Магията на изтока - тема 61

  • 15 589
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Така. Изгледах всичко до момента от Краля. Кой ме кара да започвам нещо, което е текущо?! Голяма грешка. На мен много ми харесва. Някои неща ме озадачават, но може би всичко с времето си ще бъде обяснено.

# 61
  • Мнения: 9 192
Така. Изгледах всичко до момента от Краля. Кой ме кара да започвам нещо, което е текущо?! Голяма грешка. На мен много ми харесва. Някои неща ме озадачават, но може би всичко с времето си ще бъде обяснено.
The King: Eternal Monarch ли гледаш?

# 62
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Да, The King: Eternal Monarch.

# 63
  • Мнения: 9 192
Супер и аз го гледам Hug
Другарче за текущо.
Казвай сега кое те озадачава.
Аз принципно се чудя бодигардчето от кое време ми харесва повече:smiles:

# 64
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Например
Скрит текст:
Детето пред книжарницата, малкият от Републиката е? Защо чичото не старее, а полицаят е пораснал? Отделно за картата преди 25 години.

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 21:39 от Miriel

# 65
  • Мнения: 9 192
Мирел,
Скрит текст:
Мисля,че детето е в Републиката,защото говори с двойничката на полицайката,а тя тъкмо излезна от затвора.
Мен ме озадачи,че детето каза нещо от рода на - върна се бързо и изглеждаш различно?
То се оказа,че много хора си минават през портала,като магистрала,който не е решил,той не е минал.
За чичото и полицая незнам,вероятно е от самото пребиваване в различната Корея,може да влияе самото минаване през портала.
За картата  имам теория,че Минчо (главния,но ние му викаме Минчо или Мими) спасява себе си и сам подхвърля картата на своето малко аз.Според мен като се съберат двете части на флейтата ще може да се минава не само в пространството,но и във времето.
Ще ти препоръчам да гледаш (ако не си) -Secret Garden.
Не е като този,но пак е с фентъзи елементи,доста е забавен и кастът е страхотен.Пък и всеки в живота си Scream ако не плаче с Бини (A Millionaires first love),то трябва да се подиграва на дизайнерския му анцунг.
Има и тайска версия,която е по-нова,но не съм я гледала.

# 66
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Хм,
Скрит текст:
детето е в Кралството. Стои в книжарницата, където чичото ходи и получава сведенията за двореца в книгата. Затова и видя Луна. Там бе и майката на полицая и разглеждаше оставените за нея негови снимки.

# 67
  • Мнения: 6 760
И аз гледам Мими, но по обясними причини изоставам с епизодите, та не мога още да се включа в коментарите.

............................
Ще ти препоръчам да гледаш (ако не си) -Secret Garden.
Не е като този,но пак е с фентъзи елементи,доста е забавен и кастът е страхотен.Пък и всеки в живота си Scream ако не плаче с Бини (A Millionaires first love),то трябва да се подиграва на дизайнерския му анцунг.
....................
И то не само един Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 9 192
Мирел,моя е грешката BlushНе в Републиката,а в Кралството.

Дам,Тайната градина си заслужава заради всичките анцузи на Бини и секретар Ким. Joy
Ама само един беше правен от монахини,които после са ослепели или бъркам.

# 69
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ръчно шит от италиански майстор Scream
Да не забравим разкошния ОСТ


И една от най-великите пародии на култова сцена Joy


Десонг и Текьон Grin


Още се смея с глас като ги гледам.

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 23:19 от дането

# 70
  • MJF
  • Мнения: 8 589
Тогава с фентъзи елементи може да се гледа и Джи - The Master's Sun
Колко пъти само се крих под стола с тез "призраци". Mr. Green

Миналите дни предимно "спортувах " в свободното време и няма какво да отчета.

Като казахте анцуг - главната героиня в Hyena също има няма се разхождаше с анцуг и ме сещаше все за Бини Mr. Green

# 71
  • Мнения: 9 192
Ръчно шит от италиански майстор Scream
Как се шият тези паетчета ръчно Scream После сигурно е ослепял.
Обожавам пародиите на Бенглите. Heart

Тогава с фентъзи елементи може да се гледа и Джи - The Master's Sun
Дааа и там секретаря е Ким.Джи не ходеше с анцузи,ама имаше някаква лешникотрошачка.

# 72
  • MJF
  • Мнения: 8 589
Ооооорехотрошачката ми е любима. SmileSmile оххх Баклава!
Слабост, слабост са ми секретарите Ким. Kim Sung-Oh хептен ми се загуби на екрана.

# 73
  • Мнения: 6 760
............. Kim Sung-Oh хептен ми се загуби на екрана.
Така си е, Шоши. Сега като погледнах, последните 2 години не е снимал, но тази година и филм, и драма ще има с негово участие.

Гоблин ще се излъчва от 21 май, от 21:00 часа, по бтв Лейди Smirk. Достраша ги да отнемат на бабите турските сапунки по националния им канал и го забиха там, където няма да има никакъв шанс за някаква що-годе гледаемост. И после, що да купуваме азиатски сериали като нямат рейтинг No Mouth.

The World of the Married
Поредния бум на кабеларски сериал. Надмина рейтинга на SKY Castle. Тази вечер е последният епизод. Адаптация е на английския Doctor Foster. Доста полемики има около сериала. Едни харесват повече оригинала, други пък казват, че корейският бил по-добър и сега чуденката е дали краят ще е като английския или ще го покорейчат.
Не съм гледала оригинала, но хвърлих един поглед на първите два епизода на корейската версия. Мнение кой знае какво още не съм си изградила, но определено кастът е подходящ и се справя добре с ролите си.

# 74
  • MJF
  • Мнения: 8 589
2в1, погледнах и аз сега за Kim Sung-Oh. Ей такова нещо на корфронта още не съм гледала май - Secret Zoo. А и бая актуално като тематика с бола зоопаркове които има по света. Затворили сме сума животни в зоопаркове пък сега .......В какво ли животно ще се дегизира наш Kim Sung-Oh Wink Smiley

Потърсих снощи в тубата таз орехотрошачка но нещо с търсачката не се разбрахме за жалост.Един от култовите моменти си беше туй в сериала за мен. Автоматично се хиля като се сетя за нея BlushGrinning

Общи условия

Активация на акаунт