Избор на Airfryer

  • 123 358
  • 768
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12 306
Щом е за родителите - аз задължително бих им показала различните модели и бих обсъдила с тях. После ще купя това, което те са избрали. Понякога мненията на поколенията не съвпадат, а и те ще го ползват.
И още 1 глас за уреда, тип фурничка с приставки.
Освен това, кошницата може да се окаже тежичка когато е пълна с храна и съответно не толкова удобна за вдигане и местене, щом трябва да се приготвят количества. Не знам колко възрастни са родителите но е хубаво и това да се има предвид. На работа едната колежка се отказа от кошница точно по тази причина. Каза че не е голяма файда да събира много като после с една дръжка трябва да извади пълната кошница. Не помня изцяло ли се отказа или реши да е фурничка тогава.

# 691
  • На острова
  • Мнения: 1 271
Само да кажа, че след точно три месеца (почти) ежедневно ползване Ninja Pro Max Grill & Air Fryer сдаде багажа 😂 Снощи правих фиш фингърс на децата, всичко беше наред. Днес ММ я отваря да слага бургери и светна надпис Shut Lid. Та каквото и да правиш, на която и да си програма, все това си светеше. Обадихме се на customer service и сега чакаме да ни пратят нова. Тази ще я връщаме обратно. Дано да е ок, че много си я ползваме, чак пък толкова кекави да са, не ми се вярва..

# 692
  • Мнения: 1 433
Миа,много жалко. Аз се бях настроила да купя в средата на юли от prime day в амазон. Обаче не ми се занимава с логистиката да го връщам до там,в случай на повреда.

# 693
  • Мнения: 5
Здравейте,
В процес съм на избор на airfryer. Колкото разглеждам,повече се обърквам. Разликата само в големината ли е? Предпочитам по-бюджетен вариант, но ако се прави компромис с качеството, то не бих. Гледам Филипс - има от 200 има и от 500. Само капацитета на кошницата ли е разликата? В същото време чета ,че трябват допълнителни приставки. После минах на cosori. Гледам доста добри мнениея... И да кажа честно трудния избор на края ще ме откаже 😁
Та моля за съдействие

# 694
  • София
  • Мнения: 1 554
При нас светна индикатор "смяна на филтър" след четвъртото използване на Инстант потът. Филтъра струва 20лв.

# 695
  • Мнения: 1 901
Здравейте,
В процес съм на избор на airfryer. Колкото разглеждам,повече се обърквам. Разликата само в големината ли е? Предпочитам по-бюджетен вариант, но ако се прави компромис с качеството, то не бих. Гледам Филипс - има от 200 има и от 500. Само капацитета на кошницата ли е разликата? В същото време чета ,че трябват допълнителни приставки. После минах на cosori. Гледам доста добри мнениея... И да кажа честно трудния избор на края ще ме откаже 😁
Та моля за съдействие
Аз мога да ти препоръчам Тефал ххл,  изключително доволна съм от него и често го пускат на промоция в Технополис

# 696
  • Мнения: 1 693
При нас светна индикатор "смяна на филтър" след четвъртото използване на Инстант потът. Филтъра струва 20лв.

Ако иде реч за най-новия модел, може да се ползва и без. Пишеше, че филтърът е за 900 часа ползване. Бих писала на продавача все пак.

# 697
  • София
  • Мнения: 1 554
При нас светна индикатор "смяна на филтър" след четвъртото използване на Инстант потът. Филтъра струва 20лв.

Ако иде реч за най-новия модел, може да се ползва и без. Пишеше, че филтърът е за 900 часа ползване. Бих писала на продавача все пак.
Най-новият. Какви 900ч.? Повече от 4ч . Не е използван. Ще се свържа задължително.

# 698
  • Мнения: 1 693
При нас светна индикатор "смяна на филтър" след четвъртото използване на Инстант потът. Филтъра струва 20лв.

Ако иде реч за най-новия модел, може да се ползва и без. Пишеше, че филтърът е за 900 часа ползване. Бих писала на продавача все пак.
Най-новият. Какви 900ч.? Повече от 4ч . Не е използван. Ще се свържа задължително.

Толкова пишеше, че му е животът. Понеже не ми се дават излишни пари за консумативи, го проучвах.

П.п Пак съм разбрала-неразбрала. Това имах предвид.

Последна редакция: пт, 24 юни 2022, 23:32 от Бг-леля

# 699
  • На острова
  • Мнения: 1 271
Миа,много жалко. Аз се бях настроила да купя в средата на юли от prime day в амазон. Обаче не ми се занимава с логистиката да го връщам до там,в случай на повреда.

Amazon бяха брилянтни! Изпратиха ни нов на следващия ден и по-късно куриер дойде да прибере стария. Вече и новия е ползван два пъти, дано да не дава повреди.

Беше ме помолила за снимки, ама напоследък нямам време за нищо. На втората снимка се вижда как мазнината се събира в улея.



# 700
  • Мнения: 1 433
Благодаря за снимките,Мия! Но аз повече искам снимка на плочата,не на грила Hug

# 701
  • Мнения: 1 708
Миа, и аз имам въпрос. Понеже търся air fryer без тефлон в покритието на тавички/решетки и ме интересува дали изрично е упоменато в листовките на вашия, че не съдържа PFOA и PTFE?
Попаднах на класация за air fryer с безопасни покрития и Нинджата беше спомената там. Може ли да потвърдиш? Simple Smile

# 702
  • Мнения: 7 856
Без тефлон са фрайерите тип фурничка - всичко без долната тава (която е за събиране на боклуци) е от неръждаема стомана.

# 703
  • Мнения: 126
Здравейте!  Имате ли впечатления от този модел Air Fryer S MAX GERMANY 8 литра 1800 W
Скрит текст:
Търсим бюджетен вариант за подарък. Разгледахме различни марки като важни са ни съотношението обем- мощност и цената разбира се Simple Smile

# 704
  • София
  • Мнения: 13
Само да кажа, че след точно три месеца (почти) ежедневно ползване Ninja Pro Max Grill & Air Fryer сдаде багажа 😂 Снощи правих фиш фингърс на децата, всичко беше наред. Днес ММ я отваря да слага бургери и светна надпис Shut Lid. Та каквото и да правиш, на която и да си програма, все това си светеше. Обадихме се на customer service и сега чакаме да ни пратят нова. Тази ще я връщаме обратно. Дано да е ок, че много си я ползваме, чак пък толкова кекави да са, не ми се вярва..
Моля да споделите дали картофите стават добре в грила. Ние харесваме картофите в еър фрайера, но ми се налага да купя втори уред и се двоумя между грила и фрайеъра на Нинджа.

Общи условия

Активация на акаунт