👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 503
  • 820
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 510
Скрит текст:
Не разбирам защо се чудите, всички се дънеха като готвачи, но Недялка имаше една по-различна и непростима издънка - не може да се караш с назначения за шеф. За това провинение тя вече имаше последно предупреждение, а сега повтори провинението. Та какво искате? От мениджърска гледна точка такъв елемент, който саботира субординацията, си е за гонене от всякъде. А Галя е следващата по ред за гонене. После Цецо и накрая не се знае съвсем.
E, айде стига. Само Соня беше по-слаба готвачка от Галя, а преди Галя си отидоха почти всички, не е честно. Ок, научила е степените на месата, браво, ама не сме в Скараджийницата на Ада, има и други постове в кухнята, видяхме я какво представлява на тях, абсолютен посерич. Просто е много очеизвадно това бутане, обезмисля се всичко така, ама като се замисля то тази шуробаджанащина си я има и в реалността, така че да, добре пресъздават реалността, нали това е целта.

# 181
  • Мнения: 28 454
Не харесвам нито Галя, нито Недялка..., но от двете избирам Галя, Недялка просто е адски злобна, инатеста и непокорима! Заслужи си изгонването с пълна сила, с такъв човек трудно се работи, независимо от професията......следващата е Галка, то си е ясно!

# 182
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 766
Все си мислех, че МШ е състезание за професионални готвачи. Явно не е.

# 183
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Все си мислех, че МШ е състезание за професионални готвачи. Явно не е.

МШ не е.

# 184
  • Мнения: X
Галка наистина само със станция "Скара" се докопа дотук. Нито сосове може, нито гарнитури, нито на някоя друга станция се е доказала, само с едни меса, а тя и на тази станция си имаше гафове. Всяка вечер залепена на скарата и нищо друго не я вълнува, само събира похвали от Ангелов.

# 185
  • Мнения: 28 454
Галка наистина само със станция "Скара" се докопа дотук. Нито сосове може, нито гарнитури, нито на някоя друга станция се е доказала, само с едни меса, а тя и на тази станция си имаше гафове. Всяка вечер залепена на скарата и нищо друго не я вълнува, само събира похвали от Ангелов.
Тренира се за скара-бирата, където ѝ е мястото...цяло лято ще върти кебапчета на Слънчака!

# 186
  • Мнения: 12 002
Баш Галя на скара бира. Това показа. Да си ходи. И да тича срещу Недялка.. Не може да я стигне.

# 187
  • Другата България
  • Мнения: 37 262
Аз да се самоцитирам от миналия четвъртък:
Цитат
Дори си мисля, че тази седмица нямаше изгонен защото просто нямаше как това да е Недялка. Не бих се обзаложила, но си мисля, че следващия четвъртък именно тя ще поеме пътя към дома.
Тупарев, хонорар ще искам вече, толкова сте прозрачни.
Следващият ще е Цецо, после госпожата, дето ще става готвачка
И после е ясно. Вече твърдо съм за Реджи, сърцато момче, свеж полъх, добър готвач.
Е, индивидуалист. Ама какво от това?

"Моите гости да не са съблезъби тигри".....още се хиля....

# 188
  • Мнения: 6 493
Ясно, че нещата са написани, ролите раздадени...Галя е Гичка и Петко - аутсайдерите, надскочили възможностите си, покорили "кулинарни върхове". И тримата научиха степените на изпичане! Smiley
Недялка беше за назидание. Както всички участници в шоуто, тази вечер тя нямаше правилен ход. Ако мълчи и бърка нови и нови сосове, признава, че е слаб готвач. Ако отговори или опита да се обясни излиза, че не спазва йерархията...знаеше, че си отива Wink

# 189
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ясно, че нещата са написани, ролите раздадени...Галя е Гичка и Петко - аутсайдерите, надскочили възможностите си, покорили "кулинарни върхове". И тримата научиха степените на изпичане! Smiley
Скрит текст:
Недялка беше за назидание. Както всички участници в шоуто, тази вечер тя нямаше правилен ход. Ако мълчи и бърка нови и нови сосове, признава, че е слаб готвач. Ако отговори или опита да се обясни излиза, че не спазва йерархията...знаеше, че си отива Wink

Благодарение на Ангелов, естествено.

# 190
  • София
  • Мнения: 2 423
Значи,ако Цецо се събуди и бие Реджеп,няма да ме е грам яд.Заспала симпатяга е.Но Наско,ако спечели,е предпочитам Галя,честно.
Той дори само ако се събуди е спечелил. Ще си проспи живота това момче...

# 191
  • Мнения: X
Аз Цецо ни го чух, ни го видях тази вечер...

# 192
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 495
Понеже гледам със закъснение: Ангелов е голям гъз (без извинение). Няма как тази посредствена в готвенето Галя да бие кулинар като Реджеп. Галка приготви две крокети, а чинията на Реджеп беше на светлинни години от тази на Галя. Аз ако бях на Реджеп (добре, че не съм и няма как да бъда) в този момент просто бих си тръгнала. Не знам какъв шеф е Ангелов, но да мачкаш можещ човек, а да подкрепяш посредствеността заради сеир по тв-то: еми, не е ок.
Допълвам се: Браво на Реджеп - пенкелер го игра тази вечер в кухнята и се справи.
И пак Ангелов е луд: остави скараджийката и изгони Недялка, която не мога да понасям и е страшна оса, но е мн, ама мн по-добра и можеща от Галя. Пълна пародия и излагация! Чудя се Галя на кого от нова е роднина?!
И очаквам Цецо-охльова, който обаче готви като змей да си тръгне преди другарката Маринова.

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 00:44 от bat

# 193
  • Мнения: 992
Аз се натъжих за Недялка. Вярно, има кофти характер, трудно се работи с нея,но е добра. И на теория и на практика. Смятам,че въпреки всичко заслужаваше да е в Топ 4. Истина е,че оставя сърцето си във всяка чиния Sad Тъпото според мен е,че предпочетоха човек като Галя пред нея. Ясно,че не е чак толкова добра за победа,но определено си беше за Топ 4.
Другото, което ме изуми е как едни най-обикновени крокети впечатлиха шеф Ангелов...чак да победи Реджеп. Галя се самозабрави..

# 194
  • Мнения: 257
Не мисля, че оставането на Галя е "шуробаджанащина".

Много хора навсякъде по света се асоциират с / симпатизират на "битото куче" (underdog). Това повишава интереса и ангажираността.

"Фабрика за мечти" във формат на кулинарно реалити.

Ясно е, че Галя няма как да спечели и че няма никакво значение, кой кога ще си тръгне (освен за победителя, разбира се Simple Smile).

Общи условия

Активация на акаунт