Какво мислите за изневярата

  • 8 265
  • 158
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 946

Аз не познавам хора, които са се развели от някаква случайна изневяра, трябва да е нещо много сериозно,  да има много любов и отдаденост в новата връзка.

Те случайните изневери,най-често си остават тайни.
На яве излизат паралелните връзки,а те може да са възникнали случайно,но после в развитието им нищо не е случайност.
И да,повечето от познатите ми ,които го преживяха запазиха брака си.Само едни успяха да загърбят и изградят .
От тези,които се разведоха..Само при едни беше заради голяма любов.Любов,която създаде ново семейство.
Но след 6-7 г последва пак развод.

В крайна сметка има грешка..има и прошка.
Просто ми е чудно това..Да си гледал партньора си в очите,да си го лъгал, да си правил зад гърба му неща с ясното съзнание,че ще го нараниш..И после.Да кажеш "Съжалявам..ама аз те обичам"

# 61
  • Мнения: 301
Изневярата е показател, че този човек, с който си в момента, ти е омръзнал. Аз, ако съм в ситуация да ми изневерят, ще се почувствам неспособен, а много мъже са доволни, че жената се клатила с някой и пак се върнала, какъв мъж си ти?!? Мъж маймуна, това е положението.  Аз имах такава връзка, любовна, беше тъпотия от нейна страна, защото той разбра и тя се върна, а момченцето ми се подиграваше по фейсбук, а всъщност то е за подигравка. Казах му "Пичага, не ставаш! Тя иска мен, не теб, а дори и да не е с мен, иска някой подобен на мен, аре у лево". И така братя и сестри, така е рвалносста. Връзка по материален интерес, има липса на сексуален. Това е тенденция в цял свят.

Малко нелогично и леко безсмислено казано.
Въпрос на морал и уважение към партньора е това да останеш верен. И на мен тръпката с приятеля ми се промени, но не бих тръгнала да се раздавам на някой си.
Не познавам мъж, който да е доволен от това, че жена му е хойкала пък после се върнала при него. Или моята среда е нещо сбъркана или отново си в тежка заблуда.

# 62
  • Мнения: X
Както и в темата се вижда, доста жени са доволни от завръщането.
На Роман проблемът му е, че величае себе си с титлата 'истинският пожелан'. Всъщност и той е жертва на тази мадамка, дето е кръшнала. За рогоносеца от историята му е ясно, че е тъпият ъгъл.

# 63
  • Мнения: X
Изневярата е показател, че този човек, с който си в момента, ти е омръзнал. Аз, ако съм в ситуация да ми изневерят, ще се почувствам неспособен, а много мъже са доволни, че жената се клатила с някой и пак се върнала, какъв мъж си ти?!? Мъж маймуна, това е положението.  Аз имах такава връзка, любовна, беше тъпотия от нейна страна, защото той разбра и тя се върна, а момченцето ми се подиграваше по фейсбук, а всъщност то е за подигравка. Казах му "Пичага, не ставаш! Тя иска мен, не теб, а дори и да не е с мен, иска някой подобен на мен, аре у лево". И така братя и сестри, така е рвалносста. Връзка по материален интерес, има липса на сексуален. Това е тенденция в цял свят.

Малко нелогично и леко безсмислено казано.
Въпрос на морал и уважение към партньора е това да останеш верен. И на мен тръпката с приятеля ми се промени, но не бих тръгнала да се раздавам на някой си.
Не познавам мъж, който да е доволен от това, че жена му е хойкала пък после се върнала при него. Или моята среда е нещо сбъркана или отново си в тежка заблуда.

Нито съм в тежка заблуда, нито ти е объркана средата. Има всякакви хора. И тръпката при много хора я няма, няма я при обвързването. Днес се движи всичко от интересите. Онзи не живее с родителите си, става! Другият ми е на сърце, ама е при родителите си.

# 64
  • Мнения: X
Както и в темата се вижда, доста жени са доволни от завръщането.
На Роман проблемът му е, че величае себе си с титлата 'истинският пожелан'. Всъщност и той е жертва на тази мадамка, дето е кръшнала. За рогоносеца от историята му е ясно, че е тъпият ъгъл.

Жертва съм, но аз й предлагах да му каже но тогава ми светна лампичката, че май ще се върне при него и наивно очаквах, че той ще се обиди и ще я резне. Те са били гаджета три години преди аз да се появя, всеки му е казвал, че я обсебва и трябва да я остави, но аз му дадох най-добрият урок. Това, което изживя с мен, ще го търси пак с друг, не с него, но не вярвам да го изживее така, и тя също си го знае. Той направи едни ходове спрямо мен и тя се върна при него, а той ми се хихикаше. Не се чувствам преебан, защото си знам, че жените въртят нещата във всяка една връзка, не мъжете, но ме издразни, че е смешен и се прави на мъж. Даже и целуването му е било трагедия.

# 65
  • Мнения: X
Галинор, ами какво да ти кажа, то и приятелите му се присмиват и съм пил с тях, само си прави изводите. Аз я рязах и съчувствах на балъка, а тя идваше да ме води за ципа към тях, какво да ти пиша повече. Как да не се величая. Тя искаше да е с мен, не с него. После съм разговарял с негови пруятели и те споделиха, пе ясно си е личало, че между мен и нея има здрава връзка, щом юнак като него се е поставил в това положение. А той прави интриги, заплашва, обижда и какво ли не. Смешното е, че нямаше кураж. Жалко, защото беше мъж над 1.85- 105 кила. Работеше на по-добро място от мен и живееше в добро апартаментче, с две коли, наем му плащаха по 500 на месец. Щом съм я спечелил само с отношение и вид, значи мога да се величая.

Последна редакция: нд, 17 май 2020, 17:36 от Анонимен

# 66
  • Мнения: X
Днес се движи всичко от интересите. Онзи не живее с родителите си, става! Другият ми е на сърце, ама е при родителите си.
Като жена, която се е обвързвала само с мъже, живеещи към момента с родителите си (с едно изключение) - проблемът не е с кого живеят, а че не искат да си дадат малко зор. И после същите обясняват, че жените били интересчийки. Ами добре, ако това да искам мъж, който е направил някоя и друга стъпка като възрастен човек, ме прави интересчийка - интересчийка съм, така да бъде. И няма как да ми е на сърце мамин златен, който е дорасъл да гони фустите, но не е дорасъл сам да си изпере дрехите.

# 67
  • Мнения: 507
Имам един бърз въпрос.
Една двойка е страшно щастлива, обичат се един друг. Мъжът един път е сънувал еротичен сън с една гола жена, но без да й прави нещо.
Това пак ли е вид изневяра? За жената сънят е едно нищо. Реалността обаче е друга приказка. Вие какво мислите?

# 68
  • Мнения: X
За мен не е изневяра.

Скрит текст:

Галинор, ами какво да ти кажа, то и приятелите му се присмиват и съм пил с тях, само си прави изводите. Аз я рязах и съчувствах на балъка, а тя идваше да ме води за ципа към тях, какво да ти пиша повече. Как да не се величая. Тя искаше да е с мен, не с него. После съм разговарял с негови пруятели и те споделиха, пе ясно си е личало, че между мен и нея има здрава връзка, щом юнак като него се е поставил в това положение. А той прави интриги, заплашва, обижда и какво ли не. Смешното е, че нямаше кураж. Жалко, защото беше мъж над 1.85- 105 кила. Работеше на по-добро място от мен и живееше в добро апартаментче, с две коли, наем му плащаха по 500 на месец. Щом съм я спечелил само с отношение и вид, значи мога да се величая.

Честно казано, не знам какво ти е отношението, с което си я спечелил. Материалист, подигравчия, клюкар, интригант, броиш кой какво има повече или по-малко от теб и се радваш, че ти връзват обвързани жени. Ако се случи да изляза с такъв човек, няма да има втора среща. Далеч съм от идеята да се изкарвам някаква алтруистична светица, и аз броя и гледам, ама полагам усилия да огранича тези прояви, защото са противни. Не се хваля с тях.

# 69
  • Мнения: 298
LaughingLaughingLaughing
Ще споделиш ли реалността ?

Имам два въпроса :
1) Каква гордост може да изпитваш ,че си просто поредния?
2) Явно последните години са сменили понятията на някои думи, може ли дефинициите на :
  любов/обич, уважение и най-вече на чест ?

За мен изневеряващите притежават,, качества ,, които лесно могат да бъдат използвани срещу всеки във всяка ситуация, щом е угодно т.е. да им нямаш вяра

Последна редакция: нд, 17 май 2020, 17:52 от Тинти Минти 630251

# 70
  • Мнения: 4 946
Нашите семейни приятели изневеряват, напиват се у нас, показват ни чатове, снимки на любовниците, потресаващи лични неща.
Пък това ..Изневеряваш ОК .Имал си причини..Ама да развяваш чаршафи пред семейни приятели,за мен е или абсолютно неуважение към съпругата(тя е в картинката като обслужващ персонал) или комплекси на господата..

Което ме сеща
.Преди 10г се запознах с един от приятелите на бившия.Мероприятие с преспиване.Запознах се с него и с приятелката му.След 2 месеца пак мероприятие и изненада..Запознах се със съпругата му.Най-странното семейство.Въпреки официалната любовница ,харесвам семейството.Разделяха се,събираха се.Накрая ,преди 4-ри години ...Жена му си хвана и тя любовник(съпруг на негова близка позната) Той откачи...
От тогава любовницата му изчезна от живота им..И в моментите,които съм ги засичала са хепи:)

Та ако искаш нещо много..ето вариант да опиташ:)

# 71
  • Мнения: 11 505
Имам един бърз въпрос.
Една двойка е страшно щастлива, обичат се един друг. Мъжът един път е сънувал еротичен сън с една гола жена, но без да й прави нещо.
Това пак ли е вид изневяра? За жената сънят е едно нищо. Реалността обаче е друга приказка. Вие какво мислите?

Сериозно ли Ви терзаят такива въпроси? Laughing И как така нищо не й е направил? Недовършен сън... пфу! ШаОмра...

# 72
  • Мнения: 4 946
Имам един бърз въпрос.
Една двойка е страшно щастлива, обичат се един друг. Мъжът един път е сънувал еротичен сън с една гола жена, но без да й прави нещо.
Това пак ли е вид изневяра? За жената сънят е едно нищо. Реалността обаче е друга приказка. Вие какво мислите?

Що за въпрос???  Жена му веднага е надушила съня и го е сритала загрижено...да освободи простатата!

# 73
  • Мнения: 10 993
поне и бодли, мен чуждия живот не ме интересува, аз съм си в шок и от собствения. Не съдя и не се бъркам. Щом допускат да споделят, явно не ги е страх от мен. А няма и защо.
Аз лично прощавам и на другите и на себе си.

# 74
  • Мнения: 4 946
поне и бодли, мен чуждия живот не ме интересува, аз съм си в шок и от собствения. Не съдя и не се бъркам. Щом допускат да споделят, явно не ги е страх от мен. А няма и защо.
Аз лично прощавам и на другите и на себе си.


Аз не обсъждам теб,Кристина..а това което сподели.
Също съм човек,който не съди хората..Ако ме питат обаче казвам какво мисля.
И не създавам интриги..
Просто коментирам хората ,за които говориш..от споделеното как звучи..за мен

Общи условия

Активация на акаунт