Мъж Телец -18

  • 27 533
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
аз съм дева и според зодиакалните знаци уж съм най-подхождаща си точно с телец
може би заради това съм 100% съгласна с агента - пространни обяснения /аз бих използвала 2-3 кратки изречения в случай на подобна нужда/, оправдания, напъване за доказване, мелодрами с безкрайно отдалечен във времето и безкрайно трагичен финал ме потрисат от дъното на душата ми

Между това, което си описала и тоталното изчезване изведнъж + неуважително затваряне на телефона с лаконичката реплика "Имам работа" има океан разлика.

Става дума за две думи, казани откровено и по човешки - човекът отсреща просто да е наясно какво се случва.

# 646
  • Атина
  • Мнения: 351
Е, добре, аз със всички ви съм съгласна. Ама той какво дъвка повече от 2 месеца?! То обаждания, СМСи за лека нощ, излизания, цветя, коприва, червеи, блясък в очите? Мъжът ми щеше да ни изхвърли и двете. Засега е кротко положението, но докога?

# 647
  • Мнения: 18 326
Цветя, коприва, червеи...! Joy О, боже, ще умра!!! JoyJoyJoy

# 648
  • Мнения: 1 538
Най-общата им черта е точно отдръпването.

# 649
  • София
  • Мнения: 17 803
Ти пък, Лореладке, не беше ли се натискала на твоя с някъв тъп бонбон. Тръгнала да се обяснява на другите що брали коприва.

# 650
  • Мнения: 18 326
Не четеш, Кетчи, той е брал копривата.
За бонбона е вярно, но вече ми е бивш. Радваш ли се за мен?

# 651
  • Мнения: 1 011
The Catcher in the Rye, благодаря! Ще наблюдавам.

Звучи отвратително,  комплекс комплекс, ама все пак отсреща човек има и е имало през цялото време.

# 652
  • Атина
  • Мнения: 351
Боже, като прочета отстрани и ми дожалява за главните герои. Милите. Не им е било писано.
Шегата настрана- дано проявят достатъчно разум да стоят далеч един от друг, тя очевидно е прекалила с капризите, а той?!?! Не знам. Надявам се, че не се е опитал да натрие носа на бившата си съпруга с нейна приятелка.( И това ми мина през ума)

# 653
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Цветя, коприва, червеи...! Joy О, боже, ще умра!!! JoyJoyJoy
Това са разбиранията за показване на внимание и отношение - клишета и практичност. Все пак иде реч за Телец, а не за Везньо например....

и въпрос на възраст е според мен - мъжете на 40+ нямат влечение от пиеси, в които главните женски роли могат да се окажат примери за кралици на драмата - бягството е превантивна мярка
Бих казала въпрос на натюрел. А той до известна степен идва от зодиите (най-общо казано). Има си зодии, които не са много по емоциите и се потрисват от наличието на такива...свои и чужди. Отдръпване и помайване съм виждала и при Телци 30+ до 40- . И не мисля, че другите/жените са им причината...дали ще е кралица на драмата, или кралица на мусаката, или кралица в леглото. То си е някаква несигурност/нежелание/инат/балигоквое вътре в тях...

# 654
  • Мнения: 36 001
джу, не съм съвсем съгласна
имам няколко броя приятели /мъже/, с които се познаваме от 25+ години
виждала съм как палеха, какво правеха и изтърпяваха като драма от жени на 25+
улягането и по-разумното отношение на 35+
и почти пълния непукизъм на 40+ и 50+
за 60+ вече нямам наблюдения
за протокола: две деви, една риба, един овен
може по принцип да не са подскокливи и драматични като раци, лъвове и скорпиони, но бяха Grinning

# 655
  • Мнения: 18 326
Смятам, че откровеният разговор е най-доброто. Намеците, особено към Телци, не работят. Simple Smile Задавате въпрос и чувате истината. Дали ще ви понесе добре, е друг въпрос.

# 656
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Да, задаваш ясен въпрос, но на телеца не му оттърва да ти отговори и си се мръщи и сърди,  а ти трябва да си телепат и да знаеш винаги какво се случва в главата му. Та за въпроса, отговоря когато иска, или извърта така нещата, че да се чудиш ти ли си виновна в случая, че си задала въпрос или той се е засегнал, незнайно от къде.
Той телец, аз Козирог.

# 657
  • Мнения: X
Това е най-токсичната и gaslight-ваща тема в цялата бг-мама.

Какви честни разговори, какви 5 лв.

Пресен пример от началото на годината. Колко да е пресен, де Joy

Ако не ме обичаш, нека се разделим. Имам усещането, че нямаш вече чувства към мен. Имаш ли?

Не с тези думи, но намеци не са били.
Хъката-мъката, ама неее, ама тооо, ама .. хммм... Мълчание.


Това да ги питаш директно и да очакваш откровен отговор е доста... хах, странен съвет, приложен към телците.


Тая тема е токсична, много.
Все жените виновни. Редовния отбор защитници.
Нямам търпение да приключи и да не се абонирам за следващата.


Дааа, окей, печелите. Здравият инат на Телеца печели, накрая губещите сте вие обикновено, ама така де. Който каквото си избере.

# 658
  • Мнения: X
Задавате въпрос и чувате истината.
Съгласна съм с предходните две мнения. Пълен абсурд, телците ако бяха толкова откровени и категорични изобщо нямаше да се стига до ситуации, каквито се обсъждат тук.

# 659
  • Мнения: 4
Телците са смешна зодия. Докато всички се чудим защо се отдръпват, ама не съвсем, пък какво са искали да кажат...Ами, нищо. Те, точно защото са темерути, нищо не казват. Страх ги е, че всяка тяхна дума ще извади на показ тяхната несъстоятелност. Едно-единствено нещо ги трогва - ако човек ги уязви, подиграе. Това е най-атавистичният им страх и ако бъдат уцелени в него, те ще направят всичко възможно да опровергаят унижаващия ги. Не че е приятно преживяване, но за въздухари като мен (Везни) е просто чудесен балсам. Докато се показваш страдаща и слаба, хич не го трогваш, обаче нападнеш ли ги, им се загнездваш като червен плащ в мозъка. И ако допуснеш фаталната грешка да им повярваш, тогава си загубен. Имаше един поставен въпрос тук - дали се връщат Телците. Да, връщат се. То и зомбитата се връщат...

Общи условия

Активация на акаунт