Бебчо в коремчето ни шава, ЯНУАРИ с усмивка то ще ни дарява.

  • 13 669
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 307
Klemy, страхотна булка си била Simple Smile
Аз също не исках роклята ми да има обръчи, но се убедих, че е много по-удобно с тях, като облякох 5-6 рокли. Моята беше само с един обръч най-ниско долу и ми беше много удобно.  Peace Като дойде денят на сватбата ще сте толкова щастливи, че роклята ще е последния ви проблем  Grinning А и булките са винаги красиви!

# 256
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
ДОбро утро Hug  Булки, булки... Ще взема и аз да се омъжа накрая Laughing
Аз започвам поредния скучен ден и както винаги ми се спи та две не видя. Искам да е събота Crazy

# 257
  • Мнения: 1 104
И двете булки, които са си сложили снимките са страхотни. Vvenkova е права, че в деня на сватбата роклята е най-малкия проблем. Тогава не мислиш за нея.Аз само се притеснявах да не я нацапам с нещо вкъщи,та поне в началото да съм "чиста и спретната".И исках да ми е удобна.А самият ден на сватбата минава неусетно - докато се обърнеш и вече всичко е свършило.

# 258
  • София
  • Мнения: 6 810
Моята май беше с два обръча  newsm78, хич не съм ги броила, да ви кажа...Отзад бюстието е с връзки, трябва да сканирам една снимка, в която съм в гръб, да видите как е.
Наистина, няколко дни след сватбата си в еуфория, не знам защо е така. И обикновенно, мъжете казват, че след сватбата обичат повече жените си. Не знам защо е така, но няколко пъти са ми го казвали мъже, като сме били в компания, или пък колежки...И аз усетих такова нещо при нас. За мене нямаше разлика, преди/след, все еднакво го обичам, ама той стана някакси по-особен.  newsm78 Много често ми казва, че ме обича, бе з повод, ей така, както си седим и изобщо...хубаво си е. Crazy

# 259
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Бе има ли разбирателство си е хубаво Heart Eyes И аз обожавам да ми казва без повод , че ме обича. Особено, когато го казва в просъница, тогава ми е още по-приятно  Mr. Green Ние сме си решили , че ако се женим ще е след като бебка порасне, за да може да носи халките Joy Много е мерак на тати малката да ситни отзад, пък да видим какво ще стане

# 260
  • Варна
  • Мнения: 248
Klemy супер си.. а и много влюбени изглеждаш...

 Така ме запалихте с тези сватби да си припомня и моята, та не издържах и метнах няколко снимки от тогава  Heart Eyes

# 261
  • София
  • Мнения: 6 810
Дани, къде са ти снимките, не ги виждам?  newsm78

# 262
  • Мнения: 117
Бе има ли разбирателство си е хубаво Heart Eyes И аз обожавам да ми казва без повод , че ме обича. Особено, когато го казва в просъница, тогава ми е още по-приятно  Mr. Green Ние сме си решили , че ако се женим ще е след като бебка порасне, за да може да носи халките Joy Много е мерак на тати малката да ситни отзад, пък да видим какво ще стане
tsveta,и ние взехме такова решение.като се сабрахме да йивеем заедно никой не искаше свадб,но когато забременях всички скочиха да ни навиват.Аз не искам да се женя с корем,пък и така си ни е гот.Бебчо пак ще си има стабилно семейство,Ще го исчакаме да проходи и ако е женско ще баде с малка бяла рокля Peace Simple Smile baby_neutral

# 263
  • Мнения: 117
моля ви кажете ми каде гледате снимките!

# 264
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
pijo_82 четеш ми мислите направо Mr. Green. Нашето нали е девойка и още по-сладко се очертава baby_neutral Нас ни навиват от какво живеем заедно тоест вече 3 години. Само дето аз не искам , а таткото е навит. Но за този вариат ще се прежаля Wink
Снимките са на линк на първата страница на темата

# 265
  • Варна
  • Мнения: 248
 Ето идват- нещо нет-а докато се справи  Все едно от друг континент ги носи Shocked, но вече са ОК

# 266
  • Мнения: 25
Здравейте мами, присъединявам се към решението за сватба като порасне беб4ето.И аз смятам така да на правя.Искам рокля пъкл не искам да изглеждам в нея като дирижабъл  Joy

# 267
  • Мнения: 117
pijo_82 четеш ми мислите направо Mr. Green. Нашето нали е девойка и още по-сладко се очертава baby_neutral Нас ни навиват от какво живеем заедно тоест вече 3 години. Само дето аз не искам , а таткото е навит. Но за този вариат ще се прежаля Wink
Снимките са на линк на първата страница на темата
mersi

# 268
  • София
  • Мнения: 6 810
Ей, най-накрая - видях ви,Дани, страшни сте!   bouquet

# 269
  • Мнения: 117
linka go namerih,no tam e palno sys snimki kade

Общи условия

Активация на акаунт