Една спам тема, ама защо не си лягате по това време?

  • 1 495
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 885
Щото работим.........и от време на време хвърляме по едно оче на форума Simple Smile
Както е написала Никол "настъпи моят час".
На тишина и спокойствие да поработя, че да има парички за памперси и пюрета  atwork

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде лека нощ от мен...или "Добро утро"  Thinking  Whistling

# 17
  • Мнения: 5 255
Ще си купуваме жилище  Hug Ще се пръсна от кеф, но не смея да се изкефя истински до като не отпуснат кредита  Tired

 smile3520

# 18
  • Мнения: 818
Ааа при мен е 23ч, Дамаянти айде стискам палци!След Онази случка с главите(статуите де) ли решихте?

# 19
  • Мнения: 385
А аз не мога да спя, защото ме боли тазът, когато лежа повече време! Та чакам хубавичко да се изморя и тогава лягам! А и едни мисли са ме нападнали... и мъжът го няма...

# 20
  • Мнения: 3 166
Защото обожавам така - всички други вкъщи спят отдавна, а аз се наслаждавам на тишината и се кокоря в компа. Само дето на другия ден си обещавам, че беше за последно, щото очите ми категорично отказват да стоят отворени. И си го обещавам до вечерта. Тогава ... всичко отначало. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 181
Защото обожавам така - всички други вкъщи спят отдавна, а аз се наслаждавам на тишината и се кокоря в компа. Само дето на другия ден си обещавам, че беше за последно, щото очите ми категорично отказват да стоят отворени. И си го обещавам до вечерта. Тогава ... всичко отначало. Mr. Green
това все е едно аз съм, го писала  Mr. Green
и си казвам днес максимум до 1 час и нали виждате колко става, а утре ще ставам в 8 ooooh!

# 22
  • Мнения: 13 512
защото изпих половин литър кола, уж Лайт #2gunfire
Колата Лайт е без захар, а не без кофеин

# 23
  • Мнения: 2 254
заради часовата разлика Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 370
Ами при мен е още рано да си лягам Wink

# 25
  • Мнения: 321
е ........  newsm78  днес е осте рано за лягане :p

# 26
  • Мнения: 1 526
ми... преди 2ч. рядко ми се случва- нощна птица съм! Затова пък сутрин карам до 9 на автопилот... ooooh!  Mr. Green

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз съм с 2 часа назад Laughing Mr. Green.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 210
Ами аз винаги си лягам след 12.30-01.30, дори и да легна преди това - просто не заспивам. Е, сутрин си ставам, обаче следобяд ми се спи ужасно...

Общи условия

Активация на акаунт