👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 445
  • 820
  •   2
Отговори
# 525
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
За съжаление, определено не го очаквах. Отпадна съвсем справедливо, не би могъл да вини за бавността и грешките си друг. Жалка проява на ревност и злъч, не беше нужно. Първи избран, което говори, че е уважаван заради уменията си.
Да, и за съжаление, това което направи Цецо тази вечер, в крайна сметка го направи срещу себе си. Толкова ли пък не си е давал сметка за това...

# 526
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Доколкото помня повечето от темата не го харесваха в началото.


Абсолютно точно помниш.

# 527
  • Мнения: 4 706
Аз го харесвам от самото начало, но писах в темата за пръв път преди няколко дни.

# 528
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
То е ясно, че това, което пишеха жълтите е вярно.Наско е победител.
Само ей това не се разбра откъде и на кого е ясно. И защо - също.



Признавала съм си няколко пъти - аз също в началото бях твърдо против Реджи. В един момент мнението ми се преобърна на 180о обаче. Не помня кой точно е бил този момент, но преобръщането е абсолютен факт.

# 529
  • Мнения: 2 323
Много съм доволна! Напълно заслужена победа за Реджеп - страхотен готвач, смел като човек и ефективен като лидер.

Беше изтекла информация, че Атанас е победителят - симпатизирам му доста, но определено не е на същото ниво. Много е добър, има небце и идея, но е за част от екипа, а не за оглавяващ кухня. И ми се мярка някаква леееека пасивна агресивност, но предвид че е риалити, съм склонна да вярвам, че им слагат приказки в устата. Тези дни ще гледам да посетя ресторанта, в който работи Simple Smile

Искрено се зарадвах, че Реджеп победи. Много заслужено! С огромно нетърпение чакам да опитам нещо, приготвено от него Simple Smile

# 530
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Харесвах и двамата, но определено подкрепях повече Реджи- вроден талант, нагаждащ се според обстоятелствата и адски креативен!

Браво и успех!

# 531
  • Мнения: 28 390
ООООх, и аз чак сега догледах! Много се радвам, че победи Реджеп, харесвам такива амбициозни, чаровни, ведри и талантливи хора! Такива безцветни като Наско за жалост не, макар, че тази вечер като се изправи с бялата престилка и сините очи изглеждаше доста добре!
Място за сравнение няма, Реджеп блести, гори, исрки...Наско мърмори, черви се, недоглежда! Sunglasses
Два сезона победиха моите фоворити Hands Clap, но за Филката още ми е мъчно, така бях разочарована на финала на първия сезон!
И много ми падна в очите франсето, как може, Реджеп го избра като дясна ръка, а той да го подхлъзва!
Хайде група, честита ни победа на италианчето! Trophy
Да благодарим на Смайли за чудесните теми и на Мари Мар, че даваше възможност на всички да гледат шоуто!
Да се стагяме за чакане на следващия сезон...шев Ангелов търси новите кулинарни звезди! Cake

Последна редакция: чт, 21 май 2020, 23:24 от mimi.7299

# 532
  • Мнения: 3 510
Честито на Реджеп, въпреки че не бях за него. Аз и за Наско не бях, но от двамата Реджеп ми беше една идея по-противен. За съжаление и Цецо ме разочарова, не за друго, а защото слезе на нивото на Реджеп. Това със саботажа е присъщо за Реджо, но пак казвам - честито да му е.
Обаче ми направи впечатление, че на последните коментари, преди Ангелов да обяви победителя, Атанас беше доста зачервен и сякаш с насълзени очи. Явно е бил усетил накъде отиват нещата. Миналата година Никола се разплака. Абе, жалка работа. Мъже пък реват като ученички.

# 533
  • Мнения: 2 323
В коя ситуация по-точно си пролича, че саботажът е присъщ за Реджеп Joy Явно е, че не го харесваш, ама чак пък до такава степен да си далеч от обективността и реалността...
Реджеп е над нещата, той e the bigger person, действа с размах, пламти, гори, върви напред... Ангелов го окачестви отлично. Не се занимава с низки игрички и разсъждения (за разлика от Георги, например) - няма времето за тях и са му под нивото. Има си свой кодекс на честта. Фукането му на моменти дразни, но е по детски наивно и забавно. И - дяволски оправдано Simple Smile Нищо лошо, подмолно и злобно няма в този човек. Същото мога да кажа за Галя, например.

Като цяло, предаването много ми допадна точно заради сблъсъкът на характери и заради ситуациите, в които си проличават истинските лица.

# 534
  • Мнения: 1 925
Не мога да повярвам в началото колко противен ми беше Реджеп, а тази вечер се радвах искрено, че победи, сякаш е мой близък. Ето това е готвач. Много огън, много страст, много умения и креативност. Възпитан и с добро сърце. Браво Реджи !

# 535
  • Мнения: 3 510
Не харесвам Реждеп именно, защото ми е направил впечатление на саботьор, а не понеже не го харесвам, си изсмуквам някакви неща от пръстите. Надявам се схващаш разликата. Тоест в случая, яйцето е преди кокошката, ако се сещаш какво искам да ти кажа.
Още съвсем в началото беше направил нещо, сега не помня точно какво беше, но тогава самия Ангелов го обвини, че саботира. Ще си направя труда да изгледам първите епизоди, за да ти кажа точно какво и срещу кого беше.
Иначе на мен много грозно впечатление ми направи, когато бяха номинирани Недялка и Галя. Той очевидно не харесва Недялка и направи доста издънки тогава. Даваше напукани гнезда, нарочно избързваше с месата и не се координираше с другите. На следваща вечер на пангара беше Галя и Реджеп се раздаде не на 100, ами на 1100%. Сега дали защото Галя му беше по-симпатично, или защото в Недялка виждаше по-голяма конкуренция не знам, но определно първата вечер се дънеше нарочно.

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 00:09 от Blackbling

# 536
  • Мнения: 435
Не го започнах отначалото този сезон, но откакто го гледах любимец ми беше Реджеп. За финала очаквах него, Атанас или Недялка още откакто бяха десетина. Първи сезон ми е това, български телевизия по принцип не гледах, но сега ми е интересно да изгледам и другите сезони.

Радвам се за Реджеп, личеше си наистина, че уменията му бяха на най-високо ниво.

Майка ми и баща ми бяха за Галя. В последствие и на мен ми стана симпатична, даже мислех, че много повече заслужават тя или Недялка отколкото Цветомир, голямото франсе с изгорените омлети всеки път където тук и 16-годишните се справят по-добре от него.

# 537
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Не мога да повярвам в началото колко противен ми беше Реджеп, а тази вечер се радвах искрено, че победи, сякаш е мой близък. Ето това е готвач. Много огън, много страст, много умения и креативност. Възпитан и с добро сърце. Браво Реджи !
Спести ми писане, точно това беше и моето мнение за него. И е. И се радвам, че 66-тото ми чувство не ме подведе, отново. Още като видях Никола до Реджеп бях сигурна, че това е победителя. До последно не вярвах на жълтите линкове в темата, явно е имало защо.
Браво момче! Чувствам се овъзмездена за Никола. Нямаше по-заслужил за чека, като се връщам назад към участниците, от темпераментното италианче с голямо сърце.
Двама човека промениха мнението ми за себе си само за час време - Цецо и Недялка. Единия към добро, другия към лошо. Може да е по сценарий, но Цецо си каза и в линка, който постнах, че е за Атанас. Тъпо поведение. И евала на Недялка.
Както и на Лука, когото харесвах също.
Изобщо. ......доволна съм от финала.

# 538
  • Мнения: 20
Браво на Реджеп. Успя да промени първото впечатление, определено си мислех че в началото ролята за шут е дадена на него и с българския език добре му се получаваше. Но после се доказа, че готви и то много добре.
ММ ми вика " Запиши се догодина, да видят хората как хич не можеш да говориш, не само аз🤣"

# 539
  • София
  • Мнения: 6 043
Хайде и аз при доволните. Simple Smile Не съм гледала предни сезони, не ме влекат крясъците и хвърлянето; но признавам - загледах се и проследих до края този сезон точно заради Реджи. Интересен ми беше, забавен самохвалко, но с времето се видя, че съвсем оправдано е самочувствието му. И този италиански "привкус", който е добил, много ми харесва и му отива. Simple Smile Остани си такъв, Реджи, с усмивка и сърце напредвай в живота!!

Общи условия

Активация на акаунт