Раждат се по две, по три, АВГУСТ щедър е нали!?

  • 9 116
  • 145
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте момичета! Не знам дали Velmar ви е казала, но на 15 август се роди нашата малка принцеса Мария - 3,4 кг, 52 см. Имах единствено нейния мобилен телефон и пуснах съобщение, но може и да не се е сетила за мен, тъй като сме се виждали един единствен път на училището на 9 месеца.
С две думи вече сме в къщи, но сега ще се чипкаме и бързам.

Честито и на другите нови мамчета! Още не съм прочела кои са

# 61
  • Мнения: 4 970
лелеееее- ти ли си била това,мама леоне ooooh!Извинявай - сменях си телефона и доста ноемра са останали в паметта на апарата. Ох- доста неловка ситуация! Embarassed
Да ти е Честита малката принцеска! и да ви носи само щастие и радост HugНадявам се 4е вси4ко е минало добре! Ще 4акаме с нетърпение подробности около раждането.
Ех 4е хубав ден си е избрала малката Мария за рожден! Дошла си е с името GrinningДано е благословена!

# 62
  • Мнения: 1 611
ЧЕСТИТО НА МАМА ЛЕОНЕ! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВЯ МАЛКАТА МАРИЯ! ТЯ НАИСТИНА СИ Е ДОШЛА С ИМЕТО И НЕКА БОГОРОДИЦА ДА Я ЗАКРИЛЯ! newsm51

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 852
Честито на Мама Леоне! Много радости и здраве за малката Мария!

# 64
  • София
  • Мнения: 5 794
Здравейте, мили мами!   bouquet Hug Честито на всички, толкова много сте писали, че не мога всчико да изчета! Желая ви много радост, щастливи моменти и спокойни нощи! Ние сме си вкъщи от почти седмица, но нямам нет у нас, а и време не остава. Сега сме на гости на щастливите баба и дядо и пиша оттук  Laughing
Имам много да разказвам, както вярвам и всяка от вас. Много ви обичам и ми липсва форума, но си имам едно съкровище, което поглъща цялото ми време и енергия.
Леко раждане на всички, на които им предстои! Не се обиждайте, че не се обръщам лично, просто сте толкова много и се радвам страшно за всяка от вас! Пращам ви хиляди уеб целувки и цялата си подкрепа за важното събитие, което ви предстои!  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 2 035
Честито Мама Леоне! Малката ви принцеска наистина си е дошла с името си и браво на вас, че сте си я кръстели с така!  newsm10 Да ви е жива и здрава и да ви носи само радост!   bouquet



Честито и на mamajeni за малкия ппринц! Да расте здрав, засмян и много щастлив!   bouquet

# 66
  • Мнения: 743
Честито на мама Леоне!
Да бъде благословена малката Мария! Нека Богородица я закриля цял живот!
  bouquet  bouquet  bouquet

Аз исках много и при нас така да се получи,защото се молих за дъщеричка 2-3 години подред,и молбата ми бе чута,така че и така сме добре. Hug
Лека вечер!

# 67
  • Мнения: 30
Ивъх момичета каква жега Simple Smile

Здравейте, аз до преди малко се разхождах, т.е. се возех  и сега съм се паркирала под климатика  и ми е супер.
ЧЕСТИТО НА МАМА ЖЕНИ, да й е жив и здрав юнака.

Аз се готвя за голямото "Здравей" с бебка. Доки каза да ида в понеделник  в 8:30ч. сутринта да видим какво ще правим. И при мен нямаше никакво разкритие и никакви признаци, ама аз искам да е лъвче моето бебенце и доки каза, че ще се постараем Simple Smile) Та се надявам понеделник вторник вече да сме двечки, живи и здравички.
И сега като ме е обладало едно "последно"... не ви е работа. Последно кафе само аз и мъжа, последна вечеря и тн.... Знам, че пак ще ни се отдава да бъдем сами, ама някак си уещането сигурно ще е друго и гледам да запазя моментите...
Вие замисляхте ли се за подобни глупости или само аз и моя егоизъм мислим за това? newsm78

Хайде момичета, малко ни остана. Пазете се в жегите и  следващи срещи по болниците Simple Smile

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug




ОБЪРКВАЦИЯ ..... хм... все едно себе си чета преди няколко седмици - аз така като за последно исках да се излежаваме в събота сутрин с мъжа ми; за последно да се наслаждаваме на съненото си бърборене, необезпокоявани от никого; да мързелуваме за последно; да запомним последните си дни и вечери сами и т.н. и т.н..... а последната вечер плаках, че ми е омразнало да пръхтя непрекъснато, да си гледам отеклите крака и да вървя като с тухли вместо с ходилата си, да се клатя като пингвинче и да не мога да се обръщам нощем в леглото, да не мога да спя със седмици и болките в таза и ниско доллу в корема да са ми 2-ра природа; гадните киселини да ме побъркват всеки ден, да не мога да си обувам бикините сама:( , да не мога да се търпя в собствената си кожа и въобще куп още неразположения, които и на всички вас са познати - на едни повече, на други по-малко.... хормони ли, що ли беше това не знам newsm78...  но така се почна раждането и с това бременността ми свърши:) Joy Rolling Eyes
след по-малко от 2 часа и контракциите ми почнаха:) хихихиихи

началото на края...... даа..........

а сега, 19 дни след това, гледам бебока и си мисля - какво сме парвили без него? как сме живели без него??? newsm78 #Crazy

по-горе пожелах на всички леко раждане и да побързат да се обебят и последните останали августинки, че да не изпуснат Лъвския знак:) нямям нищо против Девите - аз съм Дева и знам и предимствата и недостатъците на знака, но мъжа ми е Лъв, много харесвам и много се възхищавам на характера и качествата му и много исках и детето да е лъв... дай Боже всекиму !!! а пък ако Девичка ви се случи - ще сте най-щастливите майки и най-гордите от своите деца!!!   smile3533 newsm10

# 68
  • Мнения: 409
4ЕСТИТО НА МАМА ЛЕОНЕ,МНОГО РАДОСТ ДА И НОСИ МАЛКАТА ПРИНЦЕСА  bouquetХАЕДЕ МАМИ НАИСТИНА ИАМ ЗАТИ6ИЕ НАПОСЛЕДАК,4АКАМ О6ТЕ ДАЖД ОТ БЕБОЦИ Hug

# 69
  • Мнения: 173
Здравейте, момичета. Надявам се ме помните, въпреки редките включвания.  Laughing
Искам да честитя на всички, които вече гушкат своите бебчета, а на очакващите да пожелая късмет и леко раждане.
При мен нещата се развиха пак към секцио. Насрочено е за 22.08. и вече се приготвям за щастливата среща. Ако някой иска да ми бъде щъркелче, ще се радвам да ми прати телефона си /номера само  Grinning / на лични.
И на мен като повечето от вас вече ми се ще да раждам, но същевременно си мисля, че може би за последно изпитвам тези макар и не винаги приятни усещания на бременността.
Лек ден на всички желая.  Hug

# 70
  • Мнения: 7
Здравейте от мен. Аз вече се топя от жега, а още е рано. Така ми се искаше да си направя една разходка, но уви Sad
Ако продължавам да си преносвам разбрах, че чак в четвъртък или петък ще ме приемат, така че ще съм си тук с вас. Крийте се на хладно и дано днес някоя ни зарадва с бебче.  Grinning

# 71
  • Мнения: 74
Здравейте, момичета!  Wink
Отдавна не съм писала, все ангажимети. ooooh!
Уж ми падна тапата още в понеделник през нощта, а още не съм родила, в постоянно очакване съм, не мога и да спя вече, едни сънища за бебчета сънувам....... В сряда имах доста силни контракции, засичах ги - на 10 минути бяха и тъкмо вече се нагласях психически за раждане и се зарадвах, но уви.  ConfusedСлед около 2 часа болките изведнъж спряха. Не мигнах цяла нощ да не би да стане нещо, но нищо! Crossing Arms И така все още съм в очакване. Днес     ще пращам дъщеря ми при баба и, че не се знае другата седмица как ще се развият нещата. Тя горката е все до мен и не иска да се разделяме. Все ме пита кога ще излиза бебето. Не иска да изпусне момента.
Объркваця, и аз като теб съм на преглед утре сутрин и уж доктора ще ми определи дата кога да отида, т.е. да ми предизвика раждането с хапче. Но за това трябва да имам поне малко разкритие. Дано да имам Naughty, че то с тези болки и ужасни горещини вече не се търпи. Първата бременност въобще нямах такива силни контракции. За мен няма значение коя зодия ще се роди, само да мине всичко нормални и безпроблемно.  JoyСъщото пожелавам на всички мами , тръпнещи в очакване да си гушкат бебоците! Peace
Днес ще е най-горещият ден   Nature Sunny/ ужа така казаха/, така че, мамчета, само на сянка и прохладно да стоите и студени душчета да си правите.   bath Поне до вечерта.

# 72
  • Мнения: 330
Здравейте и от мен Stop
ЧЕСТИТА бебка на МАМА ЛЕОНЕ newsm51Да ви носи много радост!

# 73
  • София
  • Мнения: 4 035
ЧЕСТИТО НА ОБЕБИЛИТЕ СЕ МАМИ!!!
А останалите,пазете се много в тези жеги,че е истински ад.И имам едно предложение за вас - раждайте нощем,че в тези жеги на кой му се напъва Laughing.
Кабив,мерси за комплимента за снимката.И на мен ми харесва страшно много,но има толкова други снимки,че вече си мисля,че ще се разорим само от фото.Ужасна краста е това със снимането Embarassed
Хайде стойте на прохладно и чакайте да падне горещината,за да се разходите.Ние не можем да си подадем носа навън Rolling Eyes.Целувки на всички Heart Eyes Hug

# 74
  • Мнения: 4 970
Здравейте,момичета! КАк сте?Днес е ужасна жега- направо е нетърпимо CrazyКак издържате?НЯма ли да се появи някое беб4е в този рекорден ден?Ние си седим вкъщи - вси4ки пердета и щори са пуснати.Бебка след дълго въртене и мрънкана накрая заспа.Че в тия жеги и на нея не й е добре.Чакам да стнае оне 19 ч.и да излезме в парка на въздух.Хйаде- пазете се в горещините.Поздрави от нас!

Общи условия

Активация на акаунт