💖"Един за друг"💖 - между два сезона

  • 47 451
  • 696
  •   1
Отговори
# 75
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 195
За мен от предаването са виновни - трябваше да измислят друго продължение, а не да ги оставят участниците да се оправят и да предлагат решение на ситуацията.

# 76
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 903
Ами не е за радост тази победа, тази награда не е извоювана, а дарена. Потъпка си мъжкото достойнство заради някой лев. В крайна сметка няма значение, парата си е пара, ама да го изкарват герой Пламен за дето не рачи да продължи с лява ръка - няма нужда. Щеше да загуби, така или иначе.
С малката подробност, че Искра и Йордан трябваше да отпаднат още предния ден, когато не завършиха играта

# 77
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ами не е за радост тази победа, тази награда не е извоювана, а дарена. Потъпка си мъжкото достойнство заради някой лев. В крайна сметка няма значение, парата си е пара, ама да го изкарват герой Пламен за дето не рачи да продължи с лява ръка - няма нужда. Щеше да загуби, така или иначе.
С малката подробност, че Искра и Йордан трябваше да отпаднат още предния ден, когато не завършиха играта
Той и Пламен се изтарикати да не яде хот дози, че да си пази силите/мястото.
Искра и Данчо се отказаха, но си загубиха парите, т.е. не ги спечелиха. Тази игра беше за кой ще прибави още 5 000 към сметката си. Не е била за класиране.
Истината е, че за всички имаше затваряне на очи, ама не са променяли регламент.

# 78
  • Мнения: 4 868
Снимка от вчера:

# 79
  • Мнения: 119
Здравейте!
Може ли някой да прати линк към епизода, в който е била проведена играта с лазерите?
Благодаря предварително!

# 80
  • Испания
  • Мнения: 37 503
„Най-доброто от Елена и Пламен“





„Най-доброто от Искра и Йордан“







Какво е най-важно за добрите отношения в двойката

# 81
# 82
  • София
  • Мнения: 4 429
Здравейте!
Може ли някой да прати линк към епизода, в който е била проведена играта с лазерите?
Благодаря предварително!

     за България и ЧУЖБИНА
       Епизод: 19


          Един за друг (25.04.2020)
  
    ЗА МОБИЛНИ _____



               В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей
Скрит текст:
               Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 




# 83
  • Мнения: 2 214
Нито са ми близки Искра и Данчо, нито пак им завиждам за нещо на Пламен и Елена. Просто не обичам нещата да се случват по втория начин, с хитрост и нагаждачество. Пламен е много добър психолог и манипулатор и много бързо се ориентира накъде духа вятърът. Защото добрите хора и истинските хора излизат баламурници накрая.
Стискам палци бизнесът на Искра да потръгне и те да се върнат в Бг, защото има нужда от добри и млади хора.

# 84
  • Мнения: 9 012
Погледнах някакви клипчета в youtube на предаването в Индия - ами те и изпитанията са същите. Тия участници сигурно са ги изгледали преди да отидат да се състезават. Голямо предимство е да знаеш какво те очаква.
Бъдещи участници, подгответе се!

# 85
  • Мнения: 6 417
Някой разбра ли какви суми спечелиха двете двойки?

# 86
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Някой разбра ли какви суми спечелиха двете двойки?

Да не си от данъчното?

Eмо Чолаков каза: "Всяка двойка ще получи половината от натрупаната в сметките им сума".

# 87
  • Мнения: 4 868
Данчо и Изи са се прибрали в Шумен, където са родителите й. За съжаление не съм ги срещнала още, но споделиха снимки от днес

# 88
  • Мнения: 782
Не знам само на мен ли ми е смешно някой като си направи инстаграм с първо име и official. Все едно са станали много известни и всички са тръгнали да им правят фалшиви профили.

# 89
  • Мнения: 5 397
От седмица си го мисля - излязоха и айде да яхнат вълната, известни са станали и дай да осребрим славата/популярността си. А чe ще са известни от ден до пладне дали се сещат. Кой помни всеки един от Биг Брадър през различните години, примерно.... Тениските им ми изскачат навсякъде в Инстаграм, имат от днес и стори с подкана, който си е закупил тениска, да се снима и прати или качи.
Освен деца дали има  други хванати на въдицата им... Чудя си се...


А това е стори на Божи, сладурката им 

Общи условия

Активация на акаунт