Избор на Airfryer

  • 125 380
  • 768
  •   3
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 916
А мнения за Air Fryer Delimano?

# 706
  • Мнения: 1 700
А мнения за Air Fryer Delimano?

Да ми го подаряват не бих го взела. Сайтовете за продажба са пълни с него, това говори доста за качеството му. Бих си взела хубава марка втора ръка за тези пари или някой от Лидл или Кауфланд, поне да няма проблеми.

Пуснали са някакъв нов с пара за над 500лв. Трябва да си ритам парите, че да им  ги дам. Пълен абсурд!

# 707
  • Мнения: 5
Здравейте,
Имате ли отьиви от новия фраер на Тефал
Tefal Easy Fry&Grill 2in1 EY505D1
Имам малко място на плота ,след като го видях на живо,мисля че ще е ок. Но никъде не откривам отзиви

# 708
  • Мнения: 34
Здравейте! Някой от вас има ли наблюдения от уреда, който в момента е в Кауфланд на промоция?

# 709
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Само да кажа, че след точно три месеца (почти) ежедневно ползване Ninja Pro Max Grill & Air Fryer сдаде багажа 😂
Моля да споделите дали картофите стават добре в грила. Ние харесваме картофите в еър фрайера, но ми се налага да купя втори уред и се двоумя между грила и фрайеъра на Нинджа.

Имате предвид готвени на грила, а не на еър фрайър приставка ли? На грил не съм слагала картофи, в кошницата за еър фрайинг съм правила веднъж домашни картофи - белих, рязах и бяха ок, малко сухи ми идват. Останалите пъти съм правила замразени бланширани и пак са ок, не бих казала невероятни в никакъв случай. Но това е 3-4 пъти, ние предимно за месо ползвме уреда.

И като плоча за палачинки 😄

# 710
  • Мнения: 27 549
Какви са размерите на тези палачинки и на плочата?🙂 Голям изглежда уредът...?

# 711
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Какви са размерите на тези палачинки и на плочата?🙂 Голям изглежда уредът...?
Dolce, малки са, така изглеждат големи на снимката. Дължината на базата/грил е към 35 см. Това е еър фрайър кошницата, а плочата беше в миялната. Ползваме я плочата за притопляне, защото става бързо и по-вкусно от микровълнова.



Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 09:22 от ~Миа~

# 712
  • Мнения: 27 549
А, плочата изглежда много удобна!😃 Рецепта за палачинките може ли или ги правите "на око"?🙂

# 713
  • Мнения: 1 708
~Миа~, и аз имам въпрос. Понеже търся air fryer без тефлон в покритието на тавички/решетки и ме интересува дали изрично е упоменато в листовките на вашия, че не съдържа PFOA и PTFE?
Попаднах на класация за air fryer с безопасни покрития и Нинджата беше спомената там. Може ли да потвърдиш?

# 714
  • Мнения: 7 856
Не знам за нинджата, но фрайерите тип фурничка нямат тефлон. Всичко е от неръждаема стомана без долната тавичка, която е да събира това, което капе.

# 715
  • На острова
  • Мнения: 1 275
~Миа~, и аз имам въпрос. Понеже търся air fryer без тефлон в покритието на тавички/решетки и ме интересува дали изрично е упоменато в листовките на вашия, че не съдържа PFOA и PTFE?
Попаднах на класация за air fryer с безопасни покрития и Нинджата беше спомената там. Може ли да потвърдиш?
В листовките не намирам информация, но сега влязох на сайта им и пише non-stick with a ceramic coating that is PTFE free.

Палачинките са от книжката на Нинджата:

# 716
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Моля да ми препоръчате модел за около 300 лв. Трябва ми за подарък. Аз ползвам от година и половина един, където не е никаква марка, доволна съм, но не бих подарила такъв. Ако има модел с лесно почистваща се кошница, би било  добре.

# 717
  • Мнения: 1 700
До 200 има чудесни. За колко души ще се ползва?

# 718
  • Мнения: 9 776
До 200 има чудесни. За колко души ще се ползва?

Редактирах - до 300. За сам човек е, но не искам да е с малък обем.

# 719
  • Мнения: 1 700
Тогава бих взела Инстант пот Вортекс или Tefal XXL. За Smax също има много добри отзиви. Ако ползвате Фейсбук, влезте в група за фраери и вижте резултатите им. Така най-лесно ще прецените.

Общи условия

Активация на акаунт