Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 64

  • 45 155
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 309
И аз си накупих към 10 маски Balea, 2 вида ампули, 1 околоочен пак на Balea. Като ги пробвам ще пиша отзиви. Душ гел, бял шоколад, унакален.
Преди 2 седмици си взех от Дм кутия Mixa, дневен и нощен крем за 14.40. Ами страхотно ми действа на кожата, възхитена съм. Скоро не бих го сменила. Ползвам лосион за суха кожа вече над 2 години, също не го заменям. За детето съм взела шампоан и измивен гел пак на Mixa. Голям фен съм на марката.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Купих си тоник на Балеа с бадемов цвят/масло, нещо като бяло разпенване върху памучния тампон има и ми е странно, понася ми, но ми е странен
Може ли снимка, мисля , че не съм го виждала до сега.
Аз да се похваля, че в нашия ДМ тъкмо зареждаха днес от спрейчетата Копакабана , веднага грабнах едно, беше единствено на рафта, явно се харчат бързо. Още като излязох от магазина си пръснах на ръката, ухае приятно, но не е много силно , а на вън на слънцето блестящите пастички доста се забелязваха. Забелязах, че има и много нови лимитки от лосионите за тяло, ако някой е пробвал някой от вариантите, нека опише ароматите. Друго интересно, което видях , е че има и Шийт маска Копакабана, взех една, тези дни ще я пробвам и ще пиша.

# 17
  • Мнения: 24 276
ДМ заредиха с всичко друго, само тяхната боя за коса трети месец не я зареждат

# 18
  • Мнения: X
Това е тоникът на Балеа
Скрит текст:


# 19
  • Мнения: 5 987
Взех си лосион за тяло Velnea Pink chocolate.
Мирише на захарни бонбони, но не и на шоколад, мирисът не е траен.


Както и скраб за лице с кайсия на Гарниер. Приятен на пипане, освежаващ, но ми се струват много ситни частиците.

И аз съм с Pink Chocolate на Велнеа и нямам търпение да свърши. Мирише на едни бонбони мултивитамини мечета Simple Smile Откъм хидратация нищо не прави, но при мен ароматът е траен, миришат ми дрехите и чаршафите на мултивитамини Grinning

# 20
  • Мнения: 2 182
Като казахте тоник, вие как го нанасяте?
Аз цял живот съм го нанасяла с памучен тампон, но преди месец попаднах на няколко клипа със съвети в използването на бяла козметика, в които тоника се нанася директно па кожата с пръсти и от тогава и аз започнах така да го нанасям и сякаш виждам по-добър ефект. То не че тоника има кой знае какъв ефект, но кожата ми изглежда по-свежа и мека на допир след използването му.
Аз използвам този от много време
Скрит текст:

# 21
  • Мнения: 413
Този лосион за тяло Pink Chocolate на Velnea и на мен не ми допада. Подлъгах се по шоколадовия сладолед на опаковката и си мислех, че ще мирише какаово-шоколадово, а то се оказа, че мирише по-скоро на ето този сапун: https://www.aroma.bg/catalog/sapun-aroma-natural-elements-red-fruits-100-g-267/ . Някой пробвал ли е другата разновидност: https://shop.lillydrogerie.bg/velnea-bodi-losion-za-tjalo-kanela … ana-serija-400-ml с канела и джинджифил? По-добре ли мирише? Макароните на опаковката ме изкушиха, но се отказах, защото описанието ми се стори много коледно.

# 22
  • Мнения: 22 785
Благодаря за темата и чета с интерес.Утре ще
ходя до ДМ.

# 23
  • Мнения: 4 200
Виждали ли сте дали има в Лили,Дм,четки за сухо четкане?Ако сте забелязали и цената също.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Memento, да, с пръсти се нанася, директно от шишето. И при корейската козметика е така.

# 25
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз досега с памучно тампонче нанасях,не знаех че и с пръсти става.

# 26
  • Мнения: 21
Купих на Велнеа лосиона с френски макарони. Ми ароматът е на чекмедже с подправки.Мирише ми на индийско орехче,а пише канела и джинджифил.Иначе хидратира добре,попива бързо.

# 27
  • Мнения: 1 946
Препоръчайте ми шампоани/грижи за коса и скалп. Моят скалп е раздразнен и сърбящ. Подозирам, че е от сухия шампоан или лака за коса. От шампоан за суха коса и скалп пък получавам бързо слепване на косата и омазняване.. Не знам какво да правя. Онзи ден си правих маска с масла, но спомогна за падането на боята.. Пръскам със спрей с репей и билки иначе.. Друго не слагам. Не мога да се откажа от сухия шампоан Sad в момента ползвам на балеа розов.

# 28
  • Мнения: 135
Докато сме на тема аромати, Копакабана серията на какво мирише, че описания 'екзотичен аромат' не ми говори нищо? Точа се на крема и на лосиона/спрея, макар че имам излишни златни сенки, които мисля да раздробя и да мушна в едно също излишно бебешко олио

# 29
  • Мнения: 13 082
mounntain, ако проблема е постоянен направи консултация с дерматолог. Аз години наред мислех, че имам просто пърхут, а то си е дерматит. Сега вече знам и ползвам по-леки шампоани, а като се обостри Дюкре, Кетозал, Низорал  . Избягвам и професионалните бои вече, че са силни и ми дразнят много.

Общи условия

Активация на акаунт