Промяна в отношенията след почти 3 години

  • 8 042
  • 276
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 10 999
И това доживях да прочета в бг мама - някой да се чуди защо красива жена работи в супермаркет. Не знаех, че магазините са подходящи само за невзрачен персонал. Joy
Представи си, че например не знае чужд език и няма как да я сложат на рецепция, или си представи някоя от останалите 999 възможни причини.

Еми нали хубавите жени ги гледали и Братан и компания им завиждали, за това го написах. Че не са ми такива наблюденията. Ама то аз гледането не го разбирам да си стоиш вкъщи и да готвиш. Гледането го разбирам да имаш чистачка и да вечеряш само навън и през месец да ходиш до Малдивите например.

# 181
  • Мнения: 5 832

Днес например бях във Фантастико и една от служителките ми се стори супер красива - понеже аз съм образована и леко надменна, се почудих тая красавица какво прави на такова място. Няма ли кой да я уреди поне за рецепционистка в някоя компания. Еми явно няма.
Съжалявам, ама по-тъпо изказване скоро не бях чела. Само ще ти кажа, че няколко сезона работех като камериерка по морето, защото аз исках да работя точно това, имах нужда от физически труд. За протокола - изглеждам прилипно, образована съм и говоря езици. И още нещо - има хора, които не желаят да бъдат уреждани някъде. Да, съществуват и такива, представяш ли си?!

# 182
  • Мнения: 10 999

Днес например бях във Фантастико и една от служителките ми се стори супер красива - понеже аз съм образована и леко надменна, се почудих тая красавица какво прави на такова място. Няма ли кой да я уреди поне за рецепционистка в някоя компания. Еми явно няма.
Съжалявам, ама по-тъпо изказване скоро не бях чела. Само ще ти кажа, че няколко сезона работех като камериерка по морето, защото аз исках да работя точно това, имах нужда от физически труд. За протокола - изглеждам прилипно, образована съм и говоря езици. И още нещо - има хора, които не желаят да бъдат уреждани някъде. Да, съществуват и такива, представяш ли си?!

На мен грам не ми пречи кой какво работи. Приемам всичко от компаньонка до член на борда на директорите  на банка и неврохирург. Все е  работа. Просто клише - красива, намира си провайдър. Еми не винаги. За това го написах. Просто всеки си е с късмета.

# 183
  • Мнения: X
Кристина, има жени, които не им се играе тази игра. Живеят си живота без да лижат задници.
Затова има красиви касиерки, по-хубави от модели и плеймейтки. Трудно ще го обясниш на човек с паразитен начин на живот и да го разбере.

# 184
  • Мнения: 5 832
.Просто клише - красива, намира си провайдър. Еми не винаги. За това го написах. Просто всеки си е с късмета.
Късмет, или избор? Късмет е да ти се падне 6-ца от тотото. Да се продадеш е избор.

# 185
  • Мнения: 10 999
Братане, от хубав живот никой не се отказва, но не всеки може да се уреди. Не е до принципи. Нали един мъж с възможности се влюбва в теб и ти подарява всичко което има, за да се радва на усмивката ти. Какви паразити, какво лизане на задници виждаш ти?!
Таня, кой ти говори да се продаваш? Мъжът в картинката те обожава, ти си му всичко. Няма тънки сметки и изгоди. Това имам предвид под късмет.

# 186
  • Мнения: X
Просто ти казвам, че има жени, които си живеят живота и въобще не ги интересува някой да им дава хубав живот. Сватби не са им фикс идея. Търсят си партньори от своя социален статус и себеподобни по характер. Ама сигурно са мъже под прикритие и са успяли да ме заблудят Simple Smile

Иначе аз не съм мъж с големи възможности и не се влюбвам лесно, така че не мога не мога коментирам второто изречение. Повечето държанки са унижавани, ама се налага да преглъщат.

# 187
  • Мнения: 10 999
Е то и аз си живея живота и не търся мъж да ме издържа. Но пък съм много влюбчива, наивна и лесно се лъжа, за това съм готова и да съм слугиня без да мрънкам, ако съм влюбена. А и на сватба много държах когато бях момиче. С рокля като сметанова торта и май с това не бих направила компромис.

# 188
  • Мнения: 2 204
Просто клише - красива, намира си провайдър. Еми не винаги.

Бих заложил, че няма интелигентни жени - когато интелектът е в пълен комплект, включително емоционален - които да са материалистки. Така че, когато се случи красива външно, но също и като ум, съвсем естествено да не търси провайдър, че да не го намира. Не е като да има природен закон красота-малдиви.

Но друг нюанс си има - все пак живота на красивата жена е малко по-лесен. Повече врати са отворени, повече съдействие и отзивчивост получава. Всеки гледа да я впечатли, да ѝ услужи, да помогне, да получи вниманието ѝ. Дори случайните хора, които съвсем не си помислят за нещо повече с нея. Малко като в различно измерение живее. У другите хора тя вижда по-доброто, от това, което на нас простосмъртните ни се показва. (И често поради това вярва, че хората масово са едни такива добри душици...).

# 189
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
Черната котка, специално за теб добавям някои детайли.
Мъжът от питането ми също не работи по основателна причина- корона вирус, излязъл му е цирей на г*за или не може да си намери достатъчно добра работа за него. За да не усложнявам допълнително, най-добре да приемем, че не работи по същата причина като авторката. Също има намерение да започне работа до месец, два-3-5-12-60. Обаче както знаеш (надявам се) с намерения не можеш да платиш тока или да пазаруваш в магазина. Също има апартамент, който прашасва или наема от него отива при мама и тате.
Така как ти се струва, дали е прав да иска и да му се готви и чисти?

Ако авторката плащаше със свои средства нещо от домакинството, щеше да го упомене изрично. Така че съм убеден, че е на пълна или поне частична издръжка.
Въобще в една връзка не стават нещата когато единия гледа да не се мине с нещо, тогава и другия започва по същия начин и всичко отива по дяволите. Не е най-важното кой ще измие чиниите, важното е този, който го прави да не се чувства прецакан. Това се отнася и за всичко останало.
Много ще се спекулира сега с това - "Заради Короната...еди си какво". Mr. Green
Ще се учудиш сигурно, но и преди Пандемията много си бяха с такова мислене и поведение.

Скрит текст:
Те тези мърлявите винаги си намират оправдание за мърлявщината си. Няма значение мъж ли е, жена ли е, все е гнусно и ненормално. Аз вече като чуя, че някой мъж над 25 живее с майка си, или баба си, директно изчезвам не с 300, ами с 3000. И тук не говорим, че трябва да има собствено жилище, но все си мисля, че един нормално развиващ се човек трябва да се отдели от майка си и да живее сам, пък било то в собствен дом, или под наем. Иначе се изнежват миличките, всичко в ръчичките да им подадеш, та чак на моменти да се чудиш тва мъж ли е, или най-добрата ти приятелка.
Чудесно, и аз така мисля. Да разбирам, че си самостоятелна мацка също?
Питам, заради критериите и претенциите, не за друго. Щото и моите са същите. Wink

Скрит текст:
Някои май много им бърка в душата, че една жена може да бъде издържана финансово, без да бъде превърната в слугиня.
Това е интересна тема, Philo.
Ще ти кажа аз, ако съм какво бих очаквал.
Няма да е слугиня, но ще ме отменя в много неща, защото няма да имам времето да върша всичко. Простичко е. Ще си намерим баланса. И давам пример : Като се прибирам вечер, никак няма да ми е да минавам през магазина за една маруля и 3 домата, тя ще го е свършила, или да пускам пералня. Тя ще трябва да следи за тези неща, без и да й казвам. А именно, като се прибирам вечер с огромно желание и нетърпение при жена си, ще искам да взема душ и да се наслаждавам на отношенията ни - вечеря, разговори и секс, всяка вечер, без изключения. Не да се занимавам с битовизми. Иначе, ако ангажираността ни е друга, вече напасването ще е различно.

Тайничка и Кристина са супер противоречиви и не искам да ги коментирам, иначе бая бих ги нахранил с "гъста течност", но не съм конфликтен, мразя спорове. Всеки с изборите си. Само това мога да кажа и да има мир. Peace

# 190
  • Мнения: 3 186
Кристина, има жени, които не им се играе тази игра. Живеят си живота без да лижат задници.
Затова има красиви касиерки, по-хубави от модели и плеймейтки. Трудно ще го обясниш на човек с паразитен начин на живот и да го разбере.

Има жени, които са толкова прости, че нямат идея от сложната игра. А мъжете просто им се кефят.

# 191
  • Мнения: 5 832

Чудесно, и аз така мисля. Да разбирам, че си самостоятелна мацка също?
Питам, заради критериите и претенциите, не за друго. Щото и моите са същите. Wink


Живея отделно от родителите ми от 18 годишна и недоумявам как някой изобщо би искал да живее с майка си и баща си до 40. Което не значи, че имаме конфликт с тях, дори напротив - страшно близки сме. Ако нямах възможност да живея сама, щях да живея със съквартиранти, но не и при родителите ми.

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Мъжът в картинката те обожава, ти си му всичко. Няма тънки сметки и изгоди. Това имам предвид под късмет.

На същото мнение съм. Peace Това в известна степен е до късмет, да. Т.е. да имаш шанса да срещнеш такъв човек. Всичко останало може да бъде изманипулирано и нагодено, но мъж, който е склонен безкористно да се раздава на 100% за теб и връзката ви, не се среща всеки ден.
Единственото, за което не съм на едно мнение с теб, е, че е задължително жената да блести с неустоима визия. Изобщо не е необходимо да си красавица, за да се влюби някой готин мъж безпаметно в теб. Wink Изпитано!

Последна редакция: вт, 05 май 2020, 21:33 от Blаck Cat

# 193
  • Мнения: 4 975
Ама,че интересно...
Авторката била безработна и това я слага директно "обслужващ персонал"
Значи ли това,че тя ако утре започне работа
Господина автоматично ще промени навиците си ?Simple Smile

# 194
  • Мнения: 1 327
Противоречива личност си, Кристина.
Вечно изискващите винаги остават недоволни, дори когато няма причина да е така. Фрагнанс също спада в тази група.
Всеки се опитва да изглежда, че е над нещата, няма битовизми, всичко е топ, но: един не знае как се пуска перална, друг би бил изморен да купи домати, трети трябва да му свалят звезди, като е финансово обезпечен..
Ами топ е, но за вас. За половинките това не е топ. Не разбирам така съвместният живот. И аз съм изисквала и изисквам, но с лимит. И аз не зная как се пуска перящата ни прахосмукачка, нито някога съм чистила с нея, но пък мъжът ми не може да готви и никога не сгъва прането. Така е ок за нас и никой не мрънка. Да, има тук там някой самотен чорап под дивана, но един препъни камък, не обръща каруцата. Многото камъни обаче успяват..

Последна редакция: вт, 05 май 2020, 22:36 от Чакалката

Общи условия

Активация на акаунт