🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 3

  • 45 294
  • 738
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 493
Леле, тази Диана в този сезон ли участва? Беше, ако не се лъжа художничка от Пловдив...
А между нея и Куин коя е дамата?

# 241
  • Мнения: 11 695
Кои са тези хора Rolling Eyes Joy

# 242
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На стр. 1 са снимките на всички. Там не е нито Диана, нито момичето между нея и Куин. Не започнаха ли 18? Може би са тези две.

Допълвам: Да, както предположих. Диана беше в предварителната селекция.

# 243
  • София
  • Мнения: 11 613
Тази, която не можете да познаете, е начумерената Петя. Сменила е прическата и е отслабнала.

# 244
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 391
Това е Диана, не се сещам кога е отпаднала, вероятно съвсем рано


Част от статията

...Николай Маджаров-Файчето. И с заедно с него кулинарните феи: русенката Виолина Маринова, завършила право, но предпочела семейството, семейния бизнес и разбира се – кулинарията; кулинарният блогър Петя Карабойчева от Панагюрище, мечтаеща за собствен ресторант, в който ще работи „само с мъже“; чирпанлийката Анна Стефанова, печелила освен овации в кухнята и титлата „Мисис България Европа“; виетнамското момиче, избрало България – Куин Чан, влязла в кухнята на Мастършеф със „златната престилка“ на кулинарния самурай шеф Михалчев.

# 245
  • Мнения: 6 493
Диана с рибните сърми, даа.
ЕХ, Петя грее Smiley

# 246
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 391
Петя да грее тихичко, да не си отваря устата, че ще избълва змии. Колкото и да грее, знаем каква злоба е.

# 247
  • Мнения: 218
Ама моля ви се, приближете снимката. Петя е обработена, както 99% от снимките и в соц.мрежи.

# 248
  • София
  • Мнения: 485
Много харесвам предаването и го следя от миналия сезон. Иска ми се докато чакаме отново да започне да изгледам някой от първите сезони...някой знае ли къде мога да ги намеря?

# 249
  • Мнения: 13 772
Кулинарна среща. Някои от участниците са гостували на Диана...

Да разбираме ли, че тези не са спечелили Simple Smile
Забелязала съм, че участниците обикновено не се натискат да се срещат с победителя.
Тогава остават кои? Димитър, Добромир, Елени, Ивайло, Красимир, Неда, Петя!
Неда и Петя не могат още дълго да издържат на конкуренцията, Елени също ми у под въпрос, Ивайло и той е доста несигурен.
Значи - Димитър, Добромир и Красимир.
От последните трима аз залагам на Красимир. Бивш наркоман, с деца, търсещ себе си все още...

# 250
  • In transit
  • Мнения: 11 875
Втората от ляво на снимката е Петя.

# 251
  • Мнения: 13 772
Не я познах, но това не променя подредбата ми Wink

# 252
  • Испания
  • Мнения: 37 503
MasterChef България

Когато готвиш в MasterChefBG и си мислиш, че никой не те вижда 😉





MasterChef България

🔥Това лято… най-интересните рецепти от MasterChef България се завръщат! В новата поредица MasterChef@home неповторимата Катерина Евро и малката Кати влизат в обувките на кулинарните таланти от шоуто и ще пресъздадат най-вълнуващите ястия от този сезон! 🍲 Гледай първото видео от MasterChef@home



MasterChef@Home с Катето Евро и нейната внучка: Мусака

# 253
  • Мнения: 2 595
Това ми излезе в инстаграм, публикувано е преди 3 часа. Защо правят нов кастинг, след като не са си завършили сезона, много странно. Какво ли са намислили?

# 254
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сезонът е заснет, само не са го излъчили.

Нормално е да правят нов кастинг.

Ако има желаещи: https://masterchef.btv.bg/casting?fbclid=IwAR1XH6wZGZuGUwdSTcs4z … FvIHI_oPmQsDPQxvs

Общи условия

Активация на акаунт