💖"Един за друг"💖 - между два сезона

  • 47 439
  • 696
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Е, какво лошо има да се възползват от това, че вече са популярни? Отдала им се е възможност, защо да не я оползотворят.

# 91
  • Мнения: 5 396
Ами нещо по-стойностно да направят.

# 92
  • Мнения: X
Кааато например?

# 93
  • Мнения: 4 671

Нали Емил написа песен, а Деян - цяла книга Stuck Out Tongue

Тези, които не ги бива в писането, може да попрочетат нещо. Това би имало вероятно по-голяма възвръщаемост от известността им.

# 94
  • София
  • Мнения: 11 708
И какво общо има четенето с изкарването на пари?
От седмица си го мисля - излязоха и айде да яхнат вълната, известни са станали и дай да осребрим славата/популярността си. А чe ще са известни от ден до пладне дали се сещат. Кой помни всеки един от Биг Брадър през различните години, примерно....
Не разбирам мнението ти. Точно обратното, знаят, че са известни сега и затова яхат вълната, след година ще е късно.
Емо, ако беше добър, можеше много фенове са натрупа и са му потръгне много.
Тениските с крушите много ми харесаха.

# 95
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Станали са популярни, използват го. Това е най-умното нещо, което мога да направят. Да се затворят вкъщи, за да не дразнят зрителите ли?

# 96
  • Мнения: 4 671
Smileys, замислих се, че аз тениска с крушки не бих си взела, но нещо като с твоя подпис Thinking

# 97
  • Мнения: X
Тениските не знам колко ще вървят, но страницата на Анселита и Мартин е доста прилична, добре структурирана, интересни предложения за храни, видях, че са се захванали да изготвят и режими. Не съм спортна натура, но тяхното оползотворяване на славата ми се вижда най-смислено в сравнение с тениските...

# 98
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Smileys, замислих се, че аз тениска с крушки не бих си взела, но нещо като с твоя подпис Thinking

Сигурно има хора, на които им харесват. Но пък има полза и от тениските с крушки - дадоха ти идея за такава с подписа ми. Давай!

Тениските не знам колко ще вървят, но страницата на Анселита и Мартин е доста прилична, добре структурирана, интересни предложения за храни, видях, че са се захванали да изготвят и режими. Не съм спортна натура, но тяхното оползотворяване на славата ми се вижда най-смислено в сравнение с тениските...

Все специалисти. Поредните, които предлагат храни и режими.

Поне тениските не са опасни. Не могат да уморят никого.

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 20:50 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 99
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тениските кой ги прави/продава?
Кики?

# 100
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тениските кой ги прави/продава?
Кики?

Калина и Елена

# 101
  • Мнения: 5 396
Ния, идеята на поста ми беше, че не предлагат кой знае какво и не са видни личности с богато творчество, че да се задържат за дълго на тази бизнес вълна.
Аз не съм реалити звезда и няма да давам идеи на Ели и Кики какво да подхванат,  сетили се за тениски - о.к., аз не съм впечатлена и няма да купя, стотина други може да си купят, не знам, не разполагам със статистика. А след 6 мес. или година може и десет клиенти да нямат.
Божидара, преди още да свърши форматът, започна с пускането на предизвикателства или загадки(не обърнах много внимание) на ФБ страницата ѝ. Предизвикателства, не тениски. Не съм се задълбочавала или участвала в тях.

На Деян книгите бих прочела, това и преди 10 дни го писах, ако има нова - чудесно. Песента на Емо - дано му заплатят за рекламата, която прави на формата,но не ми се вярва, а пък и ако му потръгне рап кариерата - о.к., нека му се увеличи фен аудиторията.  Аз съм пас за неговия рап.

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 20:35 от *Камея

# 102
  • Мнения: 4 868
Искра и Йордан пускат в петък онлайн чатове от 3 часа в инстаграм и после във фб като щели да отговарят на въпроси относно предаването и някаква игра, с която да покажат повече от себе си
https://www.instagram.com/p/CAIvNLvgJEg/

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 20:45 от bubulina_baby

# 103
  • Мнения: 590
Тениските кой ги прави/продава?
Кики?

Калина и Елена

Пламен се занимава с реклама, може би има и такава фирма, затова Кики и Елена пуснаха мърч тениски.
А на Кики книгата за любовта ѝ с Емо защо я забравихте? Simple Smile И тя си чака читателите. Simple Smile
Сега са яхнали вълната да трупат почитатели в социалните мрежи и да правят пари от инфлуенцърство и реклами. Дали е стойностно това, което предлагат, няма значение, при-тийн феновете не са претенциозни. Те са звездите от екрана, а дали ще се задържат ще видим след време.

# 104
  • Мнения: 4 690
Точно в миналата тема някой беше написал, че всички влизат само за победата и парите. Тогава не можах до споделя мнението си, но няколко дни по-късно само видях, че мислите ми са верни. В подобни предавания често победителят взема еднократна награда, а загубили успяват да извлекат по-големи  дивиденти, просто се трябва усет. Точно след 3-4 месеца ще бъдат блед спомен и сега е моментът да яхнат вълната.
Бях абсолютно уверена, че Анси и Марти ще започнат режими и програми нещо, срещу което съм абсолютно против. За мен е опасно хора без нужно образование да съветват други как е правилно да се хранят и тренират. Това, което работи при едни, не винаги работи при други.
Калина скоро я виждам с ютуб канал, вписва ми се в подобен профил.
На Емо песента за предаването ми харесва, но като цяло гласът му е много обработен и като се има предвид, че чухме как пее на живо не ме впечатлява особено.
В интерес на истината уж гледах всичко, но за малък брой участници знам какво работят.  Може би трябва да ми прегледам визитките.

Общи условия

Активация на акаунт