Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 10

  • 39 243
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Момичета,когато операцията е 2в1 ,може ли разреза да е само около ореората?
Ако е само с раунд блок да, обаче той се прилага само при по-леко увисване в противен случай, резултатът няма да ви хареса Wink

# 31
  • Мнения: 33
Момичета,когато операцията е 2в1 ,може ли разреза да е само около ореората?
Аз доколкото разбрах от лекарите, при които ходих на консултации е, че може, но се прекъсват млечните жлези, което не е добре... Според моя хирург най-добре е импланта да се постави с разрез отдолу и да се направи раундблок, така направи и при мен

# 32
  • Мнения: 37
Кой лекар?
Момичета,когато операцията е 2в1 ,може ли разреза да е само около ореората?
Аз доколкото разбрах от лекарите, при които ходих на консултации е, че може, но се прекъсват млечните жлези, което не е добре... Според моя хирург най-добре е импланта да се постави с разрез отдолу и да се направи раундблок, така направи и при мен

# 33
  • Мнения: 33
Кой лекар?
Момичета,когато операцията е 2в1 ,може ли разреза да е само около ореората?
Аз доколкото разбрах от лекарите, при които ходих на консултации е, че може, но се прекъсват млечните жлези, което не е добре... Според моя хирург най-добре е импланта да се постави с разрез отдолу и да се направи раундблок, така направи и при мен
Ами мен ме оперира Асенов, но и Молов каза същото

# 34
  • Мнения: 3 391
Момичета,когато операцията е 2в1 ,може ли разреза да е само около ореората?
Аз доколкото разбрах от лекарите, при които ходих на консултации е, че може, но се прекъсват млечните жлези, което не е добре... Според моя хирург най-добре е импланта да се постави с разрез отдолу и да се направи раундблок, така направи и при мен

Абсолютно не!!


Смята се за най-добре рязането през ореолата, защото имплатна може да бъде наместен по-правилно .
Рязането под мишницата най не се вижда, но има своите проблеми особено ако се наложи смяна след години не е добре да се реже пак там.

# 35
  • България
  • Мнения: 70
Попитах ви за разреза защото:
Оперират ми беше на 29.05 .Оговорката с доктора мш беше  повдигане и обиране,импланти 390 Нагор, кръгли а, разреза да е през ореола. Вчера ми махна лепенките и каза че са добре.Попитах дали да  започвам да мажа белега вече и той потвърди и ми каза даже какво да си закупя от рецепцията.От страх аз непогледнах белезите които имам. Като се прибрах се съблякоха да се къпя и мажа се погледнах в огледалото,е щях да падна.Аз имам белези но зърната и от зърната надолу.За първи път ги виждах.Незнам какво е наложило тази втори разрез,но той не каза нищо за това.Дали се питам това може да се заличи напълно?!

# 36
  • Мнения: 33
Това, което описваш е разрез тип котва и се налага, когато има увисване в по-голяма степен

Скрит текст:
Момичета,когато операцията е 2в1 ,може ли разреза да е само около ореората?
Аз доколкото разбрах от лекарите, при които ходих на консултации е, че може, но се прекъсват млечните жлези, което не е добре... Според моя хирург най-добре е импланта да се постави с разрез отдолу и да се направи раундблок, така направи и при мен

Абсолютно не!!


Смята се за най-добре рязането през ореолата, защото имплатна може да бъде наместен по-правилно .
Рязането под мишницата най не се вижда, но има своите проблеми особено ако се наложи смяна след години не е добре да се реже пак там.
А ако имаш намерение да раждаш и кърмиш след операцията, как ще е добре да ти прекъснат млечните жлези и защо на тези, на които само им се поставят импланти, без повдигане, го правят с разрез под гърдата, а не през ареолата

Последна редакция: нд, 10 май 2020, 08:14 от bubanka

# 37
  • Мнения: 1 725
Попитах ви за разреза защото:
Оперират ми беше на 29.05 .Оговорката с доктора мш беше  повдигане и обиране,импланти 390 Нагор, кръгли а, разреза да е през ореола. Вчера ми махна лепенките и каза че са добре.Попитах дали да  започвам да мажа белега вече и той потвърди и ми каза даже какво да си закупя от рецепцията.От страх аз непогледнах белезите които имам. Като се прибрах се съблякоха да се къпя и мажа се погледнах в огледалото,е щях да падна.Аз имам белези но зърната и от зърната надолу.За първи път ги виждах.Незнам какво е наложило тази втори разрез,но той не каза нищо за това.Дали се питам това може да се заличи напълно?!
Ако нямаш разрез отдолу под гърдата значи е заместено вкарването през ореолата. Иначе този разрез от ореолата до зърното е ясно, че е от повдигането.

# 38
  • България
  • Мнения: 70
Белегът е около ореорлата един път и втори разрез от ореорлата до под началото на гърдата.Нямам разрез под гърдата.Възможно ли е с лазер да изчезне белегът?

# 39
  • Мнения: 1 725
Трябва да пробваш. Всяка кожа е различна. Но мисля, че ти е направил по добрия вариант като разрези.

# 40
  • София
  • Мнения: 134
Според вас колко време трябва да се мажат белезите?

# 41
  • Мнения: 23
Момичета, днес реших да събирам тен. Усетих някакво парене в долната част на гърдата и белезите ( на 13.03. ми беше операцията). Сега като се погледнах имам някакви петна и се притесних. Как да кача скрита снимка?

Скрит текст:

Там където са петната ме пареше и имах дискомфорт. Бях с бански.

Последна редакция: сб, 09 май 2020, 21:49 от bubanka

# 42
  • Мнения: X
По принцип банските, както и повечето дрехи нямат UV защита, явно нежната кожа е изгоряла. Ако имаш пантенол мажи с него.
С нещо маза ли се под банския? Да не е алергия пък?

# 43
  • Мнения: 23
По принцип банските, както и повечето дрехи нямат UV защита, явно нежната кожа е изгоряла. Ако имаш пантенол мажи с него.
С нещо маза ли се под банския? Да не е алергия пък?

Нямам алергия, стана ми странно, че само там усещах дискомфорт, от горе ми няма нищо. Но не се и намазах с нещо за слънцето.

# 44
  • Мнения: 3 023
Там кожата е по чувствителна, затова само там...сигурно е изгорено. Другият път мажи слънцезащита, а сега Пантенол.

Общи условия

Активация на акаунт