💖"Един за друг"💖 - между два сезона

  • 47 391
  • 696
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 388
Кои от вас си взеха тениски? Снимайте се, покажете, може и на мен да ми се прииска.
Книга, Калина... В проект ли е или вече е издадена?

# 106
  • Мнения: 4 868
Аз не мисля да давам 25 лева за тениска с отпечатана емблема и залепени някакви писключета или крушки, тези пискюлчета струват по 2 лв на китайските магазини, те са взели няколко такива, бам лепилото и ги слагат отгоре, а мъжките са с отпечатан надпис яко ми е с твб и скука ми е без теб, колкото и усилия и труд да им е коствало, 25 лв не е за това

# 107
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Точно в миналата тема някой беше написал, че всички влизат само за победата и парите. Тогава не можах до споделя мнението си, но няколко дни по-късно само видях, че мислите ми са верни. В подобни предавания често победителят взема еднократна награда, а загубили успяват да извлекат по-големи  дивиденти, просто се трябва усет. Точно след 3-4 месеца ще бъдат блед спомен и сега е моментът да яхнат вълната.
Бях абсолютно уверена, че Анси и Марти ще започнат режими и програми нещо, срещу което съм абсолютно против. За мен е опасно хора без нужно образование да съветват други как е правилно да се хранят и тренират. Това, което работи при едни, не винаги работи при други.
Калина скоро я виждам с ютуб канал, вписва ми се в подобен профил.
На Емо песента за предаването ми харесва, но като цяло гласът му е много обработен и като се има предвид, че чухме как пее на живо не ме впечатлява особено.
В интерес на истината уж гледах всичко, но за малък брой участници знам какво работят.  Може би трябва да ми прегледам визитките.

Точно това имах предвид по-горе + начинанието на Искра.

Doret, която пише в темата и живее във Великобритания, писа, че няма такава специалност там.

# 108
  • Мнения: 578
Книга, Калина... В проект ли е или вече е издадена?

Калина я подари на Емил по случай 4 години от началото на връзката им. /в 6 епизод накрая го излъчиха/. Историята на тяхната любов Simple Smile Може да е отпечатана в ограничени бройки за тях и приятели, но вероятно ще я пусне масово, ако има интерес от феновете.

# 109
  • Мнения: 10 416
Всеки си преценява какво иска да купи и какво не. Предполагам, че ще си имат тениски за години напред, да си ги носят. А, може и да излязат неподозирани таланти. Пример - Мегз. И тя, доколкото знам е тръгнала от някакво реалити, но е успяла да си направи реклама. Нейната мода за мен не е на никакво ниво, но и тя се тръшкаше из Биг Брадър каква велика бизнесдама е.

# 110
  • Мнения: 11 217
Някой разбра ли какви суми спечелиха двете двойки?

Те няма да получат чистите суми, а обложени с данъци. Така че... едва ли Искра и Йордан ще получат 38 хиляди.
Помня в първия сезон на Биг Брадър през 2004   (леле, 16 години оттогава) Здравко спечели 200 бона, но му дадоха 160 000 и то не наведнъж. Но какво ви прави впечатление? Къртицата даваха 250 бона, Биг Брадър в началото даваха 200 бона.  А тогава бяха съвсем други пари... после колко пъти имаше инфлация, сега наградите са по 50 хиляди, максимум 100 хиляди. Какви са тия мизерии? В Стани Богат 1 милион евро в повечето държави, където се излъчва. Тук вече 20 години няма кой да спечели едни кирливи 100 хиляди

# 111
  • UK
  • Мнения: 958
Не знам дали Искра изобщо е завършила тук или не, но много университети предлагат програма за хранене link, включително и такава за малки деца има линк. В първия случай е вероятно да е учила първите две години общо здравословно хранене, последната година се избират обикновено по-специализирани курсове/предмети. И аз живея във Великобритания и ми е ясна системата за висше образование.

Само че с оглед на нещата, че Искра е била чистачка преди да отвори фирмата си за сапуни през 2019, не мисля, че е завършвала тук. Или английският ѝ може да не е добър, не знам.

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Книга, Калина... В проект ли е или вече е издадена?

Калина я подари на Емил по случай 4 години от началото на връзката им. /в 6 епизод накрая го излъчиха/. Историята на тяхната любов Simple Smile Може да е отпечатана в ограничени бройки за тях и приятели, но вероятно ще я пусне масово, ако има интерес от феновете.
Чак пък в тираж...съмнява ме.Това са по индивидуална поръчка правени за личен повод .
Дъщеря ми преди години беше направила такава по повод годишнина с гаджето.Тя беше съчинила стиховете,беше дала идея за рисунките и я направиха за около 30-40лв май...

# 113
  • Мнения: 5 388
12години е във Великобритания, там е учила в колеж, същият, в който и Данчо е учил.

За книгата и аз предположих, че е само за Емо предназначена, нещо като годишните албумчета със снимки, спомени и послания в училище на 4-класници, 7-класници.

Т.е не е жудожествена литература за широка аудитория.

ПП
Сега виждам, че и СкандаУ имат техни тениски и маски за лице с  послания и купилите се снимат и показват  снимки в профил на Скандау, значи Кики и Ели са конкуренция на дуета Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 00:43 от *Камея

# 114
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 109
Само да вметна, колеж в Англия е все едно СПТУ в България, едногодишни или двугодишни курсове с някакъв сертификат накрая. Но много зависи какво учиш. Затова и преди написах, че явно е звършила някакъв курс, има и онлай. Много ме съмнява да е  завършила университет, щеше да работи по специалността си най-малкото за да си плаща кредита за университета, тук сумите са солени.

# 115
  • Мнения: 6 417
На мен Искра ми е доста... пухкава. Какво здравословно хранене?

# 116
  • Мнения: 6 493
Скрит текст:
Не знам дали Искра изобщо е завършила тук или не, но много университети предлагат програма за хранене link, включително и такава за малки деца има линк. В първия случай е вероятно да е учила първите две години общо здравословно хранене, последната година се избират обикновено по-специализирани курсове/предмети. И аз живея във Великобритания и ми е ясна системата за висше образование.

Само че с оглед на нещата, че Искра е била чистачка преди да отвори фирмата си за сапуни през 2019, не мисля, че е завършвала тук. Или английският ѝ може да не е добър, не знам.

Откъде е информацията, че Искра първо е работила като чистачка, преди да започне сапуните? Аз мислех, че е отишла на 19-20г. да продължи образованието си.

# 117
  • Мнения: 2 220
На мен Искра ми е доста... пухкава. Какво здравословно хранене?
За деца.

# 118
  • Мнения: 2 111
Аз така и не разбрах Искра какъв точно бизнес за здравословно хранене на деца иска да отвори? Питам, понеже аз бих била потенциален клиент на подобно начинание, тъй като съм запалена и сама готвя на децата си, не поръчвам от съществуващите детски кухни, и бих се радвала да имам някаква алтернатива, ако географски е възможно.

По темата с режимите на Марти и Анси, не знам дали те имат някаква специалност в тази насока, но дори и да имат пак не е гаранция. В нашия град има университет със специалност Спорт, където който се запише става студент и завършва. Съответно, в града е бъкано с "фитнес инструктори" и диетолози. Понеже се занимавам активно с различни спортове много години, наблюдавам с потрес какви специалисти са. На всички клиенти масово едни и същи програми блъскат във фитнеса, а режими на хранене - пилешко с ориз и отвреме-навреме някоя ябълка или банан, като че ли всички след 2 месеца ще се явяват на състезание по бодибилдинг. Затова съм много резервирана, още повече, че тук говорим за здраве и подобни недомислици от недостатъчно квалифицирани "експерти" могат да доведат до немалки бели. Съжалявам за офф-топика, но не се сдържах - болна тема ми е. Не целя да дискредитирам никого, моята професия е много далече от тази сфера, но понеже ми е страст, държа да си кажа своето за тези, които сега започват и още се ориентират.

# 119
  • UK
  • Мнения: 958

Откъде е информацията, че Искра първо е работила като чистачка, преди да започне сапуните? Аз мислех, че е отишла на 19-20г. да продължи образованието си.

Искра е '88 набор, може и да е завършила нещо като образование, даже и университет да е било (тогава когато тя е дошла, таксите са били още доста ниски), имах предвид, че непосредствено преди да си отвори фирмата за сапуните е била чистачка. Напишете ѝ имената в гуугъл, още в първите резултати излиза всичко.

Общи условия

Активация на акаунт