Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 74

  • 38 188
  • 744
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 142
Момичета, вчера мина трансфера . Върнаха 2 и 2 замразиха Simple Smile . Приеха ме в 13:00ч., биха ми една инжекция в дупето и една свещичка ми дадоха . 10 Мин след това всичко ми се въртеше и ме унесе ,мислих че няма да ме отпусне скоро . На транфера в 14:00 ч.отидох замаяна, лекарката каза , това е нормално. Трасфера 5 Мин и бях готова, каза че все още имам вода зад матката , да пия много вода и пил. супа, което правих и до сега .Ембриолога дойде в стаята да разпиша документ за това , че ще замразим, след това дойде и жената , която се заминава с док по фонда да разпиша за изхарчената сума и тъй като заповедта ми изтече на 30.05 трябвало да и се обадя след 10 дни но в този момент не бях се съвзела и не я разбрах много,  всички един след друг влизаха при мен . Не боли ,не св притеснявайте, но яжте преди инжекцията. Сега остава да чакам и да вярвам Simple Smile Заплатих на касата 200 лв за съхранение , което ме изненада ...може би това замрязявяне на 2та броя , но все още бях замаяна и не разпитах . Някой плащал е такава услуга ?
Моя трансфер преди почти 2 седмици, заплатих 100лв защото ми бил съхранен по фонда до 29 април, та искаха ми 100 за май месец... И още 100 за юни. 200лв им платих.3 ембриона ми останаха замразени

# 286
  • Мнения: 290
Момичета, вчера мина трансфера . Върнаха 2 и 2 замразиха Simple Smile . Приеха ме в 13:00ч., биха ми една инжекция в дупето и една свещичка ми дадоха . 10 Мин след това всичко ми се въртеше и ме унесе ,мислих че няма да ме отпусне скоро . На транфера в 14:00 ч.отидох замаяна, лекарката каза , това е нормално. Трасфера 5 Мин и бях готова, каза че все още имам вода зад матката , да пия много вода и пил. супа, което правих и до сега .Ембриолога дойде в стаята да разпиша документ за това , че ще замразим, след това дойде и жената , която се заминава с док по фонда да разпиша за изхарчената сума и тъй като заповедта ми изтече на 30.05 трябвало да и се обадя след 10 дни но в този момент не бях се съвзела и не я разбрах много,  всички един след друг влизаха при мен . Не боли ,не св притеснявайте, но яжте преди инжекцията. Сега остава да чакам и да вярвам Simple Smile Заплатих на касата 200 лв за съхранение , което ме изненада ...може би това замрязявяне на 2та броя , но все още бях замаяна и не разпитах . Някой плащал е такава услуга ?
Хайде с късмет, дано всичко се развива успешно и с най-прекрасният финал 🙂

# 287
  • Мнения: 72
Здравейте момичета,  2 ден ми е след трансфер и от снощи съм с главоболие. Какво бих могла да направя, освен парацетамол,  който по принцип не ми действа? Ако някой има опит, нека сподели.

# 288
  • Мнения: 2 523
Добро утро момичета! Утре е денят П. Стискайте палци!

# 289
  • Мнения: 6 371
Стискам палци за хубави яйчица и скоро да се похвалиш и с хубави ембриончета. Hug

# 290
  • Мнения: 2 523
Дано наистина! Благодаря!  Flowers Four Leaf Clover

# 291
  • Мнения: 746
Успех, Джеси! Качествени яйчица, леко оплождане и първокачествени ембриони да имаш!!! ❤️

# 292
  • Мнения: 6 371
Момичета, моят трансфер го засилиха чак за вторник 9ти. Голямо чакане пада... , чак се нервя вече...Confused
     Има ли и други със трансфер за вторник, че да си чакаме заедно? Blush
Моят док като го прослушах е привърженик на по ранното тестване, та чакането след трансфера май ще ми се види песен в сравнение с чакането за трансфер Grinning

# 293
  • Мнения: 2 523
Благодаря Дани! Flowers Four Leaf Clover
geizer, ще чакаме с теб и ще стискаме палци!
Всичко ще бъде наред! Юни е нашият месец! Two Hearts

# 294
  • Мнения: 6 371
Да Джеси. Ако ще имаш пресен трансфер със тебе ще вървим с еднаква възраст на ембритата, и ще си чакаме заедно. Hug

# 295
  • Мнения: 2 523
И аз се замислих за същото, обаче се притеснявам какво ще излезе утре и не смея да си помечтая! No Mouth Би било толкова хубаво!

# 296
  • Мнения: 746
Аз съм на хормони и преглед на 9, ще ви стискам палци отблизо! Джеси, мечтай, от това по-добро днес не можеш да направиш, повярвай ми! ❤️ Нагласата е изключително важна за успеха, както положителната, така и не дотам. Та втората с гумичка я трием. 🍀🍀🍀🍀🍀

# 297
  • Мнения: 142
Здравейте момичета,  2 ден ми е след трансфер и от снощи съм с главоболие. Какво бих могла да направя, освен парацетамол,  който по принцип не ми действа? Ако някой има опит, нека сподели.
Азбях по абсолютно същият начин след трансфера ден два, пих аналгин помогна ми. После на следващият ден 2 дни сърцебиене, после 3, 4 ден взех кръвно да вдигам и да ми е много отмаляло и да ми се гади. Всичко е нормално.

# 298
  • Мнения: 371
Здравейте дами,
Останаха ни някои лекарства, закупени от Турция и България.

- Гонал- Ф900- 1 кутия
- Цетротид- 5 кутии
 
С тях подарявам:
-Естрофем- нова, неотваряна опаковка.
-Фемара- два блистера и половин използван
- Утрогестан - 10 глобули
- Вечерна иглика- половин опаковка
- витамин Д Oilesеn- половин блистер.

Цените са по-ниски от тези в България и ще ги обсъдим на лично съобщение 🍀

# 299
  • Мнения: 20
Здравейте отново, при нас възкъснаха 7 ембриона на другия ден, не знам лак става това, ама явно заради лошата морфология и на сперматозоидите. Та общо 10 станаха. Аз съм по фонд и много бях изненадана да разбера, че фондът не покрива до стадий бластоцист и платихме едни 400 лв....Та днес ни казаха за 4 бластоциста, като ще чакат и до утре някой нов дали няма да се пребори, много се моля да има!!! За замразяване пък ни казаха около 600 лв....Не знам аз да питам тук по фонд вземаха ли ви такива пари...иии заради високия естрадиол и риск от хиперстимулация четох, че не се прави трансфер на жено над 15000 естрадиол и с доктора стигнахме до консенсус без фреш трансфер..... Но се чудя и ме е страх много от тия замръзвания как ще замръзват, после оживяват и ще се прави трансфер идея си нямам. Някой да ме успокои, че всичко е наред? Има ли шанс от замразени трансфери?

Общи условия

Активация на акаунт