Пазаруване от Amazon - тема №89

  • 59 693
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря за препоръките Flowers Hibiscus Пропуснала съм да уточня, че търся душ без кабел, защото нямам захранване в банята.

Ползвам този от две години и съм много доволна:
https://www.amazon.de/gp/product/B009GUDVW4/ref=ppx_yo_dt_b_sear … ie=UTF8&psc=1

Преди това бях взела някакъв китайски с отлични отзиви, хубав беше, но работи точно 2 месеца. После поръчах Philips AirFloss, дойде дефектен, пратиха ми нов, изобщо не вършеше работа и пак им го върнах.

# 76
  • Мнения: 4 678
Момичета и момчета, моля спешно за съвет. Избрах някои неща във френския, опитвам се да платя, имам даже повече пари в картата, дава ми проблем. Десет пъти опитах, добавих нова карта, не става и не става. Пише "възникна проблем, опитай пак". Свързах се с чата им, но ме изключиха, защото нямало сега кой да говори с мен на английски, а аз френски не говоря. Все с тези карти плащам  в другите Амазония и никога не съм имала проблеми. Сега реших, че защото е за пръв път, но не става и не знам какво да правя.
Да допълня, че преди дни платих с нея в немския, нямаше проблеми, вчера са доставили поръчката на превозвача.

П.П. не, не мога да платя, какво ли не правих, добавих и 3та карта, и с нея така.

Последна редакция: вт, 19 май 2020, 22:42 от aDream

# 77
  • Мнения: 2 847
На коя банка си?Възможно е банката да е проблем.Случвало ми се е.И като звъннах в банката и ме прехвърлиха през 3 оператора на десетия ме попита какъв е тоя сайт амазон и ми идеше да си оскубя косите.Обаче!Чудодейно ми се реши проблема и плащането ми мина.Аз пазарувам ор френски ,итал,испански амазон с директна доставка до БГ.То като платя на превозвач и на куриер в БГ и разликата става малка.Пък ,ако искам да ми поемат разходи по връщане ако нещо има проблем в пратката или заради гаранция по добре директно до БГ.

# 78
  • Мнения: 4 678
С ДСК съм, сега проверих в немския на 13.05 ми е последното плащане към Амазон, досега все без проблеми. Така ми се случва само във френския. Утре ще звъня до банката, но междувременно пробвах и картата на мъжа ми, той е ОББ, пак не става. Не мога да разбера защо. Ще пробвам пак в чата, дано имат с английски

# 79
  • Мнения: 4 841
Вариант е да превеждаш на френски с гугъл транслейта. Така по ще те разберат. Отговорите също минаваш през преводача. Вярно, малко по бавна ще е комуникацията, но поне ще се разберете някак.

# 80
  • Мнения: 3 638
Току що ги публикувах за размяна, но да споделя мнение за тези два чифта кецове.
Roxy - търсих информация за размерите им и след като не намерих поръчах един номер по-големи. Оказа се, че си отговарят напълно на размера. Аз нося 37, стелка 24 см., поръчах 38 и са ми големи. Страхотни са и ме е яд, моя номер не е толкова намален.
https://www.amazon.de/gp/product/B07N8582FC/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1

Caprice 37 номер, отговарят на размера, но са за тесен крак.
https://www.amazon.de/gp/product/B07NLCG5QL/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1

# 81
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Вариант е да превеждаш на френски с гугъл транслейта. Така по ще те разберат. Отговорите също минаваш през преводача. Вярно, малко по бавна ще е комуникацията, но поне ще се разберете някак.

Аз така съм се разбирала с италианците - на много любезни и отзивчиви дами попадам. Разбират, че не знам италиански и са търпеливи, докато си преведа. Simple Smile

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
С ДСК съм, сега проверих в немския на 13.05 ми е последното плащане към Амазон, досега все без проблеми. Така ми се случва само във френския. Утре ще звъня до банката, но междувременно пробвах и картата на мъжа ми, той е ОББ, пак не става. Не мога да разбера защо. Ще пробвам пак в чата, дано имат с английски

Пробвай с друг барузър.

# 83
  • Мнения: 4 678
Вариант е да превеждаш на френски с гугъл транслейта. Така по ще те разберат. Отговорите също минаваш през преводача. Вярно, малко по бавна ще е комуникацията, но поне ще се разберете някак.

Аз така съм се разбирала с италианците - на много любезни и отзивчиви дами попадам. Разбират, че не знам италиански и са търпеливи, докато си преведа. Simple Smile
благодаря, така и направих Simple Smile. Но казусът е супер странен. Разбрахме се най-накрая, младежът най-културно ми заяви, че нямам достатъчно наличност по картата. А това не е така. Обясних му, че съм опитала поне 15 пъти да платя с 3 различни карти, в които има пари. Той ми вика, че няма. И ми предлага да анулирам и да поръчам наново. Да, ама цената сега е двойна и не ме устройва. Утре ще звъня до банката да видя, ако ли не, пак ще се свързвам с чата.
Шантал, ще пробвам и с друг браузър, дано пък успея. Че за пръв път толкова зор с плащане.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Мерси за темата!
Да питам...за ширината на обувките, какво означаваше означението с W?

# 85
  • Мнения: 495
Вероятно Wide, т.е. за широк крак.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Вероятно Wide, т.е. за широк крак.
а Н...? не се сещам за наименованията на английски...

# 87
  • Мнения: 6 293
Ако обувките са Ara -

За останалите не съм намирала такова означение за ширина.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Помня, че за обувките на Jana сме обсъждали тия букви.Сега не го намирам, но за тая марка питам...Jana.

# 89
  • Мнения: 6 293
Хм, много ме заинтригува. Това намерих

Общи условия

Активация на акаунт