Лаковe за нокти - 138

  • 30 186
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 907
Благодаря! Hug
Долче, нямам проблем с лака и с четката. Като масло се маже. Smiley

# 76
  • Мнения: 27 966
Значи или моят сив лак е такъв, или просто не съм свикнала на такива дебели четки и тромаво нанасям... Grinning Ще се упражнявам пак Joy

# 77
  • София
  • Мнения: 1 887
След неочакван инцидент - къси нокти... Странно ми е с тях, а пък това лилЯво не знам защо го сложих. Ще го махам довечера.
Скрит текст:

# 78
  • Мнения: 27 966
Марияна, на мен ми харесва. Една от любимите ми комбинации е синьо и лилаво Grinning

# 79
  • Мнения: 1 335
Здравейте, малко скучен лак от мен😜

# 80
  • Мнения: 1 420
Идеята я видях във ФБ и естествено беше къде, къде по добре направена черната ивица, но от самолет не се виждат несъвршенствата Stuck Out Tongue Важното е, че е червено Grinning

# 81
# 82
  • Мнения: 27 966
Десислава, чудно е това зелено Green Heart
Георгиева, предполагам, че не си правила лентите с онова тънкото тиксо, добре си се справила според мен.
Seeflоwer, поради някаква причина ли държиш ноктите къси?
Ще ми препоръчате ли много бюджетна база? Примерно Перфект, ГР, Импала  (тези трудно ги намирам), евентуално Евелин. С четките на Перфект най-добре се разбирам. Сегашната се води Regenerating base- обаче не помня на опаковката какво пишеше- ползвала съм на Перфект с калций и с витамин Е и/или Ф, но не знам тази коя точно е. Все бяха светлолилави на цвят...По едно време сменяха и опаковките и ми стана каша Grinning Топът на Лумс примерно е с четка която ми идва голям а, и базата ще е такава вероятно...

# 83
  • Мнения: 5 478
Долче, за мен има само едно база и тя е Евелин 8 в 1. Има обаче спорни мнения за нея, заради вредните вещества (които реално ги има и в някои лакове), така че нека се включат и други. Аз лично я ползвам вече от години и само от време на време я редувам с разни други пак на Евелин.

# 84
  • Мнения: 1 420
Десислава, чудно е това зелено Green Heart
Георгиева, предполагам, че не си правила лентите с онова тънкото тиксо, добре си се справила според мен.
Seeflоwer, поради някаква причина ли държиш ноктите къси?
Ще ми препоръчате ли много бюджетна база? Примерно Перфект, ГР, Импала  (тези трудно ги намирам), евентуално Евелин. С четките на Перфект най-добре се разбирам. Сегашната се води Regenerating base- обаче не помня на опаковката какво пишеше- ползвала съм на Перфект с калций и с витамин Е и/или Ф, но не знам тази коя точно е. Все бяха светлолилави на цвят...По едно време сменяха и опаковките и ми стана каша Grinning Топът на Лумс примерно е с четка която ми идва голям а, и базата ще е такава вероятно...

Да, Долче, не съм ползвала помощни средства, на ръка ги правих, пък и четката ми беше смотана, ама по нощите не ми се тропаше да будя малката Stuck Out Tongue За база години наред ползвах на Перфект активния заздравител - прозрачно лилавия и бях доволна. Ноктите ми в това време бяха дълги, дълги и здрави, но пък тогава бях студентка и не домакинствах много Stuck Out Tongue Сега пак съм си го взела и чакам да похарча втвърдяващата основа на Ейвън и пак ще го пробвам Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 808
Долче, Имам 1 база на Римел, ползвам я много рядко, но аз имам здрави и твърди нокти и нямам навика да слагам база, просто се сетих че е достъпен вариант, има я във всяка дрогерия. Като действие не мога да споделя ефективна ли е.

# 86
  • Мнения: 27 966
Благодаря за предложенията! Hug
Доволна съм си от базата, но не ме дразни това побеляване отстрани на по-светли лакове тип желета или перлени полупрозрачни...Затова искам да изпробвам и нов топ. В момента ноктите ми са доста нацепени, в началото на ИП имах седмица-две когато бях с един лак и ме не ми се занимаваше да го сменям и махам дори когато се олющи+ някои дезинфектанти. Та не знам дали не е от моите нокти в момента. Принципно, крепя си ги дори и нацепени (на някои нокти беше почти на средата на плочката където не можеше да се изреже)  и мисля, че не са станали по-меки. Та дразнител номер 1 е това отлепване/побеляване на лака. Моловете щели да отварят Grinning , та ще се огледам др. седмица в близкия мол. Blush

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 13 610
Аз също най-често ползвам Евелин 8 в 1, сега съм с диаманта, но от 8 в 1 съм по-доволна.

# 88
  • Мнения: 2 092
Аз напоследък ползвам диамантената база на ГР. Доволна съм, лака не мърда по 10 дни. Ама аз без ръкавички не пипам в кухнята. Когато ползвам дезинфектант обезателно слагам крем след това веднага. Навсякъде съм си сложила по една тубичка, в чантата, в колата, на нощното, в кухнята.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 422
Аз продължавам да съм морска, и искрено съжалявам че наближава време да се прибираме.
Ето какво сътворих на плажа, че синия лак изкара само до вечерта. Като се замисля бяха си 6 пласта лак и нямаше как да издържи повече. Лака е на cuccio 6085, а броката е пак на cuccio 6142. Вече 2 дни съм с тях, хем съм постоянно във водата.

Общи условия

Активация на акаунт