👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 519
  • 820
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 067
На мен не ми прави лошо впечатление самочувствието, а това, че така и не му се откъсна една похвала за конкуренцията.Дребнаво ми стои...

# 706
  • Мнения: 1 925
лято!, именно Simple Smile От там нататък се губи смисъл, кой колко може да готви.

# 707
  • Мнения: 3 510
На мен не ми прави лошо впечатление самочувствието, а това, че така и не му се откъсна една похвала за конкуренцията.Дребнаво ми стои...
Ама аз точно това не мога да разбера. Защо очаквате одобрението на Атанас за Реджеп? Атанас наистина може да вярва, че е по-добрият, какво очаквате да каже в такъв случай? Плюс това, все си мисля, че хората търсят одобрението на хора, които са стойностни за тях. По това, което пишете за Атанас, той за вас не е такъв. Той е мамино синче, връзкар, злобен...има ли някаква стойност похвалата на такъв човек за вас?
Да не говорим, че прехваленият Никола също не поздрави Чилева миналата година. Една добра дума не каза за нея и той точно като Атанас говореше колко добър бил и се оправдаваше. Наскоро даже пак я захапа злобно в предаването на Гала.

# 708
  • София
  • Мнения: 7 873
...
Да не говорим, че прехваленият Никола също не поздрави Чилева миналата година. Една добра дума не каза за нея и той точно като Атанас говореше колко добър бил и се оправдаваше. Наскоро даже пак я захапа злобно в предаването на Гала.
Никола не е прехвален, Никола е правилно оценен и доказа, че е добър. Що се касае до това дали е поздравил Чилева или не, това няма как да знаем, защото не всичко се показва на екрана. А пък и самата Чилева май не се има много, много с голяма част от участниците във втория сезон.

# 709
  • Мнения: 3 510
Ами то това важи и за Атанас. Откъде знаете, че не е поздравил Реджеп извън камерите?

# 710
  • София
  • Мнения: 7 873
Ами то това важи и за Атанас. Откъде знаете, че не е поздравил Реджеп извън камерите?
Реджеп и Атанас се поздравиха още пред камерите и не разбирам за какво трябва да се води дискусия за това. Въпроса е, че самоизтъкването „аз съм по-добрия“ не води до нищо положително

# 711
  • Мнения: 3 510
Ами питат го, като го мисли защо да не го каже? Пак казвам, вие сами казахте, че скромността е за хора без качество. Той вярва в себе си и го заявява.

# 712
  • Мнения: 28 464
Той го казва, ама личи, че сам не си вярва... 😃

# 713
  • Мнения: 14 830
Не знам защо се ядосва те. Явно Атанас успокоява сам себе си казвайки си че е по добрият.Явно си мисли че така ще изпъкне повтаряйки че е по добрият. Явно не осъзнава че е смешен щото ако беше по добър щеше да спечели формата. А и цяла България видя че не е по добър специално от Реджеп.
Ама щом това го успокоява нека. На него се смеят.
Формата свърши, победителят е ясен. Факт. Сега, че има хора които не могат да приемат това се опитват да ни убедят в темата че Реджеп не заслужава... ами техен си проблем.

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 11:33 от djoleva

# 714
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Не знам защо се ядосва те. Явно Атанас успокоява сам себе си казвайки си че е по добрият.Явно си мисли че така ще изпъкне повтаряйки че е по добрият. Явно не осъзнава че е смешен щото ако беше по добър щеше да спечели формата. А и цяла България видя че не е по добър специално от Реджеп.
Ама щом това го успокоява нека. На него се смеят.
Формата свърши, победителят е ясен. Факт. Сега, че има хора които не могат да приемат това се опитват да ни убедят в темата че Реджеп не заслужава... ами техен си проблем.
То вече и смешно става. Но да, Атанас има право да вярва, че е добър и да мисли, че е по-добър. Но не знам да е казвал, че е недооценен или несправедливо "сложен" на второто място. Защото мисля, че и на него самия му е ясно, че щом е резерва, не може директно да се изстреля на върха. Трябва да е наистина най-най- добър от всички, комплексно. А той не беше, това се видя от повечето зрители, и от самия Ангелов. Все пак той е човека, който решава, оценява, има поглед върху представянето през цялото време и пълния формат, не върху 2/3-ти от него.

# 715
  • Мнения: 4 706
И все пак беше странно той да е резерва , а да са допуснали първите дами, които си тръгнаха. Имаше една, която плака като прочете менюто.... малко ми е странно как е минала кастинга преди Атанас. И явно само за сеира е пусната... милата жена ... Беше ми жал тогава да гледам сцените и като цяло дори да вика Ангелов го понасям , но от унижението ме е срам.

# 716
  • София
  • Мнения: 62 595
В реалити печели този, който решат да спечели от екипа. Това е режисирано реалити с голям мегдан за манипулация.

# 717
  • Мнения: 3 510
В реалити печели този, който решат да спечели от екипа. Това е режисирано реалити с голям мегдан за манипулация.
А и Тупарев не е като да не е известен с доста от нагласените си победители.

# 718
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
И Дани Спартак, и Чилева са били във формата от ден първи.
Реджеп също. Няма как някой, влязъл след всички останали, накрая да си тръгне с чека. Видяхме го всички. Факт.

# 719
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 775
Пак казвам, работи в достатъчно елитно заведение. Реджеп е този, който е бил безработен.
HRC Culinary Academy в София- 4 семестъра по 6 седмици, през това време имат стажове в чужбина- толкова за кулинарния опит на Атанас в световни хотели в чужбина. А за готвенето му за лейди Гага, нали не мислите , че за такива гости готвят стажантите? Звучи несериозно.

Общи условия

Активация на акаунт