За бройката мъже/ жени в живота ви

  • 32 198
  • 1 412
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 254
Някъде бях чел следното:
Една жена питала един мъж сваляч:
-Сигурно страшно много жени ти отказват с тия нескопосани опити за свалка.И той и отговорил
-Да,но и  много ми връзват.
Та,истината вероятно е,че ако ходиш да сваляш непрекъснато жени....тук таме ще ти връзват и в един момент ще спре да ти дреме,че ти отказват повечето.След което вероятно започваш  да се мислиш или ставаш -"сваляч".Това е моята хипотеза по темата.Разбира се има и изключения,но аз говоря за средностатистическия типаж "свалячи".Не знам защо жените оставате с впечатлението,че всеки мъж атакува що жена види около себе си и му е изключително важно да я вкара в леглото:)

# 271
  • Мнения: X
Навремето бях голям задръстеняк, сега ми се получава без дори да се напъвам. С всяко следвача ми се качва нивото. И наистина не ми дреме като ме отрежат.
Но съм забелязал и че като се напъна почти сигурно е, че ще ме отрежат.

# 272
  • Мнения: 6 196
И аз съм забелязал същото, изглежда някои мъже предлагат почти на всяка, пък която хване. Мераклии за жена ми не липсват, виждат я с двете малки деца, знаят, че си има мъж и пак налитат. От мастития шеф на голяма фирма до олигофрена в кварталния магазин, който реди щайгите. Не ми е проблем да отвинтя главата на всеки, но наистина се изумявам от подобни действия. И това при положение, че не дава сигнали, че не се държи или облича предизвикателно, но е красива млада жена и това изглежда ги привлича. Е все пак се старая да не се паля много, тя се оправя достатъчно добре с такива, а и до сега не се е случвало да нахалстват. Е някои по-нахален може да му излезе късмета(в малко по-различен смисъл) ама толкова смел до сега не се е намерил.

# 273
  • Мнения: X
Мъж, който се опитва да сваля всяка втора жена си губи стойността.

# 274
  • София
  • Мнения: 35 195
Мъж, който се опитва да сваля всяка втора жена си губи стойността.
За сметка на това се ценят много високо.

На големите играчи на крака им ходят.

# 275
  • Мнения: 8
Винаги съм смятала, че на човек ако му е било хубаво, не бива да се срамува *с колко* хора точно му е било хубаво. Независимо дали е мъж или жена. Тези, които съдят за бройката (пак мъже и жени) обикновено имат някакъв комплекс.

# 276
  • Мнения: 17 409
Мъж, който се опитва да сваля всяка втора жена си губи стойността.
Дали? Чакай да изпадне пак някоя тема за любовник, да видим накъде е задухал вятърът на общественото мнение Simple Smile. В последната дамите разправяха, че предпочитали сваляч пред мухльо, ли какъв беше, дето не му връзвали.

# 277
  • Мнения: 254
Дренка,аз противоречие не виждам ако сваляча е само за секс,а мухльото за семеен живот:)
Шегувам се-да не го приема никой лично..

# 278
  • Мнения: 17 409
Да де. Да не излезе, че бройката е важна. На мухльото мястото му е у дома и най-много да го разнесат в оплакваческата тема. Аз не се шегувам, така че може да се приема и лично 😂

# 279
  • София
  • Мнения: 35 195
Ми, Дренче, веднъж излъгали се, любовника ще си го изберат качествено Mr. Green
Ама, те и употребата на любовника не знаят, та....

# 280
  • Мнения: 2 124
Някои предпочитат мъжът да е удобен - като диван. Други - да е интересен. Интересните мъже невинаги се задоволяват с една жена и не за дълго.
Разбира се, познавам достатъчно мъже на място, които не са чехльовци и не са бройкаджии, имат стабилни семейства и т.н. Но както знаем, изключенията потвърждават правилото.

# 281
  • Мнения: X
Така наречените чехльовци са малко на брой. Ако жена изневерява, то може да е на стабилен мъж с чехльо.
Но темата не е за изневярата, а за бройката.

# 282
  • Мнения: 4 968
Бройка за мен звучи като мъж ,който се изтъква пред приятели в компания "Тая ли бе,тая съм я е@@л"

И често се стига до там..
"О мили ,ти си ми втория"
Или..
"Аз ли..Не съм пожелал" Simple Smile

А опита е важен,когато е изживян и преживян..
Той е част от теб .С пожелание за добро..

# 283
  • София
  • Мнения: 35 195
- О, Ева, ти си невероятна!
-  Каква Ева, бе, аз се казвам Мария..
- Дааа, но си ми първата!
- Ти, като си ми 206- тия, Пежо ли да ти викам?!

# 284
  • Мнения: 1 327
Така наречените чехльовци са малко на брой. Ако жена изневерява, то може да е на стабилен мъж с чехльо.
Но темата не е за изневярата, а за бройката.
При 2/3 от семействата, които познавам, мъжът е чехльо. Един от тези чехльовци изневерява много, а в тях като го насметат е мрън-мрън. 😀

Общи условия

Активация на акаунт