Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 3

• 16 692
  • 261
  •   1
Отговори

Анкета

Кои участници са най-подготвени?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 45
  • Mediterraneo
Тези не са добре, ако го направят! Аз мислех дори, че ще върнат втория епизод в понеделник!

# 46
  • София
Попаднах на това
Дали е истина. Ще е много гадно.

https://tvnovellas.blogspot.com/2020/05/btv-masterchef-12.html?m=1

Спирам да гледам тази идиотска телевизия. Какво общо има едно развлекателно предаване с коронавируса?! Те искат да направят една телевизия само с драми, трагедии и кървища.

# 47
Аз така или иначе не гледам друго по тази телевизия, та и мен ме загубиха напълно. Много жалко за хубавото предаване.......

# 48
  • София
Помислих, че това е фалшива новина - толкова е абсурдна. Но не е : https://masterchef.btv.bg/article/news/chef-rou-chef-tokev-i-che … v-masterchef.html

# 49
Еееее, не. Това вече е прекалено! Какво още има да приказват?!?! Гледах Мастър шеф и Съни бийч. Окончателно ме загубиха за зрител.

# 50
Ох ужас, сигурно е излязъл някой хитов турски сериал и спешно трябва да бъде излъчен. Пълна пародия.

# 51
Каква е причината за това решение? И без това сега повече хора гледат телевизия.
Съмнявам се есента някой да помни каквото и да е за участниците.
Жалко за този, който е спечелил - няма да може да се възползва максимално от инерцията и популярността, които иначе би натрупал.

# 52
Аз ги бойкотирам от както спряха Съни бийч, само Мастършеф гледах, сега съвсем ще ги отпиша, скапаняци.

# 53
Ами загубиха си зрителите БТВ! Кой ще помни и ще гледа предаването през есента!
А и дори да се върнем да го догледаме, сега остана ли нещо друго интересно за гледане там? Освен турските сериали, които явно си имат твърда публика, но дали е достатъчна тя на една телевизия?

# 54
  • тук и там
Да не би да не са снимали финала,и за това да се отлага до есента? Иначе не намирам никаква логика за това решение..

# 55
Една дама тук неколкократно настояваше, че финалът е заснет още в края на февруари. Дори последния път ни се разсърди, че не я слушаме Wink

# 56
  • Mediterraneo
Да де, но до финала има още кръгове! Дори и да не е заснет финалът, имат още за излъчване със сигурност.

# 57
  • София
Сега прочетох и направо побеснях. Как така ще чакаме до есента? То с един епизод нещата се забравят, какво остава слез 3-4 месеца. Пълно безумие.

# 58
Няма реклами, няма кинти...

# 59
  • Пловдив
Още веднъж - финалът е заснет на 29.2. Имам познати, които бяха в публиката. Всеки финалист имаше право да покани хора на снимките. Но не знам кой печели, подписали са договор за 100 хил.
Тъпо решение на бтв.

Общи условия

Активация на акаунт