🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 3

  • 45 311
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
# 526
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Не. Благодаря.

Прав е напълно, но аз много ще съжалявам, ако се откаже. За мен е най-читавият /да не кажа: единственият читав/ в журито.

# 527
  • София
  • Мнения: 11 696
Аз не вярвам да се откаже Михалчев, точно той ми се е усмихвал като съм го срещала. Приветлив е, а и е криза, дори и да е отегчен, ако затворят пак ресторантите, заплатата от предаването може да му спаси ресторанта.

Относно участниците, и на мен са ми много симпатични, дори Петя не ме дразни толкова, че чак да не ми се гледа. Харесва ми подборът и имат интересни идеи, тази година има няколко експериментиращи. Личи си, че са пътували, че са прочели нещо.
Преди масово виждахме ризото или банички, тази година има голямо разнообразие.

# 528
  • Мнения: 630
Стана ми интересно и разгледах профила на Петя. И аз не я харесвам, според мен трябва да е следващата, която да си тръгне.
Направи ми впечатление краят на публикацията й, относно предаването. Както и приятелството й с Виолина. Не знаех, че е хранила симпатии към когото и да било във формата.




Ето ги:

# 529
  • Мнения: X
Твърде злобно изказване за някой, който УЖ се чувства добре в кожата си.

# 530
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На втората снимка е Виолина, но това, което трябва да е Петя, няма нищо общо с действителността. И тук не става въпрос за тегло. Просто е сменила физиономията си.

Яко я друсат комплекси.

# 531
  • София
  • Мнения: 9 562
Петя ми се струва нисичка - под или около 1.60 м. 58-59 кг за такъв ръст са повечко и няма как да изглежда толкова слаба.

# 532
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Сега прочетох Петя и ми се струва, че тя преминава през някаква лична драма и това подсилва разочарованията й. Тя наскоро се беше разделила с приятеля си, нали?
Колкото до това какво щяла да каже за предаването - не знам колко сезона трябва да минат, за да разберат участниците, че това е телевизия. Аз не го гледам с мисълта, че няма подадени реплики, че няма презаснемане по тв причини, че чиниите са студени и не се вижда всичко...мисля, че повечето зрители сме наясно с това. Което не означава, че шефовете не избират най-добрия, досега никой не успя да ми докаже как някой ще подкупи трима топ-шефове. А и да си спомним за масово нехаресваната Севда, която се оказа успешен шеф и прави чудеса в ресторанта си, въпреки скептицизма на много хора за нейното готвене.

# 533
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Разбира се, че и дума не може да става за подкупи. Това многократно сме го обсъждали. Става въпрос за интереси на продукцията.

Напр. Севда спечели, защото е първият вегетарианец/веган (вече не помня, защото не ме и интересува тази персона), който е спечелил МШ в света. Та нашите влязоха в историята на формата по този повод.

Победата на Радка - по друга линия.

И така.

# 534
  • София
  • Мнения: 11 696
Дори и да се побутва кой ще е победителят, обикновено има 2 максимум 3 устаници, които могат да се сърдят. Останалите са там да научат нови рецепти, да се покажат по тв, да се сблъскат по-професионално с кухнята и някои от тях поемат по този път, сменят си професията.
Фаворитите се виждат много бързо кои са и е пределно ясно, че повечето не стават за голямата награда, но пък са там да ни покажат как се учат, да има разнообразие.
За мен Петя не е доволна от образа, който вижда на екран, но не осъзнава, че това наистина е тя, може преди напълняването да не е била такава, но сега се е превърнала в недоволна жена, мрънкаща, злобна и гледаща лошо. Само от нея си зависи да си вземе бележка и да си промени мирогледа, никой не харесва такива хора и затова е и този хейт и във фб.
И преди си казвали как се снима по много часове, колко са изморени, как чиниите ги пробват студени и тн, но това важи за всички, а другите не се държат така. Не може тях да ги виждаме положителни, а само нея отрицателна.

# 535
  • Мнения: X
Не знам кого се опитва да убеди във вталяването си това момиче, но или носи огромен размер обувки, или просто много си издължава снимките. И на лицата яко фотошоп или филтър слага.

# 536
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Напр. Севда спечели, защото е първият вегетарианец/веган (вече не помня, защото не ме и интересува тази персона), който е спечелил МШ в света. Та нашите влязоха в историята на формата по този повод.

Убедена ли сте в това, предвид че е единствената с успешен и много хвален ресторант? Напомнете ми кой от другите победители успя с това. Ако шефовете са я избрали по други причини - как си обяснявате суперлативите за нейния ресторант (дори да не сте пробвали храната, бегъл поглед в Google рейтингите и фейсбук на ресторанта са доста показателни).

# 537
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 146
За мен Смайлис е права, независимо дали Севда е успешна, или не. Естествено, че победителят трябва да умее да готви, разбира се, но в есенцията си те си гласят, когото си искат, да. Аз не се заблуждавам, че гледаме едно абсолютно чисто от сценарий предаване. А Петя не знам защо продължава да твърди, че килограмите са й чак такъв продблем при снимките, като е всъщност цялостното й преправяне - тотално различно лице, тяло и тн. Не е само в килата дерта. И на тази снимка с Виолина е абсолютно неразпознаваема.

# 538
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В дискусия няма да влизам. Изразила съм мнението си. Освен това много добре помня всички лъжи, които въпросната Севда изсипа в предаването и които изобличих в темата. Не ме интересува тази персона.

Всеки е в правото си да харесва някого или не.

# 539
  • Мнения: X
За какво е лъгала Севда. Помня, че беше драматичен образ. Или поне така я направиха.

Общи условия

Активация на акаунт