Пазаруване от Amazon - тема №89

  • 59 594
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 2 025
Благодаря за бързия отговор 🤗

# 62
  • Шумен
  • Мнения: 85
Здравейте!
Спряла съм се на този стол за кола
https://www.amazon.co.uk/Britax-R%C3%B6mer-FIRST-CLASS-Birth-18k … Oh6VGAb4me0R6oESQ
Как е по-удачно да го поръчам ? С превозвач или с директна доставка.
Не съм поръчвала от сайта досега. Правила съм поръчки от други сайтове и обикновено използвам превозвач. За стола обаче не мога да преценя. С директна доставка ще ми излезе около 160-170 паунда.
Ако някой е поръчвал стол с превозвач, моля да се включи.
Благодаря!

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Много е важно да разбереш как ще го таксува превозвача- на кг. , или по обемно тегло.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Габиели имат твърда цена от 40 лв за столче.

# 65
  • София
  • Мнения: 30
Аз взех същото столче в края на 2018 и доставката излезе около 20лв. с ГГБГ. Тогава го таксуваха на кг., но сега не знам дали има някакви промени.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 181
Потвърждавам за Габиели и твърдата цена от 40 лв! Иначе биха таксували обемно тегло и доставката скача до небесата.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 401
Здравейте, моля за препоръка за зъбен душ. Излизат ми много такива с чудесен рейтинг, но не знам доколко може да се има доверие на потребителските мнения.

малко находки от складовете
дамски боти Dockers №40 за 13 евро
дамски боти Марко Тоци №40 за 13 евро
чанта Pieces за 12 евро
високи дамски Тамарис №39 за 8,55 евро
дамски Кларкс №36 за 8 евро
детски Ecco 22 EU за 10 евро
детски Superga 24 EU за 12 евро
боти Fly London 34 EU за 15 евро
дамски Gabor №35,5 за 15,50 евро
дамски боти Тамарис №40 за 16 евро

Последна редакция: вт, 19 май 2020, 09:25 от Magrat*

# 68
  • Мнения: 4 590
Magrat, купих преди време на Waterpik големия, доволна съм, после ще пусна линк.
А как поръчвате от френския и колко е за безплатна доставка?  Не знам да има превозвач оттам

# 69
  • Варна
  • Мнения: 975
Magrat* , по препоръка от форума преди две години купих този флосър https://www.amazon.de/gp/product/B073WGYSF9/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1
Препоръчвам го, има степени за налягането на водата и голям резервоар, но ако търсиш ръчен с автономно захранване не е вариант.

# 70
  • Мнения: 4 590
Да, същият е и моя.

Дописвам: досега редовно пазарувам от немския, англ. и испанския Амазон, но се загледах във френския и италианския, има много хубави неща. Вие как пазарувате оттам? С превозвач до друга държава или до БГ? Всъщност има ли превозвачи от Франция и Италия?

Последна редакция: вт, 19 май 2020, 12:33 от aDream

# 71
  • Мнения: 5 176
А как поръчвате от френския и колко е за безплатна доставка?  Не знам да има превозвач оттам
Няма превозвач от Франция. Поръчваш до UK, DE или ES в зависимост, докъде ще е по-евтино и удобно за теб.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 401
Благодаря за препоръките Flowers Hibiscus Пропуснала съм да уточня, че търся душ без кабел, защото нямам захранване в банята.

От френския и италианския пазарувам само до адрес на превозвач в Германия или Англия. Дано се появят превозвачи и от там някой ден. Последните ми находки са от испанския и много се радвам, че може да се пазарува от Испания.
Сега е добро време за купуване на зимни обувки и якета, с повечко следене изскачат изгодни неща.

# 73
  • Мнения: 4 590
Чревоугодник, Маграт, благодаря ви Simple Smile))))
а ако пусна директно до БГ, с какво да го чакам? Ако някой има получавал оттам

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
От Италия има превозвач, http://www.donesimiotitalia.com

Общи условия

Активация на акаунт