👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 611
  • 820
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 912
Няма логика Реджи да спечели, защото той живее в чужбина. А идеята е готвачът, който уж спечели да работи в ресторанта на шеф Ангелов поне година... Май предходните спечелили така бяха.

Не, не е така. Дани Спартак работи много малко, а Чилева изобщо не работи в ресторанта му. Ако е такава идеята, не биха участвали готвачи, живеещи извън България. Договорът с Ангелов е възможност, а не задължение.
Може... За Чилева не знаех. Не знам защо бях останала с впечатлението, че е работила, но се е махала. Но въпреки това си мисля, че Реджи не им е вариант. Много его, много нещо. Определено може да готви, креативен, ама с тоз характерец...

# 76
  • Мнения: 7 848
Не си представям по никакъв начин българска нац. кухня по... космически начин.
Зелето на пяна ще трябва да е.
Пататника на чипс, пиле кавърма... бедна ми е фантазията. Изг@зици.
Най ми хареса чинията на Недялка.
Създаваше настроение. Доколко сиренето е по шопски вече те си знаят.

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 08:58 от Билян@

# 77
  • Мнения: 6 493
Как е възможно Галя да не знае как да сготви свинско със зеле? Да била гладала баща си...А боб дали знае как да приготви? Че и се допитва до Недялка. С цветята се сетих за онази миска от Черешката, която във всички гозби беше наръсила китки.

Атанас май на пара третирал лозовите листи, после ги е пасирал. В блендера според мен имаше и брашно, може и яйце. Твърде бледозелена му беше сместа за палачинката. В последните години решат ли да са креативни, то традиционните гозби ги презентират като суши. Галя как не се сети да навие свинското в попарен зелев лист и да нареже на рулца, язък? Smiley

Цецо започва да ме радва! Абсолютен дзен-спанак-омлет и каквото се сетя Wink

Глупаво състезание, с още по тъпа космическа идея.

# 78
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 503
‘Начи снощи Галчето за пореден път доказа, че изобщо вече не й е в тази група мястото. Чинията й беше ужасен ужасон с тези китки в нея. Мн, ама много посредствена. Реджеп представи чиния абсолютно в неговия стил и почерк: добра и цветна, но не отговаряща на задачата, а и като добавим, че хал хабер си няма от пилешка кавърма - без коментар. Чинията на Цецо хич не ми хареса. Изглеждаше като повърнато (сори). За мен космическа беше презентацията му на хапките миналата седмица. Но той пък все нещо не докарва вкуса. Харесаха ми чиниите на Недялка (само да се беше сетила да сложи една люта чушка на чипс или пяна:)) и чинията на Наско беше интересна и имаше идея, и отговаряше на задачата. Според мен, в чинията на Недялка беше интересна идеята за пясък от сирене или трохи бяха...
На вечерната резервация Цецо пак се прояви: страшна флегма е, докато сготви нещо и охльовът ще обиколи цяла София, Реджеп се мота сто часа с два омлета, Наско все едно не присъства на резервациите: не е ясно какво прави, когато не го навикват. Галчето пак мига и се кокори, абе не става тази девойка и това, Недялка си е абонирана да завива суши...
С една дума: скука и проза...
Това предаване вместо да е най-интересно сега стана страшно скучно!

# 79
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо, Цецо много добре отговори на задачата - горе-долу космическата чиния ще изглежда като повърнато. Wink

# 80
  • Мнения: 3 510
Защо, Цецо много добре отговори на задачата - горе-долу космическата чиния ще изглежда като повърнато. Wink
Има логика 😂😂😂

# 81
  • Мнения: 28 680
Защо, Цецо много добре отговори на задачата - горе-долу космическата чиния ще изглежда като повърнато. Wink
Има логика 😂😂😂
Като се има предвид състоянието на безтегловност.... Joy

# 82
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И защо вечно Реджеп трябва да отговаря за грешките на другите?

Ангелов защо не търси сметка на протежето Атанас?

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
Е, кога нова тема сте пуснали? Simple Smile

Ух с това барбекю е жив резил Цецо, а и Шеф, че им разреши тоя цирк.

# 84
  • София
  • Мнения: 62 595
А как се оказаха с това барбекю, че изпуснах началото?

# 85
  • Мнения: X
Тази вечер всички са тотал щета, Галка и Цецо пак разцепиха от смях. Joy

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
Много интересно как засичат 5 мин...? Stuck Out Tongue Winking Eye
Нела и Реджиналд е = катастрофа!

# 87
  • Мнения: 41 243
Това е поредната постановка - няма газ, минавайте на барбекю. Ама всеки знае, че на барбекю се пече на жар, а не на пламък, а да дочакаш жар трябва време.  И онзи, шефът, им крещи да стане до 5 минути, като че ли с крещене ще накара химията и физиката да се стреснат и да заработят по-бързо. Отделно останалите каши, ама тях си ги знаем.

# 88
  • Мнения: X
А щото па Галка и Цецко са фурии... В тяхно присъствие и охлювите побегнаха с писъци от градината...

# 89
  • Мнения: 11 189
Най-нелепо е как изведнъж Шеф Ангелов решава, че трябва да пести храна, да уважава храната.... Три сезона хвърля по камерите, по прозорците, изхвърля директно в коша сготвена храна. После им прави забележка, че сложили повече олио, да пържат чипс и че хабят продукти. Егати лицемерието и преиграването. 3 сезона не спряха да унищожават храна.
Да вкарат Пецата, Гичка и Михаил (онзи с прегракналия глас), да става шоуто. Така или иначе повечето не могат да готвят.  Галка ше пуска по една сълза, Цеци ще й предлага брак... И така

Общи условия

Активация на акаунт