Идеалният мъж

  • 13 948
  • 203
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 Малко жени биха си признали това...

# 196
  • София
  • Мнения: 35 100
Увлечение към драмата и мелодрамата, какво да правиш.

Брррр, чак аз се плаша, но познавам такива.

# 197
  • Мнения: 4 953
Идеалният мъж, ще ми пасва на мен.С питанки, страх и желание ще се случват нещата и ще се развиват
В момента случвам на такива, които ме провокират чисто сексуално или такива, които са прекрасни като държание,но ги усещам като другарчета. Та не го срещам Simple Smile

# 198
  • Мнения: 1 579
Този, в чието присъствие пърдя и се оригвам, ходя с косми по краката и мазна коса, вързана на опашка, а той продължава да ме боготвори. И разбира се да е висок, умен и хубав. Щедър и мил, грижовен съпруг и баща, чиито превъзходни гени ще се съчетаят перфектно с моите и от тях ще произлязат най-малко бъдещите диктатори на Евразия и Океания.

# 199
  • Мнения: 182
Като всяка жена и аз имам изграден идеал- висок, светлоок, чувство за хумор, музикален, артистичен , темпераментен ....
Срещнах двама през живота си и с двамата не се получи. Прекалено съм мекушава, поддавам се, контролират ме...Затова си взех "момче от квартала" - нищо общо с идеала ми.
Обаче пък сме си partners in crimes вече 13г. Heart Eyes

# 200
  • Мнения: 455
Идеалният мъж го притежавам. Работлив, романтичен, обичащ, забавен. Мъж, с когото се чувствам защитена, сигурна, обгрижвана. Даващ ми свободата да бъда просто жена.

# 201
  • Мнения: 39 312
Горкият!
Явно имаш нотариален акт за него.

# 202
  • Мнения: 14 418
Идеален мъж няма. Има за всяка жена такъв и само за нея.

# 203
  • Мнения: 102
Идеалният мъж за мен е мъжа до мен. Flowers Hibiscus Всички положителни страни и недостатъци, които притежава го правят това, което е - идеален за мен. Сетих се за цитат, който видях вчера и ми направи впечатление:
"Мъжът мечтае за идеална жена. Жената мечтае за идеален мъж. Но те не разбират, че Всевишният ги е сътворил да се допълват един друг. Идеални отношения няма. Има женска мъдрост, незабелязваща мъжките глупости. Има мъжка сила, прощаваща женските слабости".

Общи условия

Активация на акаунт