🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 5

  • 33 233
  • 631
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 31 714
Благодаря ти. Ще видим дали въобще ще има.

# 421
  • София
  • Мнения: 18
Благодаря ти. Ще видим дали въобще ще има.


Ще има нов сезон, даже в инстаграм профила на капките са публикувани снимки с въпрос "Кой искате да участва в 9 - ти сезон?" и "Кой искате да бъде жури в сезон 9?"

Между другото, преди един месец пишеше, че 9 - ти сезон ще е последният сезон, който ще се излъчва по Nova, а сега този надпис са го махнали. Smiley

# 422
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Ще има нов сезон, даже в инстаграм профила на капките са публикувани снимки с въпрос "Кой искате да участва в 9 - ти сезон?" и "Кой искате да бъде жури в сезон 9?"

Между другото, преди един месец пишеше, че 9 - ти сезон ще е последният сезон, който ще се излъчва по Nova, а сега този надпис са го махнали. Smiley

Няма такива снимки с въпрос в официалния им профил в инстаграм.

Момичета ще има ли скоро капки?
Не гледам много тв и хич не съм наясно.

Миналата година започна на 24 февруари.

# 423
  • Мнения: 31 714


Между другото, преди един месец пишеше, че 9 - ти сезон ще е последният сезон, който ще се излъчва по Nova, а сега този надпис са го махнали. Smiley

Шоуто ми харесва, по-добре да не го спират. Единствения голям минус е повтарящите се песни.

# 424
# 425
  • София
  • Мнения: 7 876
Имам чувството, че Рачов няма да бъде водещ и в следващия сезон на капките.

# 426
  • Мнения: 31 714
Жалко. Ама съобщено ли е?
Без него няма да е същото.
Знае ли се защо?

# 427
  • София
  • Мнения: 7 876
Нищо не е съобщено, това си е моя хипотеза.

# 428
  • Мнения: 15 572
Като цяло Зуека и Рачков ми харесват, като двойка водещи. Обаче сега, като видях в Маскирания певец Зуека и Геро, страшно много ми харесаха. Геро е много готин, не е дразнещ, приятно забавен е и ми харесва, като водещ.
Ще се радвам, ако води и капките

# 429
  • София
  • Мнения: 3 778
Рачков адски се изтърка. Последните сезони изобщо не ми харесва. Лигавщината ми идва в повече

# 430
  • Мнения: 4 075
И според мен Рачков няма да води Капките. Струва ми се, че е в немилост нещо по отношение на Магърдич.

# 431
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз пък се надявам Рачков да води със Зуека. Нямам нищо против Геро, но Рачков го харесвам много повече.

# 432
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И според мен Рачков няма да води Капките. Струва ми се, че е в немилост нещо по отношение на Магърдич.

Не е в немилост. Маги го кани в "Библиотеката". Вече беше започнал "Маскираният певец".



Още един фото-поглед към неповторимото издание на "Маги и приятели" с гост Димитър Рачков!

Надявам се Геро вече да не води формат на Маги.

# 433
  • UK
  • Мнения: 957
Геро изобщо не ми хареса като водещ, повечето му шеги бяха тъпи и при гаф не може да реагира навреме и да направи шоу/замаже положението по забавен начин. Рачков имаше нужда от почивка, вярно, ама да си идва за Капките.

# 434
  • Мнения: X
Зуека и Рачков ми харесват като тандем. Дано да са водещи на новият сезон на капките.

Последна редакция: пн, 14 дек 2020, 21:44 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт