💖"Един за друг"💖 - между два сезона

  • 47 366
  • 696
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 951
Да, те от екипа да благотворително дружество, че да подпомагат двойките. Глупости.

Анселита и Мартин издържаха 2 ЧАСА по-малко, за каква подялба на какво изобщо говорите? Паднаха си честно и не виждам защо някой да ги подпомага? Защото искали дом, ми те всички в предаването имат мечти, дай от продукцията да ги спонсорират.
Много забавни неща се говорят тук.

# 61
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Така е, издържаха по-малко, но предвид, че Пламен и Елена трябваше да са с празни ръце, предвид, че им направиха жест, че им дадоха едни пари, които не спечелиха, можеше и те да направят жест и то към хората, които им подариха наградата си ( Марти и Анси за срещата с близките им).
Много жестове, много подаръци към тия Пламен и Елена, а те - нищо на никой.
Човекът, който тръбеше, че няма стратегия, там е да се забавлява, точно в неподкрепянето си на Марти и Анси, когато бяха на номинация, показа,  че има стратегия и още как.

Интересно ми е Мариета дали е помогнала на Димитър в бизнеса, както беше обещала.

# 62
  • Мнения: 1 491
А ДМС сметка да им открием ли на мамините златни, че да си купят апартаментче? И за наем ли не изкарват пари, или са на принципа "шамар да е, на аванта да е". Мартин през целия формат ми беше един такъв безличен, темерутест, почти не го забелязвах. Оказа се точно момче, и много способен на физическите изпитания, наистина Анселита го дърпаше назад, тя все почва с едни гръмки изказвания как ще даде всичко от себе си да се докаже, а реално на 5тата минута почва да мрънка. Виж, на интелектуалните задачи взаимно си се дърпа ха към дъното, но пък са сладури, че си се самоиронизират. Симпатяги са, да се взимат в ръце, никой от нас на 24 години не е притежавал собствено жилище (май... Thinking)

# 63
  • София
  • Мнения: 3 951
Така е, издържаха по-малко, но предвид, че Пламен и Елена трябваше да са с празни ръце, предвид, че им направиха жест, че им дадоха едни пари, които не спечелиха, можеше и те да направят жест и то към хората, които им подариха наградата си ( Марти и Анси за срещата с близките им).
Много жестове, много подаръци към тия Пламен и Елена, а те - нищо на никой.
Човекът, който тръбеше, че няма стратегия, там е да се забавлява, точно в неподкрепянето си на Марти и Анси, когато бяха на номинация, показа,  че има стратегия и още как.

Интересно ми е Мариета дали е помогнала на Димитър в бизнеса, както беше обещала.


И защо да е трябвало да с празни ръце, при положение, че въпреки препоръките на доктора, Пламен искаше да продължи?
Едно е да направиш жест, за да види някой децата си, съвсем друго е да му дадеш половината си честно спечелени пари. Някак си мнооого различни по вид и цена жестове са това. И кои са тия чак толкова подаръци, които са се дали на Пламен и Елена, че не се сещам?

# 64
  • ГО
  • Мнения: 3 955
На играта с костюмите на животни и фото финиша Пламен се размрънка и заради това Божидара и Деян не си тръгнаха, защото Пламен  не беше съгласен с финала и за да им затворят очите нямаше отпаднала двойка. Когато Елена и Кики или Емо, не помня, нарушиха правилата и коментираха номинациите, трябваше и двете двойки да изгонят, ама пак си затвориха очите и ги “наказаха” да спят в хола. Мартин и Анси им дадоха наградата си. Излязоха и цял ден прекараха с децата си. На финала Пламен не се съгласи да променят регламента, не заради друго, а защото нямаше да издържи и 5 мин. още. Кръстът го болеше много. Предпочете да се откаже (вижте ме колко голям спортсмен съм), отколкото да продължат, с променени правила, и пак да загуби Wink Ако беше така Искра и Данчо щяха да са егати безчувствените и щеше да излезе, че са спечелили на гърба на Пламенчо, горкичкият. Ама Искра и Данчо, освен по-добронамерени се отказаха и по-умни и страдалческият финал на Пламен не хвана декиш. Пламен вместо да се издигне в очите на хората се сгромоляса яко.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 951
Да да, сигурно заради размрънканите играчи е нямало отпадане. Вярвате ли си като ги говорите тея неща? Още в началото се знае коя игра е с отпадане и коя не е.
Да, наказаха и двете двойки, Пламен и Елена не са имали предимство. Оставиха ги именно защото предаването е положително и не искат да гонят на поразия. Иначе трябваше да изгонят 2те двойки минимум по тая логика. А по твоята логика що пък да не са бутали Емо и Калина напред? Един път им се размина гоненето, с номинациите - пак.

Мартин и Анси искаха да се сдобият с още един глас, а и никой не ги е молил.
И да, искал е да се откаже. И кво? Искаше съвсем доброволно да се откаже от наградата. Какво е виновен, че други хора са пожелали да си я разделят?
Ми не, не се е сгромолясал Пламен.

# 66
  • Мнения: 4 592
Преди да излъчат финала, bubulina_baby беше поместила няколко снимки на участниците в предишната тема. При условие че на толкова много места пишеше, че Елена и Пламен са победителите в това предаване, ми беше странно, че на всички снимки Пламен изглеждаше унил и дори леко нещастен. Реших, че може би има други снимки, които не са поместени, на които е малко по-живнал Grinning

Сега, след като изгледах епизода, съм на мнението, че той се съгласи да приеме наградата заради Елена и децата. Особено в последните няколко епизода забелязах, че тя е изключително борбена, мотивирана и амбициозна. Например ако при последното изпитание Елена не шепнеше на Пламен какво е обещал на дъщеричката им, не мисля, че той би издържал всичкото това време.

За мен играта беше безумна просто. Крайният резултат като нищо можеше да бъде един припаднал, един с ампутирана ръка и един удавен, ако всички бяха решили да се доказват докрай колко са един за друг!

# 67
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ами не е за радост тази победа, тази награда не е извоювана, а дарена. Потъпка си мъжкото достойнство заради някой лев. В крайна сметка няма значение, парата си е пара, ама да го изкарват герой Пламен за дето не рачи да продължи с лява ръка - няма нужда. Щеше да загуби, така или иначе.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 951
А да бе, той не седя 4 часа +, не. Не е извоювана. 😂

Чудно как знаеш така или иначе какво е щяло да се случи. Ми ако Искра се подхлъзнеше? Примерно. Или не си го планувала така? 😂

# 69
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ок. Пламен и Елена са истинските победители! Най-заслужили.  

Даже Искра и Данчо по-рано трябваше да се откажат, че да може Елена да превърти играта, пък Пачи 😝 да не се мъчи толкоз.
Баси загубените Искра и Йордан. Нищо, че те от самото начало на играта са все в топа на общото класиране - некадърници. Даже сега като се замисля, сигурно от продукцията са ги тикали, няма начин как да стигнат до финала, иначе.

Евала, Смайл, успя да ми промениш мнението. Прогледнах направо!

# 70
  • София
  • Мнения: 3 951
Какво значение има кой бил на първо и последно място? Играта не е такава, че това да се гледа. Не разбирам какво се мрънка, че видиш ли Елена и Пламен като имали много загуби, пък другите - не, не заслужавали победа. От класирането зависят парите най-вече, пък дали ще успеят да ги "опазят" е друга работа. Основно това беше работата на класирането. В редки случаи то решаваше отпадналите. Как ли тези слабаци Елена и Пламен с толкова изгубени игри догониха първите в класирането по сума?

Ако не ми слагаш думи в устата, много се радвам за теб. По-добре късно, отколкото да се говорят измислици, нали така? 🙂

Последна редакция: вт, 12 май 2020, 11:35 от « Ѕmile »

# 71
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Смайл, абстрахирай се от това, че са ти любимци Пламен и Елена и кажи - честно ли беше това? При положение, че се отказаха. Условията бяха еднакви за всички. Пламен имаше лош захват и неизбежен беше отокът. Данчо не е виновен за това. Кажи - правилно ли беше да се съгласят да са “първи”? Парите не ги гледай. Ако не бяха замесени един 30 хил. дали щяха да се съгласят? Погледни на ситуацията от чисто състезателна гледна точка и ми кажи ти как би постъпил/а и правилно ли беше всичко, което видяхме?

# 72
  • София
  • Мнения: 3 951
Не са ми любимци, харесвах няколко двойки по различни начини. Видях само, че се бориха, както и другите. Докато ме казаха на Пламен, че е опасно, той не искаше да се отказва. И да, искаше да продължи с отекла ръка, с която до няколко минути и щеше да се предаде. Вече след n-тото на брой напомняне, че не е ок да продължи, може би се стресна и реши да се откаже. Ми откъде да знаем с лявата ръка какви проблеми има, боли ли го и пр., че да приеме условието, което после бе предложено. Това, че си избра здравето и реши да се откаже, е ок, спрямо играта и проблемът, който можеше да си отвори с нея.

Данчо и Искра можеха изобщо да не правят таова предложение, от продукцията така или иначе щяха да ги обявят за победители. Сами взеха решение. А Пламен и Елена да не са луди да откажат пари, при положение, че имат деца, а и кой знае дали не са им наложителни за нещо? Ако ти дадат 35 хиляди ще ги откажеш ли просто ей така щом са ти ги предложили и си положил усилия за тях? За децата ли ще си мислиш, или че не е достойно да приемеш помощ?
В конкретната ситуация видях човещина и от двете двойки. Едните искаха да се откажат. Можеше и да не издържи Пламен, а можеше и конкурентите да се разклатят. Няма как да знаем. Факт е, че едните се отказаха в полза на другите без да са очаквали нищо. А другите пък решиха, че и те заслужават. Аз драма не виждам. И всичко си е в реда на нещата.

# 73
  • София
  • Мнения: 11 611
Камъче, захватът беше такъв, защото има проблеми с рамото. Не виждам смисъл да се обсъжда това, решението им не е спонтанно на Искра и Данчо, седели са достатъчно време, докато е преглеждал лекаря и са мислили какво да правят всички. Двамата са си взели решението, премислила са, преценили са, че не се чувстват еднозначни победители, а и най-вероятно са искали цялото това нещо да приключва вече. Те си знаят, всичко приключи вече, няма смисъл от негативни емоции. Дано не се повлият от такива коментари и да си развалят отношенията участниците след предаването.

# 74
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Спирам. Права си. Всички да са живи и здрави, все така сплотени и дано шоуто продължи да бъде позитивно и забавно, както до сега.
Нямах търпение за събота и неделя, усещам, че ще ми липсва.

Общи условия

Активация на акаунт