🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 5

  • 33 217
  • 631
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 495
Аз искам Калин Врачански, Иван Юруков, Стефан Илчев. Всъщност за Стефан се колебая, макар че ми е любимец. Наскоро участва в "Маскираният певец" и ще се преекспонира образът му. Ненчо Балабанов сякаш искам отново да гледам.

# 481
  • Мнения: 5 120
Оф, супер много исках All stars, ама с Геро??? Sad Вътрешен конфликт да гледам или не.
Надявам се на Рафи, Фики и Милица Гладнишка. Не се сещам в момента кой друг беше добър в имитациите и шоуто в момента. Thinking

Иван Юруков.

# 482
  • София
  • Мнения: 6 067
Боби Турбото.

# 483
  • Мнения: 5 686
Рачков ще ми липсва...

# 484
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Геро ще ми развали удоволствието от гледането на формата. Надявам се, че Маги няма да покани Луна, М. Хранова, Буюклиева и подобни недоразумения.

# 485
  • София
  • Мнения: 22 944
Юруков, Врачански и Ненчо са ми в топ 3. 😀
Аз се надявам на чудо и Фънки да не е в журито...

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Гъмов, Ненчо и Kъци искам отново в шоуто.

# 487
  • Мнения: 5 120
Юруков, Врачански и Ненчо са ми в топ 3. 😀
Аз се надявам на чудо и Фънки да не е в журито...
Точно като теб мисля. Дано стане добър сезон.

# 488
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Magi Halvadjian
 
Започва се!:)🤘😂🎤

# 489
  • Мнения: 11 545
Нямам търпение! Това е най-любимото ми шоу! Heart
Да видим как ще се справи Геро.

# 490
  • Мнения: 6 493
Ай, супер!
Чакам с нетърпение. Как ли ще разпределят квотата мъже - жени? Идеи за дамите освен Милица? Дали ще поканят най-добрите или най-забавните? Wink

# 491
  • Мнения: 11 545
Ако трябваше да избирам аз, бих подбрала участници които са били близо до победата т.е. класиралите се на 2 и 3 място.

# 492
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ай, супер!
Чакам с нетърпение. Как ли ще разпределят квотата мъже - жени? Идеи за дамите освен Милица? Дали ще поканят най-добрите или най-забавните? Wink

Ако са осем, би трябвало да са 4 на 4.

За мен от мъжете би трябвало да участват Ненчо, Иван Йоруков, Рафи, Фики. Евентуално: Димитър Маринов и Анди.

От жените само за Милица се сетих като най-добра. Абсолютно никоя друга.

Зависи кой какви ангажименти има, въпреки че в сегашната ситуация едва ли някой от тях е ангажиран в някой друг проект.

# 493
  • Мнения: 6 493
Имаме си и жени победителки, но се надявам Мишето да не участва.Smiley

# 494
  • Мнения: 5 354
Аз обаче ще съм по-рязка и се надявам да няма победители в този звезден сезон. Искам да дадат втори шанс на хора, които не можаха да се окичат с победата. На първо време ми се гледат Станимир Гъмов, Деян Донков, Борислав Захариев и Иван Юруков от мъжете и Албена Михова, Милена Маркова - Маца, Мария Илиева и София Джамджиева от жените, ама вероятността нито един от осемте да участва в този сезон е огромна.

Общи условия

Активация на акаунт