Mислите ли, че мъжете се връщат?

  • 13 605
  • 222
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 17 415
Ти нищо не квзваш за своя подход и своето отношение. Обаче говориш за такт. И продължаваш да си страдаш.
Ей тъй се разбиват мъжки и женски сърца. Напред към връзката, независимо какъв е човекът.

# 181
  • Мнения: 182
Ти си го блокирала, ама и той не те търси.... Grinning
Аз го блокирах 1 месец след случката и след като в съобщение го попитах има ли нещо да ми каже, на което той не отговори.
Иначе ако иска има начин да се свърже с мен - имаме общи познати. Друг е въпросът дали аз ще искам да го чуя.
Защо  го блокира след месец, а не веднага след случката?

# 182
  • Мнения: 339
Ти си го блокирала, ама и той не те търси.... Grinning
Аз го блокирах 1 месец след случката и след като в съобщение го попитах има ли нещо да ми каже, на което той не отговори.
Иначе ако иска има начин да се свърже с мен - имаме общи познати. Друг е въпросът дали аз ще искам да го чуя.
Защо  го блокира след месец, а не веднага след случката?
Дадох му възможност и време ако иска да каже нещо, да го направи. Както казах вече, по-скоро от любопитство. Очевидно обаче не желае. Е, тогава, прав му път.
Аз имам бивши гаджета, с които не че сме първи приятели, но поддържаме нормална комуникация, дори си правим услуги и т.н. Това обаче са друг рип хора, отворени, по-широко скроени, без комплекси и предразсъдъци. Въпросният мъж явно не е такъв. Това само ме кара да си мисля колко права съм била като съм имала резерви към него и не съм го допуснала твърде близо да себе си.

# 183
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Аз пак не мога да разбера каква е идеята да блокираш някои, който не те търси....
Ама както и да е.

# 184
  • Мнения: 3 510
Ти нищо не квзваш за своя подход и своето отношение. Обаче говориш за такт. И продължаваш да си страдаш.
Ей тъй се разбиват мъжки и женски сърца. Напред към връзката, независимо какъв е човекът.
Моят подход и отношение си бяха на влюбена жена, тогава. Лично според мен, съвсем нормални. Какви предполагаш, че са могли да бъдат? Не мога да разбера накъде биеш. Питаш да не съм провокирала аз по някакъв начин раздялата ли?
И не, не страдам за него със сигурност. Страдала съм, да, но към днешна дата не. Дори скоро не се бях сещала за него, сега покрай цялата дискусия се подсетих.

# 185
  • Мнения: 339
Аз пак не мога да разбера каква е идеята да блокираш някои, който не те търси....
Ама както и да е.
Явно нямаш опит с такива хора. На мен случая, който описах ми е първия, но имам една приятелка в сходно положение. Нейният  принц на бял кон изчезва за по 2-3 месеца, след това й пише и й пали фитилите и тя си страда. Както аз, рака и други приятелки сме й казвали, че не си заслужава, но тя си го обича.

# 186
  • Мнения: 182
Аз пак не мога да разбера каква е идеята да блокираш някои, който не те търси....
Ама както и да е.
За да не се дразни, че не я търси...може би успокоява егото си като си казва: Най- вероятно иска да ми пише, но не може ..аз владея нещата ....
Това, което описваш с приятелката ти и твоят са токични връзки. Дано само да не се изкушиш и да го отблокираш, защото пак ще затънеш

# 187
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Аз пак не мога да разбера каква е идеята да блокираш някои, който не те търси....
Ама както и да е.
Явно нямаш опит с такива хора. На мен случая, който описах ми е първия, но имам една приятелка в сходно положение. Нейният  принц на бял кон изчезва за по 2-3 месеца, след това й пише и й пали фитилите и тя си страда. Както аз, рака и други приятелки сме й казвали, че не си заслужава, но тя си го обича.
Не е нужно да блокираш някой, за да игнорираш опитите му.
Иска се обаче дупце да вдигнеш първия път, когато ти се обади след такъв "номер" и да му кажеш да не те търси повече.

# 188
  • Мнения: 2 638
Аааа, ами я си задай въпроса, дали не е тръгнал, заради друга? И ти, като му искаш чистата истина, той да каже- отивам при друга, защото тя е такъв и такъв човек, има еди какви си черти в характера, които ти нямаш... Такава истина как ще ти подейства? Понякога, само понякога в отношенията, е по- добре да се премълчат някои неща.
Аз казах, че искам да знам истината, дори да е супер неприятна. Премълчават се подробностите, като например "оставям те заради тази жена, защото е по-добра, по-красива, по-умна и т.н." Винаги има деликатен начин да се каже такова нещо, стига човекът отсреща да има малко сиво вещество.
Ако ти си в такава ситуация и разбереш от някой друг, че те е оставил заради друга жена, по-лесно ли ще го приемеш? Не е ли по-добре да го чуеш от него?
Много общо казано. Задълбочена връзка ли е, общо бъдеще планирахте ли,? Или - срещахме се 2-3-5- няколко си месеца и той реши, че не иска повече. А де?

# 189
  • Мнения: 17 415
На никъде не бия. Директно ти казвам.Една работа като има да става, тя става, без драми от рода на - какво не ми харесаха, или къде сбърках. Влюбен(а)  съм и много искам да сме заедно не вършат никаква работа на фона на неприемливо отношение и/или несходства в нагласите за такива.

# 190
  • Мнения: 182
Аз пак не мога да разбера каква е идеята да блокираш някои, който не те търси....
Ама както и да е.
Явно нямаш опит с такива хора. На мен случая, който описах ми е първия, но имам една приятелка в сходно положение. Нейният  принц на бял кон изчезва за по 2-3 месеца, след това й пише и й пали фитилите и тя си страда. Както аз, рака и други приятелки сме й казвали, че не си заслужава, но тя си го обича.
Не е нужно да блокираш някой, за да игнорираш опитите му.
Иска се обаче дупце да вдигнеш първия път, когато ти се обади след такъв "номер" и да му кажеш да не те търси повече.
Тук ще поспорим има мъже, които повече се палят от такива реплики( не ме търси )  ...Самата комуникация ш, че им вдигаш/ отговаряш им дава повод  да продължат. Казвам го от личен опит. Бях блокирала един бивш навсякъде- телефони, ФБ и тн. Той ми звъня от скрити номера.. В нейният случай обаче той няма намерение да я потърси.Затова е излишно да го блокира.
Но усещам, че все още има интерес към него ...

# 191
  • Мнения: 3 510
Скрит текст:
Много общо казано. Задълбочена връзка ли е, общо бъдеще планирахте ли,? Или - срещахме се 2-3-5- няколко си месеца и той реши, че не иска повече. А де?
Според мен беше сериозна. През тези два месеца аз на практика си живеех в тях. Даже буквално 3-4 дена преди да се разделим, той ми каза, че трябва да пътува до родния си град, защото майка му и баща му имали някакъв проблем и аз го попитах, дали мога да отида с него, и че ще го чакам някъде докато той си свърши работата, за да не се натрапвам все пак на втория месец на родителите му. Той каза, че няма проблем, даже искал да се запознаем. Тоест буквално дни преди да се разделим, той каза, че ще ме запознае с родителите си. И изведнъж - няма да стане.

Дренка, аз нямаше да му се моля. Имам прекалено високо его, за да се моля на някой да остана с него. Никога няма да кажа на някой, който ме зарязва изречението "искам да останеме заедно". Той щом ме зарязва, значи не иска и няма да останем заедно. Защо да падам толкова ниско, молейки се на някой? Просто идеята ми беше, че щеше да е коректно да каже защо ме зарязва така неочаквано. Но той явно си е такъв.

Скоро четох в една от темите, съфорумка питаше какво може да стане, като си е поръчала нещо онлайн, пристигнало е в офиса на куриерската фирма, обаче тя същевременно се е отказала и няма да отиде да го вземе. Друга и беше отговорила, че поне трябва да отиде и да поеме обратната доставка на пратката, защото е безотговорно от нейна страна. Тъп пример, ама показателен. Просто някои хора не могат да поемат отговорност за собствените си манджи, които са надробили. На въпросния му се е доиграло на сериозна връзка, обаче след два месеца е решил, че явно не е за него, обаче преди това е наговорил големите думи. Ми пълна мишка, щом после не може и в очите да ти го каже. Да не изпадам в подробности, че си разделихме и по вайбър, а не очи в очи, за да не кажете, че си нагаждам историята в моя полза.

# 192
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Тук ще поспорим има мъже, които повече се палят от такива реплики( не ме търси )  ...Самата комуникация ш, че им вдигаш/ отговаряш им дава повод  да продължат. Казвам го от личен опит. Бях блокирала един бивш навсякъде- телефони, ФБ и тн. Той ми звъня от скрити номера.. В нейният случай обаче той няма намерение да я потърси.Затова е излишно да го блокира.
Но усещам, че все още има интерес към него ...
Палят се основно тези, които са имали желание и са били отрязани, без да им бъде дадено обяснение, не тези, които са изчезнали и след това са се върнали, за да напомнят за себе си.
Ситуациите НЕ са едни и същи.

# 193
  • Мнения: 339
Тук ще поспорим има мъже, които повече се палят от такива реплики( не ме търси )  ...Самата комуникация ш, че им вдигаш/ отговаряш им дава повод  да продължат. Казвам го от личен опит. Бях блокирала един бивш навсякъде- телефони, ФБ и тн. Той ми звъня от скрити номера.. В нейният случай обаче той няма намерение да я потърси.Затова е излишно да го блокира.
Но усещам, че все още има интерес към него ...
Палят се основно тези, които са имали желание и са били отрязани, без да им бъде дадено обяснение, не тези, които са изчезнали и след това са се върнали, за да напомнят за себе си.
Ситуациите НЕ са едни и същи.
Зависи, специално мъжът, с който излизах беше на цикли - имаше моменти, в които беше много прилепчив и други, в които се покриваше. Както казах, отношенията ни бяха по-скоро на принципа неангажираща връзка. Дори той беше по-настоятелен, аз рядко го търсех. Имало е дори случаи, в които той ми е звънял, а аз не съм му вдигала, защото съм била някъде с компания и ми е било досадно да се занимавам с него.
Не мога да кажа, че все още имам интерес към него, за мен отдавна е ясно какво мога да очаквам от този човек. В началото го харесвах, но след 1-2 месеца го разбрах що за птица е и прецених, че ме устройва за компания и неангажираща връзка.
Въпреки това, остава любопитството.
Що се тонася до блокирането, както писах и в друга тема, от общи познати разбрах, че е разпитвал за мен. Затова предпочитам, ако му щукне нещо, да не може да се свърже с мен.
През време на връзката ни е имало моменти и на т.нар "наказателни акции" - казвал ми е, че умишлено не ме е търсил N-брой дни, за да види дали аз ще го потърся. Казвал ми е и че е имал нужда от време, за да осмисли какво точно иска и т.н. Според мен точно това е показателно за една токсична връзка. Затова аз не държах на човека, не разчитах на сериозни отношения с него, а просто си запълвах свободното време, тъй като нямах друг в момента.
С това смятам да приключа темата, че стана много лично.

Последна редакция: вт, 07 юли 2020, 18:28 от kuku_i_pipi

# 194
  • Мнения: 17 415
Уплашил се е, какво ще стане, като стане. Трудно ли ти е да го разбереш?
Не те е поканил сам.
Приеми, че пробно сте поживяли и е предпочел да прекрати, без излишни драми и обяснения.

Общи условия

Активация на акаунт