Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 10

  • 41 059
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351

Аз също си купих такъв, 99лв., без банели е, сиво и розово, изключително удобен ми е, и за спане и за спорт. Трудно намерихме размер в магазина, купих 75 D. Уж не са ми големи гърдите, а от този модел чашка D ми е перфектен.

# 676
  • Мнения: 139
Момичета, случвало ли ви се е ??? Писах на доктора по вайбър, че е много рано още.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 13:05 от bubanka

# 677
  • Мнения: 57
Момичета, случвало ли ви се е ??? Писах на доктора по вайбър, че е много рано още.
пиши ни как си  какво се случва! Успех мила

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 13:05 от bubanka

# 678
  • Мнения: 65
Когато ме изписваха попитах за сутиените,защото си взех само един от Ива.Удобен е,но много стърчи в зоната на ареолите и не е добре с тениска.Отговориха ми,че трябва да е компресивен,а не спортен.Поръчах си Липоеластик следоперативен сутиен PI ACTIVE VARIANT,който се носи от две до четири седмици след операцията.Струва 84 лева.Доволна съм, от операцията ми са минали някъде около 60 часа и се чувствам супер.Липсва ми единствено спането по корем,но не е голяма драма.
Скрит текст:

# 679
  • Мнения: X
Аз също се чудех за липоеластик, обаче модела от 39€ бил за малки импланти(не е посочено колко) а модела от 89€ бил за по-големи. И реших че с моите 555сс сигурно трябва по-скъпият...Доктора каза да взема на Триумф ако този от Ива не ми е удобен.

# 680
  • Мнения: 2 752
Аз също се чудех за липоеластик, обаче модела от 39€ бил за малки импланти(не е посочено колко) а модела от 89€ бил за по-големи. И реших че с моите 555сс сигурно трябва по-скъпият...Доктора каза да взема на Триумф ако този от Ива не ми е удобен.
Pinky не ти ли дадоха такъв сутиен от Вита? Аз се събудих с такъв след излизането ми от упойка. Е няма такова удобство, още си го нося 6м.след операцията предимно в къщи, но и не само там, много ми е удобен и седи добре на доста дрехи. С него и спях нощно време, но вече спя без сутиен, не мога вече да спя със сутиен въпреки, че май се препоръчва

# 681
  • Мнения: 4 361
Като се разоворихте за сутиените.Бях се насочила към Тепавичарова.Тя препоръча да си купя triumph energy N 75A . Обаче след това нещо не успяхме да се напаснем с датите на операция-тя искаше до края на март да и кажа за дата,аз не успях да се организирам да отсъствам по това време и така.Операцията я правих при Стоянов,сутиенът си беше от клиниката. Триумфа съм го купувала от Амазон.Пран и прибран,тъй като не ми става-при Тепавичарова щях да бъда с кръгли Ментор 225 или  Мотива 265.
Сега съм с анатомични 335,
Ако някой има нужда,мога да му го изпратя след 16 юли,тогава ще бъда в БГ
Това  е модела
https://www.amazon.co.uk/TriAction-Womens-Sewn-Bra-Black/dp/B003 … othing&sr=1-1

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 12:10 от red soul

# 682
  • Мнения: X
dete2 Мислех, че липоеластик ще ми дадат, както на теб. Обаче изненадващо се събудих с този от Ива. Разликата в цената мисля е минимална, не знам защо са минали на тези. Вярно е с цип този от Ива, изглежда малко по-красив на пръв поглед, обаче както Jenny писа е чашката е остра и има два съединителни шева, които ми се отличаваха чак и единият беше точно на проблемната ми гънка. Също отдолу има две парчета на ластика уж да не убива на разрезите, ама при мен не съвпадат и само ме натиска допълнително.

# 683
  • Мнения: 57
Аз също се чудех за липоеластик, обаче модела от 39€ бил за малки импланти(не е посочено колко) а модела от 89€ бил за по-големи. И реших че с моите 555сс сигурно трябва по-скъпият...Доктора каза да взема на Триумф ако този от Ива не ми е удобен.
Pinky не ти ли дадоха такъв сутиен от Вита? Аз се събудих с такъв след излизането ми от упойка. Е няма такова удобство, още си го нося 6м.след операцията предимно в къщи, но и не само там, много ми е удобен и седи добре на доста дрехи. С него и спях нощно време, но вече спя без сутиен, не мога вече да спя със сутиен въпреки, че май се препоръчва
може ли снимка с него ,разбира се ако е удобно

# 684
  • Мнения: 139
пиши ни как си  какво се случва! Успех мила

Не беше нещо фатално. Но сутиенът ме е притискал твърде много, язък, че си купих 2 еднакви. Може след превръзките и отоците да мога да ги нося иначе 120лв на вятъра...вместо 80д взвх 85д. Въпреки че с метъра подгръдната ми е 78 някъде...🧐

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 13:05 от bubanka

# 685
  • Мнения: 57
Въпрос към дамите оперирани при Молов : след консултация при него разбира се вече като бяхте решили ,че ще се оперирате при него,след колко време ви определи дата и час за операция ?  А никъде из темите нЕ прочетох КАК ДА НАКАРАШ СЪПРУГА СИ ДА ИНВЕСТИРА В БОСТА ТИ 🥴
Скрит текст:
Момичета, случвало ли ви се е ??? Писах на доктора по вайбър, че е много рано още.
пиши ни как си  какво се случва! Успех мила

Не беше нещо фатално. Но сутиенът ме е притискал твърде много, язък, че си купих 2 еднакви. Може след превръзките и отоците да мога да ги нося иначе 120лв на вятъра...вместо 80д взвх 85д. Въпреки че с метъра подгръдната ми е 78 някъде...🧐
тоест какъв размер трябва да е 😅

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 17:10 от AnMary

# 686
  • Мнения: 48
Моята първа консултация при Молов беше на 27.12, втората на 27.02, а операцията планирахме за 27.03,но...предвид карантината се случи на 25.04

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Въпрос към дамите оперирани при Молов : след консултация при него разбира се вече като бяхте решили ,че ще се оперирате при него,след колко време ви определи дата и час за операция ?  А никъде из темите нЕ прочетох КАК ДА НАКАРАШ СЪПРУГА СИ ДА ИНВЕСТИРА В БОСТА ТИ 🥴

От мъж до мъж, разликата ще е от тук до небето Simple Smile. Аз лично работя доста и докарвам на семейният бюджет не малка сума. Изобщо не съм питала може ли Simple Smile. Първо реших да си оперирам носа, той каза, че е ОК с тази корекция, цената беше 2900Е, в последствие реших с едно ходене да направя и носле и гърди, цената стана 4900Е. Изобщо не е повдигал дума за парите. Трябваше само да реша кога да го направя, защото част от моята работа трябваше да е поеме той.

# 688
  • София
  • Мнения: 4 884
Да искам пари от мъжа ми Rolling Eyes Даже акъла не ми го побира. Каквото си реша, си го правя. Никога не съм му искала пари да си купя каквото и да било, камо ли за операция да му искам. По същия начин и той като иска нещо, си го купува, споделяме само общите разходи, иначе личните са си лични. Пък и се не знае, днес ми е мъж , след 10 години кой може да каже. Не бих искала да съм му длъжница.

# 689
  • Мнения: 57
Е, аз съм в майчинство и ми предстои още една такава година ,а не ми се чака чаак като започна работа 😅 та затова.. при нас винаги всички доходи са били общи и са стоели на едно,но като че ли нещо не му се нрави идеята за нови цици 🤯

Общи условия

Активация на акаунт