Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мъж Телец -18

• 21 058
  • 750
  •   1
Отговори
# 660
Добре де, Акоискаш-вярвай, като попиташ някого дали те обича и той не ти каже нищо, не е ли дал отговор?

# 661
  • Магнаурската школа
ОБожеМой, емоционални инвалиди като Везните седнали да говорят за това, което се случвало в главите на Телците, че и анализи да правят...
ШъОткача... Joy

# 662
Аз съм виден говедолюб. Кръстница - Телец, приятели Телец (и Риби, но това е друга тема), съпруг - Телец (разделени сме, но никой не поиска развод и сега сме по-близки, откакто като бяхме под един покрив), връзка дълги години с Телец. Та, ако перифразирам една реклама - опознай, преди да говориш, особено грубо.

# 663
Да, личи си, че харесваш зодията... Joy

# 664
За да съм такъв рецидивист, явно все пак я харесвам зодията 😂. Истината е, че Телците са много намясто в трудни ситуации, но ако те самите са причината за трудна ситуация или ако не си им от полза, няма да са много мили. Не стават да им ревеш на рамото или просто така да си хабиш думите и действията в празното пространство.

# 665
  • Атина
А добър ден.
Благодаря на всички за отговорите.
Преди малко, на чаша кафе, прочетох вашите мнения, от началото до края на Везничката ми. Единственият коментар, който направи бе : " Как те са прогнозирали всичко, като по учебник, а аз която го познавам от 20 години се излъгах така жестоко"?!?!
Според мен е енд ъф стори, според мъжа ми ( мила и романтична Рибка)- той ще се обади и ще се видят тази седмица.

# 666
Наистина трябва да е енд ъф стори, но като везна ти казвам, че тя ще си троши главата до последно. Що се касае до любовните отношения все едно за везните е измислен лафа "тъп и упорит". Излез от тая драма най-добре.

# 667
Я, не само Раците драматизираме, правят го и Везните! Joy
Какво толкова е станало? Мил и любезен човек, общуват си. Тя е разбрала погрешно, че я сваля.
Би трябвало като се познават от 20 години, да му покаже ясно, че в момента е заинтересувана от романтична връзка, и то ще стане видно дали и той.

Някога с бащата на дъщеря ми сме говорили за жени, с които е общувал преди мен. Ами той все не е разбирал, че са му се сваляли (казваше "Ами що не е казала направо?!" JoyJoyJoy). Ако всички Телци са толкова неразбиращи от намеци и чакащи да им "кажат направо", уйде коня у ряката... Не знам. Може да има и по-досетливи.

# 668
  • Атина
Излизам, излизам. Надявам се и тя. Т.е гордостта да надделее.
Аз, като един прекрасен Рак, съм драматично- романтична като заспал хипопотам, но Телецът ме надмина.
Не давам повече съвети. Колкото и да се опитваме и вие и аз, като не става- извинявам се.

# 669
Добре де, Акоискаш-вярвай, като попиташ някого дали те обича и той не ти каже нищо, не е ли дал отговор?

Да, дал е отговор - индиректно и путкарски, но ти забравяш защо си написах мнението.

Въртят се постоянно мнения в темата - питай директно, проведи честен разговор. Тезата е, че телците обичат честността, и не обичат игрите. Ако ги питаш нещо, ще си кажат.

Аз си написах мнението, за да опровергая тази теза. То просто не е вярно. Не можеш да очакваш искреност от тях.

Ето, например, въпросната везна не схваща, че не е харесвана. Много жени, които пишат тук, не схващат, че отдръпването=не я харесва, или =манипулатор.

Много е вярно това, че телците обичат да се доказват. Когато ги унижаваш, те "обичат". Една зодия с комплекс за малоценност и реално има защо. Действително не са много ярки личности.
Не е овен или лъв, да кажеш, да е харизматичен и секси. То е едно скучно и комплексирано създание, което черпи сила от това да наранява.

# 670
  • София
Ами той все не е разбирал, че са му се сваляли (казваше "Ами що не е казала направо?!" JoyJoyJoy). Ако всички Телци са толкова неразбиращи от намеци и чакащи да им "кажат направо".
Разбират, просто не обичат да им се слагат и предлагат на тепсия. Те трябва да са си решили да изберат дадена жена, затова се правят на ощипани от "намеци". Искат да ги изчакват.
Поне моите познати имам чувството, че си драскат в тефтер коя кога ще си легне с тях и ако е лесно навита, я тикват като "да я разиграем, тази е транзитна". Не са го казвали директно, но това съм уловила. Та откритите намеци по- скоро ги дразнят.

# 671
  • Боса по асфалта вървя си ...
ОБожеМой, емоционални инвалиди като Везните седнали да говорят за това, което се случвало в главите на Телците, че и анализи да правят...
ШъОткача... Joy
Гледай какво нещо е животът. До онзи ден отричаше зодиите и осъждаше слагането на хора под общ знаменател на тази база. А днес мъдро обобщи на едро „емоционални инвалиди като Везните“ Bowtie

Ако следваш собствената си логика - редно е да кажеш тези заключения на база колко бивши Везни са?! Защото от теб знам, че 1-2 бройки не бил достатъчен опит, за да се дава мнение....Stuck Out Tongue Winking Eye

# 672
  • София
Еволюция на съзнанието Joy

# 673
Не знам, не знам. БНД твърдеше, че до последно не е бил сигурен дали съм го харесала и дали може да предприеме нещо, въпреки че според теб, Кетчър, съм се натискала твърде много. Smiley

# 674
  • София
Явно не е било прекалено, щом сте се оженили и дете ти е направил.
Просто изказах това, което съм уловила. Иначе, го има това при някои мъже, не е изключено.

П.П. Казах, че бонбонът не е нещо кой знае какво по- интересно от копривата, а не че е прекалено.

Общи условия

Активация на акаунт