Резултати от изследване на Б12

  • 1 052
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на всички ,

Тъй като не намерих тема само със резултати от Б12 искам да пусна една такава . Интересно ми е дали ще се намери човек който няма недостиг на Б12. Предполагам , че тук има хора от най-различни градове и съсловия на обществото който водят различен начин на живот (под това визирам хора който консумират само например ЕКО храна , ходят на фитнес , грижат се за здравето си по най-различни начини) и наистина след толкова направени изследвания и терапии дали има резултат.

# 1
  • Мнения: 11 832
Има тема за Витамин В12 и да, там има точно резултати на хора и леченията им както и постигнатия ефект....Не знам какво конкретно очаквате да се случи тук.

За статистиката Ви - половината членове на семейството ни сме с дефицит, другите не са...храним се по един и същи начин. Дефицита на един витамин не зависи само от храненето а от много други неща в организма. И в тази връзка когато премахнахме причината за дефицита при сина ми, той вече няма такъв и не приема външно нищо.

# 2
  • Мнения: 2
Здравейте.

Може ли един линк към тази тема , защото прекарах половин ден в търсене във форума но не намерих нищо . А все пак най-важното е дали са постигнати резултаъи след лечение .

# 3
  • Мнения: 11 832
Заповядайте, това е последната актуална 7-ма тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1268364

# 4
  • Мнения: 123
Здравейте ето това ми е изследването доста ли е намален?

# 5
  • Мнения: 52
Здравейте, сутринта си  пуснах изследвания за B12, ама тъпа работа след инжекция...резултат 2000
Предполагам инжекции никакви вече и с този резултат трябва ли да се пръсна от притеснение докато стигна до джипито.

# 6
  • Мнения: 11 832
Изследване се пуска след поне 20 дни от последния прием на В12

# 7
  • Hamburg
  • Мнения: 1 988
Здравейте,
бихте ли могли да ме ориентирате какви параметри точно трябва да се пуснат за изследване на витамин B12?

# 8
  • Мнения: 4
Здравейте! Не знам дали трябва тук да пиша, но съм малко скарана с технологиите и не можах да пусна нова тема.
Та имам запитване. Живея в малък град и не знам към какъв специалист да се обърна, и въобще нужен ли ми е.
Като цяло от доста време не се чувствам добре физически и психически. В момента съм на 23 години, а още от тинейджърство имам висок пулс, доста ниско кръвно, пигментни петна, чувствам се уморена и така сякаш нямам енергия за почти нищо. Като през годините съм споделяла с личния си лекар, но освен ПКК не ми е пускал никакви други изследвания. От скоро чета по форумите за някои витамини и реших на своя глава да отида да си пусна б12 и вид. Д - като резултатите ще ги публикувам долу.
Така на пръв поглед като гледам б12 е ниско, както и вит. Д.
Но когато отидох до личния ми лекар, ми отговори - “ Нищо ти няма, в ниската граница си, но не е нищо фатално, ако ти е такъв проблем ще ти изпиша едни витамини. “
И това беше, не че очаквах нещо кой знае какво, но самото отношение ме отблъсна. Иска ми се да обърна повече внимание на себе си, но не знам към кой и къде да се обърна. Това е и причината да пиша тук. Бихте ли ми препоръчали специалист към който да се обърна? Кои витамини са подходящи и ви са помогнали на Вас? И според вас, да изследвам ли още нещо? Много ви благодаря предварително!

# 9
  • Мнения: 11 832
И Д е нисък и В12 е нисък, под 450 всичко е дефицит.
Ето тук има тема за В12 https://www.bg-mamma.com/?topic=1578639

Общи условия

Активация на акаунт