🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 5

  • 33 254
  • 631
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
И аз си искам Рачков. Верно понякога се лигави повече, но пък внася настроение! Харесвам много Геро, но не и като водещ. С Рачков беше по-весело и забавно, а нали това е основната идея на тези предавания на Маги.

# 436
  • Мнения: 35 142
Рачков имаше турне и за това не беше водещ според мен. Сега очаквам пак да води Капките

# 437
  • Мнения: 355
Харесвам Геро, но Зуека и Рачков са незаменим тандем. Бих се зарадвала на един All Stars сезон - с по един участник от всеки сезон примерно.

# 438
  • Мнения: 5 389
Очаквам да поканят Кристиан Кирилов.

# 439
  • Мнения: X
Рачков ме дразни много , добре,че го смениха с Геро в МП,дано не го върнат отново, този човек не знае мярка и  обсебва предаването.
И аз харесвам Християна,дано я поканят в Капките.

# 440
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Рачков ме дразни много , добре,че го смениха с Геро в МП,дано не го върнат отново, този човек не знае мярка и  обсебва предаването.
И аз харесвам Християна,дано я поканят в Капките.
Аз лично изпитвам вече силна непоносимост към него. Някои от смешки те му не само не ме разсмиват, а ме отвращават, като примерно танца на Боби Михайлов.

# 441
  • София
  • Мнения: 3 821
Изчерпан е. Прави все едно и също, а понякога говори изобщо не на място

# 442
  • София
  • Мнения: 7 924
Аз смятам, че Маги трябва да върти водещите на всеки 2-3 сезона.

# 443
  • España
  • Мнения: 1 269
А мен, честно казано от тандема ( а и не сАмо) “Зуека и Рачков” първият ме дразни повече ! Има нещо нагаждаческо в Зуека, което не ми допада! Може да пробват Геро и Рачков .

# 444
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Избрани моменти от

# 445
  • Мнения: 5 389
Май ще има избрани моменти само от осми сезон. Което ще е много жалко, защото доста култови изпълнения от миналите сезони си заслужават да бъдат повторени, примерно Антилопата на Софи Маринова.

# 446
  • Мнения: 5 235
Или Геро като Милена.
 Joy

п.с. Като едната спайска всъщност, не Милена   Но явно съм асоциирала с нея.
Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 30 дек 2020, 01:15 от cardu

# 447
  • Мнения: 5 389
Геро не е бил Милена, Гъмов я имитираше. Геро пееше на фалцет "Мария" на Ваня Костова. Или имаш в предвид Ема от Спайските или Дивна.

# 448
# 449
  • Мнения: 5 235
Геро не е бил Милена, Гъмов я имитираше. Геро пееше на фалцет "Мария" на Ваня Костова. Или имаш в предвид Ема от Спайските или

Моя грешка. Като една от Спайс Гърлс мисля.С едно комбинезонче беше...много забавен.

Последна редакция: вт, 29 дек 2020, 21:34 от cardu

Общи условия

Активация на акаунт