👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 369
  • 820
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е най-достоен да победи?

Опции:

# 645
  • Мнения: 28 151
Относно Атанас,най-съществената разлика спрямо Реджеп е че му липсват лидерски качества.
И то му липсват, не защото е много възпитан и не иска да вика, а защото просто си е доста дървен, липсва му харизма, гъвкавост, ведрост... иначе ако трябва да съм честна ми стоеше много по добре в бялата куртка, отколкото Реджеп...! Другото, което го прави втори е, че няма креативност...няма нюх за нови идеи, да поднесеш на финал вече правени чинии, че на кой ще му е интересно това...на финала се очаква заря, а не претоплена манджа!

# 646
# 647
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А сега да видим истинския пост от регистрацияна на Реджеп, а не някаква друга измислена.

# 648
  • Мнения: 14 817
Ей не спряха някои хора.
Blackbling, разбрахме, че не харесваш Реджеп, разбрахме че не е бил твой фаворит за победител. Добре, лошо няма.
Само че той победи. Не знам какво целиш продължавайки да се опитваш да го очерниш по някакъв начин.
А сега да видим истинския пост от регистрацияна на Реджеп, а не някаква друга измислена.


А сега де. За това какво ще кажете. Явно някои се чуди как и за какво да продължава да плюе.

# 649
  • Мнения: 40 338
A защо продължавате да въртите тази снимка? Какво искате да кажете?

# 650
  • Другата България
  • Мнения: 36 885
Кой я върти?
Има фалшификат и явна лъжа, има и опровержение.
Когато някой откровено лъже с цел да осмее друг, обикновено сам става за смях.

# 651
  • Мнения: 4 706
Искат да покажат оригиналния текст и снимка от истинския профил, защото се публикува някакъв измислен, а явно не всеки може да отсява информацията и затова въртят истинската Simple Smile да стане ясно.

Последна редакция: пн, 25 май 2020, 16:35 от Kecharitomene

# 652
  • Мнения: 3 510
Казаха, че в последтсвие била редактирана.

# 653
  • Мнения: 4 706
Аз през цялото време си гледах без да пиша и чета, но в един момент една приятелка ми праща линк с тази информация, че Наско бил победил и се шокирах, и си помислих че тук трябва да знаете по-добре дали е вече сниман финала, жълти новини ли са... Simple Smile 
Много се радвам, че се оказа фалшива новина.

# 654
  • София
  • Мнения: 11 436
То под снимката си пише, че текстът е редактиран. Аз не съм си и мислела, че Реджи може да пише на български език, но го подкрепях по други причини.

# 655
  • Мнения: 14 817
Ами напълно нормално е човек израсъл, живял, учил в чужбина да не може да пише добре на български. То бая хора живели и учили в България пишат по зле и от Реджи.

# 656
  • Мнения: 3 510
Не че не мога, просто пускам fun facts отвреме навреме.

# 657
  • Мнения: 3 510
Ама той Атанас си е гей, така че... Аз и преди го бях написала, но реших да изтрия поста. Познат е на една приятелка и тя си го казва.
И това, че имал бивша приятелка, по която страдал, не е вярно.

# 658
  • Мнения: 14 817
Ама той Атанас си е гей, така че... Аз и преди го бях написала, но реших да изтрия поста. Познат е на една приятелка и тя си го казва.
И това, че имал бивша приятелка, по която страдал, не е вярно.
А, викаш и Насето е намазал от участието си все пак.
Ето че са се увеличили обожателите му. Ми и късмета може да му излезе на човека
А наш Реджи ще се жени. Абе любов да има.
https://show.bg/2020/05/22/%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D1%84%D0%B8 … 0%B0%D1%82%D0%B1/

# 659
  • София
  • Мнения: 5 933
ГъК няма да кажа на Blackbling. Laughing А за Реджи - дано да е вярно написаното в статията; не че е престарял ерген, но ако наистина искат с момичето, нека си направят хубава сватба.

Общи условия

Активация на акаунт