Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 34

  • 57 349
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 680
Ох, надъхахте ме! Ще го правя. Ще попитам с какво е наумила д-р Чолакова да го правим, а аз трябваше да си помисля. Само знам, че ще е с канюла, защото ми обясни начините, и че ще е 1 мл за двете очи общо.  Благодаря!

# 196
  • Мнения: 763

Микронийдлинг- изравнява тена, но най-вече действа на вдлъбнатини и неравности. За съжаление не е подходящ за лятото.
[/quote]
Много Благодаря! Ще изчакам до октомври.

# 197
  • Мнения: 59
Момичета,  някой ползвал ли е  Атрофилин?Писна ми от безумни реклами,  обещават увеличение на мастна тъкан и колаген още след третата седмица- крем чудо едва ли не!Ако някоя го е ползвала, моля да сподели, за да си спестя проучването.
  Аз съм ползвала 3 месеца, абсолютно никакъв ефект.

# 198
  • Мнения: 1 198
Благодаря много!

# 199
  • Мнения: 3 393
Здравейте, 

Искам да попитам някой правил ли си е нещо в Хил Клиник?
Аз се замислям за ботокс и хиалуронова киселина за около устата, но не зная дали там е добре и колко трябва да струва.
В Хил Клиник съм била по други поводи и съм доволна..

# 200
  • София
  • Мнения: 3 880
Здравейте, имам малко странен въпрос. Имам клюмнал нос с лека гърбица, но това което ме дразни не е самата гърбица, а това че е доста клюмнал към горната устна 😄 Вчера гледах един влог на някаква инфлуенсърка как протича ринопластика в Турция - гледката беше ужасна за мен, цялото й лице подуто, а уж беше извършана ултразвукова ринопластика, която е по-щадяща. Бикога не бих се подложила на такова нещо, но се зачудих е дали е възможна някаква лека операция/интервенция само за коригиране на тази клюмналост на носа 😂 т. е. гърбицата да се запази, но да се вдигне малко самия нос. Не съм чувала дали е възможно такова нещо, което няма да е толкова тежко и опасно като една ринопластика, чупене на кост и т. н. Имате ли някаква информация или мнение по този въпрос?

Др. Денкова е “царица” в тези корекции, препоръчвам с две ръце. Имам филър корекция на носа през февруари тази година и съм много доволна. Имах гърбица и увисване на върха, които за 5 мин с 1 мл филър се оправи.
В инста има много снимки от работата й. Правих и брадичка и не знам дали е “баба яга” ефект, но аз съм много доволна;)

# 201
  • Мнения: 8 759
Aurora , може ли снимка преди / след на носа и брадичката?
Може и на лично .

# 202
  • Мнения: 3 023
Някой правил ли е устни с канюла? Как става? Ако е със зъболекарска упоика няма да е болезнено като директно в устата...

# 203
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Някой има ли наблюдение как стои филър под очите на много светла кожа? Става дума за запълване на хлътване. Дерматологът казва, че вефнага след поставянето е добре, но скоро след това обикновено започва да синее.

Случва се да синее.
За колко време, нали след това се оправя?

Не се оправя. Аз нямах тъмни кръгове, по скоро нужда от хидратация. На моменти виждам това синеене. Леко е, за останалите е незабележимо, но аз си го виждам.

# 204
  • Мнения: 783
Izzy,за корекция на нос препоръчвам д-р Сарпецас,Vogue Clinic. Миналата година януари за пръв път си сложих филър в носа(исках повдигане на връхчето)и останах много доволна.Преди процедурата разгледах всички възможни снимки преди и след на всеки,който предлага тази услуга в София.Това,което ми направи впечатление е,че масово използват мноого филър и крайният резултат е един по-голям нос.Неговата работа ми се стори най-прецизна и за това избрах него. Може да разгледаш и във ФБ също - има много снимки преди/след. Simple Smile
Миналата седмица правих и устни там за пръв път,много съм доволна.👄

# 205
  • Мнения: 680

Не се оправя. Аз нямах тъмни кръгове, по скоро нужда от хидратация. На моменти виждам това синеене. Леко е, за останалите е незабележимо, но аз си го виждам.

Alena, а като краен резултат доволна ли си? Би ли подновила филъра в тази зона?

Последна редакция: вт, 26 май 2020, 19:43 от bubanka

# 206
  • Мнения: 7 573
Момичета ,как мислите -скинбустер под очите и ботокс на пачи крак на една процедура или на два пъти да правя?

# 207
  • Мнения: 1 804
Момичета ,как мислите -скинбустер под очите и ботокс на пачи крак на една процедура или на два пъти да правя?
Какъв ботокс, ти не си ли споменавала,че нямаш  40 ? Скин бустера няма ли да те освежи достатъчно ? Кой лекар това ?

# 208
  • Мнения: leet
Някой правил ли е устни с канюла? Как става? Ако е със зъболекарска упоика няма да е болезнено като директно в устата...

Аз съм правила и с канюла, и с игла. С канюла резултатът ми харесава повече, голям плюс е и че болката е минимална, а с иглата доста си болеше. Не правя контур. Имам голяма разлика между горната и долната устна и са ми слагали само в горната, за да изглеждат пропорционални

# 209
  • Мнения: 3 023
Някой правил ли е устни с канюла? Как става? Ако е със зъболекарска упоика няма да е болезнено като директно в устата...

Аз съм правила и с канюла, и с игла. С канюла резултатът ми харесава повече, голям плюс е и че болката е минимална, а с иглата доста си болеше. Не правя контур. Имам голяма разлика между горната и долната устна и са ми слагали само в горната, за да изглеждат пропорционални
Благодаря ти.
Къде е убождането при долна и при горна устна?

Общи условия

Активация на акаунт