💖"Един за друг"💖 - между два сезона

  • 47 378
  • 696
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 868
От сега ще имате фенове поне тук

# 31
  • Мнения: 11 180
Във формуляра пише и "Всяка одобрена двойка, взела участие в снимачния процес, ще получава хонорар в размер на 500 лева за всеки три дни участие в предаването."
С което ясно казват, че на всеки 3 дни отпада по една двойка, тоест една тв седмица я заснемат за 3 дни. То това беше ясно, съботният епизод за 2 дни, неделният - за 1


Не мисля че ще го дават есента,тогава ще са ИВ,уж и ВБ пак щяло да има

Какво е ИВ, какво е ВБ?  Пишете с цели думи, че не всички се досещат.

# 32
  • Мнения: 4 868


Не мисля че ще го дават есента,тогава ще са ИВ,уж и ВБ пак щяло да има

Какво е ИВ, какво е ВБ?  Пишете с цели думи, че не всички се досещат.

Игри на волята и Брадъра

# 33
  • Мнения: 2 143
Гледам Калина и Елена с тениските и се чудя на Елена, как не и неудобно, след като в национален ефир каза, че Калина нямала никакво чувство за хумор, а Емо не може да пее.

След като е оплюла някой така злобно, как се пишеш първи приятел.

# 34
  • Мнения: 569
Те казаха с Пламен после, че се шегуват, но във всяка шега има доза истина Simple Smile Не знам какви чувства са изпитали участниците, като са гледали готовите епизоди, може да са се породили и някакви негативни чувства, все пак ги провокираха да говорят и против другите. И много монтаж и сценарий имаше обаче.

# 35
  • Мнения: 4 936
Не го харесвам като характер Пламен и това е.
Не мисля, че трябваше да предлагат да си делят наградата Искра и Данчо.  На тях никой никакъв реверанс не им направи за да се чувстват длъжни да правят жестове.
Малшанс имаше Пламен или пък всъщстност си е глезльо - до сега това му беше май първата игра с по-мъжко поведение. Все хленчеше за нещо - Елена го дърпаше напред.

# 36
  • София
  • Мнения: 15 242
Днес в "На кафе" Ели беше с рекламна тениска : https://www.instagram.com/p/CACyVJVBwvx/

# 37
  • София
  • Мнения: 27 273
Благодаря за темата и труда, Смайли.
Ест, гласувах с 'ДА' Брей, толкова категорична анкета не сме имали май никогаЖ. Simple Smile

Отново да споделя, че се радвам за моите хора и като цяло за края на предаването, въпреки че продължавам да съм възмутен от финалната игра и като цяло от продукцията, които се оплетоха здраво, та трябваше Изи и Данчо да ги измъкват от неловкото положение.
Но като цяло мисля, че се получи изненадващо добър и позитивен формат. Нямаше дразнители и интриги. Изпълненията на Божидара са нищо в сравнение с това което сме гледали по други формати...
Искам да пипнат малко повече игрите и да ни дават по-ясна перспектива на нас зрителите за това кое, как и защо протича в реално време.
Цялата тази мистерия около Ветка и Янчо също намирисва нещо и явно има нещо сериозно, че тази двойка реално бе забравена за формата, все едно никога не са съществували. Никакво участие с тях, никакво инфо, никакви изяви, в последния епизод, когато направиха ретроспекции, дори не бяха споменати, какво остава показани.

Иначе Пламен и Ели са тренирали хандбал и там са се запознали доколкото си спомням аз.

Иначе едва ли сезон 2 ще го видим тази година. Предполагам, че ще е горе-долу по същото време, но през 2021 г. Есента ще е за Игри на Волята, сезон 2. ВБ така или иначе не гледам и не ме вълнува.
Но ако ВП се провали, то защо не и по-рано да ги видим, ама се съмнявам.

Последна редакция: пн, 11 май 2020, 22:25 от Diavolo

# 38
  • Мнения: 4 604
Прегледах регистрационната форма и се замислих дали и хомосексуални двойки биха се осмелили и евентуално биха били допуснати в такова предаване. Thinking

# 39
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В България? Кой знае след колко години!

# 40
  • Мнения: 11 180
То даже ще е интересно, ако ги разменят.. малко swing така, хаха. Един целува жената на другия... и т.н. Хаха.. то ще е голяма забава. Да се види кой е ревнив, кой ще направи скандал... пък как ще се тълкува, тамън ще се разбере кой колко държи на половинката си и дали дадена двойка са "един за друг", когато ги поставят на подобно изпитание, малко интрижка, малко изкушения, да видим кой ще удържи...  (като във формата "Островът на изкушенията") Може да измислят какво ли не, но явно следват плътно оригиналния формат на Power Couple

# 41
  • Мнения: X
То даже ще е интересно, ако ги разменят.. малко swing така, хаха. Един целува жената на другия... и т.н. Хаха.. то ще е голяма забава. Да се види кой е ревнив, кой ще направи скандал... пък как ще се тълкува, тамън ще се разбере кой колко държи на половинката си и дали дадена двойка са "един за друг", когато ги поставят на подобно изпитание, малко интрижка, малко изкушения, да видим кой ще удържи...  (като във формата "Островът на изкушенията") Може да измислят какво ли не, но явно следват плътно оригиналния формат на Power Couple
Ето такава драма би била напълно излишна. Това би ме отказало да гледам предаването.

# 42
  • София
  • Мнения: 15 242
В това предаване залагат на други ценности. И това е добре.

# 43
  • София
  • Мнения: 763
Благодаря за темата!
Въобще не съм доволна от финала, най-вече от финалната игра. Според мен, която и да било от двете игри в събота, (повече първата) щяха да са по-подходящи за финална игра. Но, не ми харесва и това, че се признават две двойки за победители. Ами не са, победиха Данчо и Искра, а Пламен и Ели са втори (не мога да не отбележа, че точно Пламен в средата на сезона се изказа как не били за парите и победата, а да се забавляват, но същият продължи да стои и да си причини физически проблем, но не и да се откаже. Забавлявал се е сигурно). Също така, както някой спомена в предишната тема, ако на спортно състезание се контузи състезател, нито му дават медал, нито пък се гледа с лошо око на този, който е победил.
Но, като цяло предаването много ми хареса и се надявам да има втори сезон.
И още веднъж да благодаря на Смайли за темите, които винаги са чудесно направени, както и за труда, който си прави да публикува всички интервюта на участниците.

Последна редакция: пн, 11 май 2020, 23:14 от geriiii_

# 44
  • Мнения: 10 403
Божидара играеше с хъс за победа и това доведе до оплюването й. Сега пък оплювате Пламен, че не признава, че играе за победа. Може би са тръгнали по-лежерно в началото, но след като стигнаха до финал, естествено, че ще положат всички усилия за наградата. И аз бих се борила до дупка в това положение. Въпреки всичко, Искра и Данчо за мен са победители. Постъпиха благородно.  И аз с удоволствие бих гледала втори сезон. За мен Игрите на волята бяха много скучни. Наложих си да гледам няколко епизода, но се отказах, не ми беше интересно. В Един за друг се набляга на отношенията, а и игрите бяха по-приятни, с изключение на последната. Може би най-много ми хареса предишната, когато трябваше да открият жените си.

Общи условия

Активация на акаунт