Eucerin® DERMOPURE – ефективна грижа за кожа, склонна към акне

  • 6 515
  • 223
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 99
Нямам деца в тийн възраст, но аз цял живот се боря с този проблем.
Ползване на подходяща козметика и редовно почистване и хидратиране.

# 76
  • Мнения: 1 966
Кой тийн няма такива проблеми? Моето не прави изключение, но не сме посещавали дерматолог, понеже и положението не е така страшно.

# 77
  • Мнения: 1 189
Детето ми още не е в тинейджърска възраст, но аз имам този проблем. В момента палзвам Eucerin DERMOPURE за почистване на лицето и Eucerin DERMOPURE флуид.

# 78
  • Мнения: 1 984
За съжаление големият ни батко, който е тийнейджър, има проблемна кожа, точно както и аз имах. Малкият батко и бебка са с кожата на мъжа ми, според мен, и не би трябвало да имат проблеми.
Вече сменихме трима дерматолози, сега избираме четвъртия. До сега има все временен и непостоянен ефект от лечението. Препоръките на дерматолозите са да се мие редовно с подходящ продукт и да внимава с храненето - без пици, дюнери, захарни изделия, шоколад. Мие се редовно, но с храненето има пропуски.

# 79
  • Мнения: 1 769
Нямам акне , но има периоди , в които кожата ми става чувствителна и излизат подкожни пъпки.Опитвам се да ги третирам с подходяща козметика.От скоро използвам измивния гел Dermopure на Eucerin .Харесва ми , че не изсушава като повечето продукти за акнеична кожа.Посещавам редовно козметик и смятам ,че кожата ми се чувства добре.

# 80
  • София
  • Мнения: 6 203
В момента имам две деца с проблеми с акне (на близо 14г и на близо 11г). Не сме ходили при дерматолог, но вероятно ще се наложи, защото положението при 11г девойка започва да става сериозно. Засега ползват специализирана козметика за акне- сапун, лосион и крем.

# 81
  • София
  • Мнения: 636
Имат ли децата ви в тийнейджърска възраст проблеми с мазна и акнеична кожа? Консултирали ли сте детето си с дерматолог? Какви са основните препоръки и спазват ли се от детето Ви?

Голямата ми дъщеря (18години) не е имала проблеми с кожата. Малката (13 години) има проблеми с акнеична кожа. Не сме се консултирали с дерматолог засега.
Купили сме козметика за акне няколко вида- забелязвам, че като започне да ползва даден продукт в началото има доста добър ефект, но след това отслабва.

# 82
  • Мнения: 394
Имам дъщеря на почти 11 г. и вече забелязвам първи признаци на възрастта. Започват да се появяват малки набъбнали точици по нослето, като пъпки. Не сме посещавали дерматолог. Започва постепенно да почиства лицето.

# 83
  • Мнения: 1 510
Аз самата на 28 все още страдам от акне.Подпомагам кожата си чрез маски и старателно почистване. Не съм използвала ваш продукт.

# 84
  • Мнения: 509
Дъщеря ми има проблем с по-мазна коса и кожа през пубертета.Не съм правила консултация с дерматолог.Взех препоръчани от приятелка продукти за измиване и поддържане на кожата и съм доволна.Основните препоръки са добра хигиена и грижа сутрин и вечер, при постоянство резултатите се виждат скоро.

# 85
  • Мнения: 697
Имам един тинейджър в къщи , който има доста пъпки по- лицето . Общо взето проблемът за сега остава  нерешен , ползва различни гелове за лице сутрин ,без особен ефект . С дерматолог сме  се консултирали , кожата е бяла и склонна към пъпки . Препоръчаха редовно почистване и избягване на шоколад. Общи взето сладкото не може да се спре , децата го обичат , особенно шоколадовия сладолед в летния сезон.Ще се радваме, да пробваме Вашия гел .

# 86
  • Мнения: 912
Детето е с проблемна кожа, купувам различна козметика, но не сме ходили на дерматолог.

# 87
  • София
  • Мнения: 824
Имам син на 11 г. и вече забелязвам първите пъпчици и по-мазна кожа. Засега не сме посещавали дерматолог. Не сме започнали да ползваме специализирана козметика, но скоро трябва да започнем.

# 88
  • Мнения: 4 135
Нямам деца в тази възраст, но аз самата имах много големи проблеми и въпреки множеството ми консултации със специалист започнаха да отшумяват доста късно. На 28г. все още имам проблемна кожа. Използвам специализирана козметика, която изсушва кожата за съжаление.

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 443
Аз самата от тинейджър имам проблеми с акнр, което ту се появява, ту изчезва независимо от козметиката.

Общи условия

Активация на акаунт