Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 74

  • 38 080
  • 744
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 299
DarIKN, честита да си. Хубава бройка Я имаш, дано се оплодят и да се делят правилно. Успех и весел празник Simple Smile

# 151
  • Мнения: 469
Еей какъв ден 😇 Честит празник, желая ти от сърце след 9 месеца да получиш най-хубавия подарък🌺
Дано станат страхотни и здрави борци!
А аз от утре почвам прогестероновия препарат и другата седмица ЗЕТ. За втори път ще ми е, а се вълнувам повече от преди! Големи нерви, голямо чудо не знам как да се успокоявам вече.
Здравейте,
И моята пункция мина днес. Извадени са 9 бр. яйцеклетки. Надявам се днешния ден(днес навършвам 39 г.) да ми е късметлийски и всичко да се развие добре.
Пожелавам на всички Ви късмет!  Simple Smile

# 152
  • Мнения: 2 523
DarIKN, виж колко хубаво се е получило - 39 и 9 я. Няма случайни неща! Да си жива и здрава и след 9 месеца да ни се хвалиш с хубаво, пухено бебе! Birthday
Chuhaleesi, успех с подготовката! Да мине по вода всичко, чак до финал!

# 153
  • Мнения: 922
Noci аз ЗЕТ не съм имала до сега ,все свежи трансфери , но на мен в деня на пункцията ми вливат интралипид примерни , сега този път ще ми ги влеят в деня на траснфера , не знам какви вливки имаш в предит ти , интралипида се влиза при активни НК клетлите .

Darikn честит празник пожелай си най-хубавия подарък след 9 месеца да го гушкаш ! Късмет 🍀

Chuhaleesi късмет миличка ! 🙏🏻🤞🏻❤🍀

# 154
  • Мнения: 142
Оф днеска след този утрогестан 2 бр вагинално сутрента дали от многото ви коментари си втълпих че и на мен ми е лошо но съм парцал, едва седя на работа. Как ще ги сложа днес 4 пъти по 2 незнам.... И имам 1 милион лекарства за пиене, вече не издържам. А Пипи за вливките не знам нещо за клетките ли не разбрах и аз какво точно ще се влива евентуално. Казаха, че в деня на трансфера ще се реши. Охх много ми е напрегнато, притеснено, лошо...пия на вдеки час някакви лекарства писва ми много отчайвам се..

# 155
  • Мнения: 922
Noci  не се отчайвай няма за какво , предстоят ти само хубави работи мисли си защо го правиш всичко това 🙏🏻🍀❤🤗❤
Аз днес сутринта след като си ги сложих 1ч бях като парцал и аз .
А за вливките ако имаш активни или завишени НК клетки сигурно и на теб ще ти вливат интралипид , споко не е страшно на мен нищо ми няма от него просто драмата ми е с абокатите 🤣🤣🤣.

# 156
  • Мнения: 35
Здравейте,вчера ми беше пункцията и изкараха 11 от който 7 хубави яйцеклетки(всички от десния яйчник,левия ми малко проблемен).Днес все още усещам все едно ми пулсира десния и тъй като ми е за първи път се чудя дали е нормално.В четвъртък ще ходя при доктора ,но нали все за нещо се притесняваме ,че сега това ми е в главата.

# 157
  • Мнения: 922
Здравейте,вчера ми беше пункцията и изкараха 11 от който 7 хубави яйцеклетки(всички от десния яйчник,левия ми малко проблемен).Днес все още усещам все едно ми пулсира десния и тъй като ми е за първи път се чудя дали е нормално.В четвъртък ще ходя при доктора ,но нали все за нещо се притесняваме ,че сега това ми е в главата.
Сиси много протеин променяй само това на мен ми помага аз втория път бях с повече болки и подут корем , но вината си е моя късно почнах протеина ! Късмет 🍀🤗❤

# 158
  • Мнения: 35
Какво си взимала ще кажеш ли ,иначе не ми е зле нищо ми няма но това пулсиране ме стресира.

# 159
  • Мнения: 469
Nici, a аз имам да слагам 2 пъти по 4 топченца...според мен всичко ни е в главата. Предния път не ми е ставало зле, сега ще видим колко съм изкукала и какво ще си втълпя Grinning
Sisi няколко дни след пункция си е сувсем в реда на нещата да чувстваш лек дискомфорт и придърпвания, не се притеснявай и си релаксирай Simple Smile
Оф днеска след този утрогестан 2 бр вагинално сутрента дали от многото ви коментари си втълпих че и на мен ми е лошо но съм парцал, едва седя на работа. Как ще ги сложа днес 4 пъти по 2 незнам.... И имам 1 милион лекарства за пиене, вече не издържам. А Пипи за вливките не знам нещо за клетките ли не разбрах и аз какво точно ще се влива евентуално. Казаха, че в деня на трансфера ще се реши. Охх много ми е напрегнато, притеснено, лошо...пия на вдеки час някакви лекарства писва ми много отчайвам се..

# 160
  • Мнения: 35
И аз почвам да мисля ,че само си втълпявам и става паника голяма😁😁Иначе пълен релакс мъжо прави всичко.Но и с този бракуван ляв ме е страх да не стане и на десния нещо.

# 161
  • Мнения: 142
Ане наистина всичко е в главата 😠 ох да минава всичко по нързо при всички ни, и абсолютно всички да се радваме след 9 месеца, дано си заслужава цялата тази гадория, не съм вярвала, че толкова мнохо лекарства се пият, бият и кво ли не 😟 дано наистина си заслужава защото напрежението е наистина голямо, и изнервящо.

# 162
  • Мнения: 922
Какво си взимала ще кажеш ли ,иначе не ми е зле нищо ми няма но това пулсиране ме стресира.
Сиси това пия ,по една доза сутрин и една на обяд , вечер си правя извара с кисело малко като айрян .

# 163
  • Мнения: 299
pipi8 кога започна да пиеш протеина? Аз съм с висок естрадиол и много фоликули (май е хиперстимулация) отказаха ми и свеж трансфер. Пункцията ще е чак в петък, но не виждам как ще издържа, Имам чувството, че ще се пръсна, не е болка, но много силно неразположение, не мога да сядам и лежа само по гръб, настрани не издържам. Утре съм на преглед, но се чудя дали да не пия протеин днес. Имам една мускулна инжекция утре Перговерис.

# 164
  • Мнения: 922
Fallingstars ,можеш още от сега да го почнеш важно е да бъде whey isolate , вкус какъвто си избереш и колкото по-добро качество вземеш по добре , защото на мен първият път док ми изписа един български ,направо беше ужасен и много зле ми действаше на стомаха . Просто от някой магазин за финтнес добавки виж , този сега който пия ММ ми го купи ,но мисля че е малко скъпичък . Вземи си извара и яйца хапвах също много помагат !

Общи условия

Активация на акаунт