Избор на Airfryer

  • 123 348
  • 768
  •   2
Отговори
# 135
  • SF
  • Мнения: 20 771
Да ако говорим за този Филипс без ел.дисплей 800 гр. бял и черен много хора го имат и всички с доволни. Единственото нещо като забележка е, че им е малък за семейства.

Значи за мене ще е идеален! Simple Smile Да, няма дисплей. Не бях обърнала внимание, че има други модели с дисплей. Доколко е удобство дисплеят?
Мислех, че повечето са еднакви, но им сменят само "табелките". Всички са правени в Китай, което си е нормално.
Никога не съм поръчвала нищо от Амазон и не ми се занимава с митници и другите условия, гаранционно обслужване и т.н. (неща, за които и в момента не се сещам). Предпочитам да отида в магазина и да го купя, дори и да излиза с 20-30 лева повече. Във времето тази разлика в парите ще потъне и ще я забравя.
Не мога да си представя в тази кошница с картофките на Филипса как се прави баница например.

# 136
  • София
  • Мнения: 10 291

Не са баш еднакви уредите - в един от кулинарните канали преди години също правиха тест на фрайъри - в един фургон за улична храна с Тефал, Филипс и още една английска марка... не помня коя от всички. Предлагаха изпържените картофки на минувачите - значително повече  положителни отзиви се  събраха за  Филипса.  Тогава и аз бях в чуденка кое да изберем - взехме Филипс и за секунда не съжалявам за бъркалките на Тефала;) - още повече, че бърка, докато са още мокри и меки  и само ги мачка и разпарчетосва.

Май не сте гледали как работи Тефала, един смачкан картоф няма при "пърженето" бъркалката се движи изключително бавно.
За нищо не заменям възможността да пусна и да не седя над уреда и да раздрусвам картофите! За сравнение, готвила съм и с двата и Тефала е мноооооого по-удобен за картофки. За вкус, не мога да кажа, там трябва да се сравни един и същи сорт.

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 437
Esmee в Кауфланд в момента има този модел еърфрайер за 190 лв. по техните програми за събиране на точки. Аз не успях с лидълския, но този вече ще го купя. Ако съм доволна ще мисля за по-голям. Този ми е за детето, да се учи да си прави сам картофки, бутчета. Той поне от година ми мърмори как искал да пече в това чудо 😁

Последна редакция: вт, 22 дек 2020, 07:40 от kojo

# 138
  • Мнения: 68
Здравейте, доволна ли сте от уреда?

# 139
  • Мнения: 9
Здравейте аз съм нова тук от днес имам 3д Airfryer на делимано моля някои ако го има дами пише нямам книшка със упътване на програмите и ако има рецепти ще се радвам да сподели

# 140
  • Мнения: 1 153
Здравейте аз съм нова тук от днес имам 3д Airfryer на делимано моля някои ако го има дами пише нямам книшка със упътване на програмите и ако има рецепти ще се радвам да сподели

Ако имаш фейсбук, потърси тази група Готвене и рецепти за еър фрайър/airfryer. Има много рецепти и информация.

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 14 208
Според вас има ли сериозна разлика в начина на печене и резултата между фурна и еър фрайър без бъркалка?

# 142
  • Мнения: 12 300
Има разлика, за неща като кюфтета или пилешки бутчета предпочитам фрайъра.

# 143
  • Мнения: 2 064
Има разлика, за неща като кюфтета или пилешки бутчета предпочитам фрайъра.

Добавям и цяло пиле , много по-вкусно става във фрайера  и доста по-бързо .

# 144
  • Мнения: 12 300
Със сигурност ще стане добре и цяло пиле, моят е малък и пека само бутчета заради това. Стават със страхотна препечена кожичка отвън и сочни отвътре, че и за много по-кратко време. Нямам какво повече да желая. За няколкото месеца откакто го имам, май най-много това е готвено в него.

# 145
  • Мнения: 1 153
Крем карамел, баница, питка за 30 минути, хляб за 18-20, вкусни зеленчуци, мъфини, бисквити, курабии, мусака, зеле... Всичко правя в тях.

# 146
  • Мнения: 21
Здравейте може ли мнение за https://www.tefal.com.au/Cooking-appliances/Fryers/Air-Fryers/Ea … 2018/p/1510001537. ? Благодаря!

# 147
  • Мнения: 16 868
И аз в темата! От известно време чета и реших да си купя airfryer. Имам две малки деца, но предпочитам от сега да инвестирам в голям уред - 1.2 -1.4кг. Спрях се на Филипс. Днес четох в офиц. Им сайт за България видовете airfeyer и пак успях да се объркам. Има един нов модел, но още не са го пуснали в мрежата. Чудя се заслужава ли си скъпият с Smart sensing или не?!

И между тези модели някой може ли да помогне в избора:
https://www.philips.bg/c-p/HD9867_90/premium-airfryer-xxl

https://www.philips.bg/c-p/HD9650_90/premium-airfryer-xxl

Ей този е новият модел, но не пише от къде може да се закупи
https://www.philips.bg/c-p/HD9270_70/essential-airfryer-xl

# 148
  • Мнения: 12 300
От Филипс май се оплакваха че на тая метална мрежа по-лесно залепват кюфтета и подобни и трудно се мие после, мен основно това ме отказа да ги гледам тях... ако ще е така, с нищо няма да ми улесни живота такъв уред.
Предполагам че сте видяли и тези отзиви ама все пак да обърна внимание и аз. Мен лично ме накараха изрично да си търся уред на който кошницата е незалепващ съд с дупки, вместо метална мрежа. Доволна съм, ако и да не е "марков", не държа на това.

# 149
  • Мнения: 16 868
Четох нещо такова, но останах с впечатлението,  че може да слагам хартия за печене отгоре, върху скарата. Може и да бъркам.  Мразя да мия, това би ме влудило, защото нямам време да се разправям да търкам, но уредът би ми спестил време да готвя, а това ценя високо. Имам инстант пот и е невероятно улеснение да сложа съставките и супата ми да се сготви, докато приспивам детето. Та по тази линия тръгнах да тъпся AF.

Общи условия

Активация на акаунт