалено самочувствие, отколкото такъв без никакво!

Браво, точно на същото мнение съм. Мъже много, с малки няма какво да си кажеш и не си струват. Просто някои баби вече си имаме деца, така че не е интересно да се занимаваш пак с деца.

# 59
  • Мнения: 12 760
Ако беше за единия секс, момчето нямаше да се дърпа. Но да, усетил е, че за авторката става сериозно и се е уплашил. С основание.
Авторке, явно имаш неизживяни неща и сега искаш да компенсираш, докато все още си под 50 и изглеждаш добре. Напълно подкрепям всякакви такива авантюри, ако човек си дава сметка какво иска и готов ли е да поеме последиците.
Това си е твоя живот. Помисли си наистина какво е за теб семейството, как го виждаш в такова едно развитие - нямам предвид този младеж, той вече е минало. Но след като си ухажвана жена, на какво си готова, с ясно съзнание какво правиш, защото ни си дете все пак?

Общи условия

Активация на акаунт