залитане по много по млад мъж

  • 9 437
  • 264
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
... ако няма сериозни проблеми в семейството, защо се занимавате и мислите глупости.

Не знам, този въпрос май е по-удачно да го зададеш на всеки втори мъж "в сериозна връзка", който търси да бодне нещо странично.

# 256
  • Мнения: 11 505
Въпрос на мироглед, FrauDanna, акцентът не е дали майките ще са ок с връзката на синовете си, а дали синовете са ок с връзката си. Долавяте ли разликата?

# 257
  • Мнения: 866
Запитвала ли си се, ако си на мястото на майката на това момче, как би се чувствала? Защото мисля, че на нея няма да и бъде радостно от факта за връзка на сина и с нейна връстница (почти).
Мале смея със гласссс Joy
Явно има много хора, които си живеят още в миналият век Rolling Eyes
Ако разбера, че сина ми оправя някоя готина 40 годишна какичка, ще го потупам по рамото и ще му каже БРАВО младши (образно казано).

Майка му също няма от какво да е разочарована, защото тя няма да е от тея които са с "бабешки" разбирания за живота. Някои хора все пак не са ли чували за неангажиращи връзки, изцяло сексуални връзки ? Това момче дори не си е помисляло за нещо повече от това, дори и тя да беше свободна жена. Все едно родителите на Гришо да са изпаднали в шок, като са разбрали за връзката с кака му Никол (тази и аз не бих я върнал Hug), Те много добре знаеха, че това е временна сексуална (бих казал дори "отворена") връзка.

Такива като Макарон, опа исках да кажа Макрон и неговата жена-баба, това са изключения.

Тук чета за конкретният случай, някви изказвания как тя нямало какво да му даде и някви такива, все едно това момче ще я вземе за жена. При тези разлики момчетата/мъжете гледат на жените просто като сексуален обект, за кратки авантюри или единични "чук и беж". Ако историята не е измислица, мога само да гадая как така е имало "петинг", което е било желано и от двамата и което си е кажи речи половин е**не, но в последствие момчето е дало заден и не е искал да се стигне до края.

Това за мен е странното в тази история. Та да се върна на коментара "какво би казала майка му", не бих се учудил ако интимните отношение на такива жени с подобно светосхващане са на ниво - мисионерската и нищо повече Neutral Face

За край само ще кажа, хора правете разлика между сериозни връзки и такива в които има само интимни срещи. Те обвързаните жени и да искат не могат да имат нещо повече от това. За едно момче това е чудесен сексуален опит с някоя опитна какичка. Между другото точно опитните жени, не се притесняват да дават насоки и напътствия на по младите си любовници, което им помага да стават по-добри любовници  Wink

# 258
  • Мнения: 18 993
Ясно е, че под чаршафите на отрочетата няма работа една майка, но едва ли с гордост и умиление би заявила: о, той моят синковец излиза с една наборка..

Затова е хубаво по-късно да се ражда. Едва ли ще се хванат момчетата с набори на майка им, които са 40 години по-възрастни от тях. Освен ако не са много богати. Тогава може и майките им да подкрепят младите да се обичат.

# 259
  • София
  • Мнения: 35 098
И на 60 един мъж е син на майка си.
Еднакво неприемливо е и на 23 и на 60 да му се ровиш под чаршафите.
Какво приемат и не приемат другите си е техен проблем.
Сексуалното желание и избор е дадено на индивида след векове изстъпления върху пола. И сигурно ще ви шокирам, но е право по закон.

# 260
  • Мнения: 2 124
Аз лично не съм давала отчет за връзките си на родителите си, нито като студентка, нито сега, така че какво ще каже майката или бащата, изобщо няма никакво значение - какви са тези свекървенски залитания. Отношение може да взема само и единствено съпругът й като пряко потърпевш.

Скрит текст:
Прекратих отношения с приятелка, с която се познавахме почти 17 г., защото като някоя свекърва се навираше в отношенията ми с брат й - аз тогава на 36 г., той на 26 г. Опитваше се по всякакъв начин да ми подлива вода и да ме очерня пред него. Първоначално спрях да се виждам с него, но в последствие реших, че няма да робувам на чуждото тесногръдие и възобновихме отношенията си без обаче тя да знае.

За разликата в годините, щом и двамата са над 18 г., са свободни да правят каквото им харесва. Дори и била тя омъжена - изневярата не е престъпление. А и никой на никого не е длъжен до живот. Все пак е уместно да не мамиш партньора си, а ако ви куцат отношенията - първо да се разберете и после да се втурваш в преследване на дивото.

Отделно, всеки трябва да е наясно, че отношения в такава възрастова конфигурация са временни. Не значи задължително само секс, може да е много повече от секс, просто без да води до олтара. Връзките не са само секс или брак в крайна сметка, има много други разновидности.

Относно влюбването - няма значение на колко години си, влюбването е химичен процес и функционира по един и същ начин, това са естествени наркотици. Това, че с разума си осъзнаваш плюсове и минуси и не губиш реална преценка за събитията, не помага просто да се изключиш, защото обектът на влюбване е "неподходящ" по определени критерии. Така че доводи "дръж се на годините и положението си" са неприложими.
Някои хора явно са се влюбвали за последно преди 20 г. и имат само бегъл спомен.

Тя не можела да му даде нищо. Какво точно не може да му даде, което може да му го даде момиче на 20-23 г.? Едва ли е преритал на 23 г. да създава дом и деца. Момчетата имат нужда да разцъкат и да натрупат сексуален и житейски опит преди да се установят, за да не хукнат след фусти на по-късна възраст. Младите мъже спят с жени на 35-40 г., масово. Неуверените в себе си спят с ученички, пред които да се правят на мачовци. Момичетата не се интересуват от връстници, масово излизат с чичковци. Така че за един 23г. младеж е по-добре да спи с по-възрастна жена, отколкото с непълнолетна. Той не е в таргет групата на връстничките си.

А защо й бил отказал, само той си знае. Може да са хиляди причини. За мен заради неувереност.
На 22 г. имах връзка с момче на моята възраст. 8 месеца съм го чакала да кандиса за секс. От петък следобед до понеделник сутрин бях у тях (у техните) всяка седмица, спяхме заедно, но не правехме секс. Едната вечер даже се премести в другата стая (на сутринта майка му ме пита защо). Така и не разбрах причината за дърпането му (аз не съм му се нахвърляла) - предполагам съм му била първата. Ходихме 2 години.

А авторката дори и да го пита, той едва ли ще й отговори откровено.

Последна редакция: пт, 08 май 2020, 19:05 от SamoDiva

# 261
  • Мнения: 1 327
Самодива, 4г. бях във връзка с 12 години по-възрастен от мен. Секса беше мираж, а когато изобщо го имаше, качеството беше доста ниско. След това почти всички са били около моята възраст и повечето бяха доста добри в леглото.
Опит, умения и възраст не винаги са в права зависимост.

# 262
  • Мнения: 8 937
Подкрепям написаното от Чакалката - била съм с двама мъже, които са двойно по-възрастни от мен. Докато единият не ставаше за нищо като любовник, другият беше перфектен. Възрастта и опита не са всичко.

# 263
  • Мнения: 2 124
Никъде не съм обсъждала сексуалните възможности на 50-годишните?!? Най-малкото не мога да имам мнение - никога не съм имала отношения с толкова възрастен мъж.
Но като цяло който си е дърво на 25, после трудно ще стане някакъв фурор дори и да се поошлайфа.
А и сексът е за двама - чувства, напасване, темперамент... не с всеки си същият любовник/любовница.

Последна редакция: сб, 09 май 2020, 00:30 от SamoDiva

# 264
  • Мнения: 35 961
Заключена по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт